Це нормально, що мозок вагітної постійно в якихось турботах? Підвищеному збудженому стані? Ви також за ВСЕ хвилюєтесь?
(То за результат аналізів, то рухи активні, то спить і ви не відчуваєте, то живіт твердий, то малий/великий… і цей список безкінечний)
Я знайшла для себе трохи розраду в роботі. Тепер завал там і мій мозок трохи спокійніший став.
Чи є у вас такі хвилювання?
Як собі допомагаєте? Дякую🙏🏻❤️
Чи є у вас такі хвилювання?
Як собі допомагаєте? Дякую🙏🏻❤️
Первая ласточка инфляции• 01 октября 2022
В первую беременность нужно было движения считать, на каком то определенном сроке определенное кол-во, очень я напрягалась к вечеру когда не досчитывалась движений и переживала, но потом проснулся и движения впорядке...
Петриківна• 01 октября 2022
Я була вагітна тричі. Нерви були тільки в першу вагітність. Потім я зрозуміла, що ті хвилювання тільки шкодять мені і дитині. Пам’ятаю як без аналізів мені на прописували таблеток, а я йшла додому і плакала. От кому потрібні ті нерви? Плюс в мене була тоді дуже нервова робота, що вважаю, що на дитині негативно відобразилося. Інші 2 вагітності ходила розслаблена, ніби у своєму світі. Дітки спокійніші набагато.
Тож не треба хвилюватися, треба думати тільки про хороше.
Скоріш за все це у вас якась риса характеру, тому все повинно бути правильно.
Ответ дляПетриківна
🙏🏻❤️ дякую за Вашу історію
Пирожкиня• 01 октября 2022
Ох да)) а еще были совсем тупые переживания: ой, нас выселят соседи со съемной, потому что ребенок будет кричать (оказалось, если ничего не беспокоит, они и не кричат, а я три месяца мозг себе выносила), о количестве пыли в доме😆
Бокс-орун• 01 октября 2022
А как же, 9 узи было, их них 5 по минуте - две, заглянуть все ли хорошо.
Паникер ещё тот, если что не так в слезы, проблема. Вот до сией минуты с ночи малыш спал, теперь шевелиться начал.
О шевелениях это отдельная тема, переживаю страшно.
Когда вся в делах тоже прислушиваюсь, пинок сделал отлично :) моя душа спокойна.