Телефон Рубика• 01 октября 2022
Незрозуміла висипка
Дівчата, у чоловіка на шиї, грудях та руках зверху з´являється висипка, червоними плямами невеличкими, тільки тоді, коли йому жарко. Проходить відразу, як охолодиться. Перерила інтернет, нічого не знаходжу. Раніше такого не було. Хіба є "теплова алергія"? і чому раніше не проявлялась?
СиренаФеоктистовна• 01 октября 2022
буває, в мого чоловіка на тепло в мене на холод, після 30 років зявилась
Телефон Рубика
• 01 октября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
У мене теж на холод, особливо, коли тільки починається холод і я ванну прийму, на другий день з´являється по обличчю зуд, потім малесенькі пухирці, через 2-3 дні шелушиться це все. І тільки на обличчі і раз у рік. Теж не знаю, що це
Морковна• 01 октября 2022
Это не заболевание, нет причин для беспокойства. Просто реакция на перегрев.
Может возрастное, может на одежду, синтетику какую то. Проследите просто.
Поменяйте средства гигиены к примеру на детский ассортимент, он без агрессивных химических добавок.