Царевна_несушка• 01 октября 2022

Дівчатка потрібна допомога у в’язанні гачком

Привіт🍁
Дівчатка попрошу вашої допомоги, я не професійно в’яжу з’явилося хоббі нещодавно, в’язання мене заспокоює, переважно в’яжу іграшки з pinterest . А це ось хочу зв’язати ось таку шапочку і ніяк не допетраю як🤯🤯🤯я вже й відео різні передивилася,ніби все просто але не виходить підкажіть будь ласка
ЕлькиПальки• 01 октября 2022
А є ще фото? Там не зрозуміло що це шапочка взагалі
Даха-сваха• 01 октября 2022
А можно фото целой шапочки, так сказать цель?
Парасюха• 01 октября 2022
Не схоже на шапочку) По візерунку схоже на прості стовпчики з 1 або 2 накидами. Є схема?
автор Царевна_несушка • 01 октября 2022
Ответ дляПарасюха
Схеми немає(((
YuliaYuliaYulia• 01 октября 2022
Не ясно, как она должна выглядеть вообще
автор Царевна_несушка • 01 октября 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Хочу ось на цього баранчика зв’язати шапочку
Свезло так свезло• 01 октября 2022
Ответ дляПарасюха
Мені теж схоже на стовпчики.
Але так висить, що уявити собі, що це, я не можу.
polski• 01 октября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Схеми немає(((
Где вы взяли фото, там словно 2 отдельных детали, можно не фото , а ссылку на фото , потому, как гугл поиск по изображению ничего не выдает кроме мумочек и корманов на кроватки
Парасюха• 01 октября 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Мені теж схоже на стовпчики.
І я не можу) Але думаю, що полотно зв´язано стовпчиками і зшите.
автор Царевна_несушка • 01 октября 2022
Ответ дляpolski
Це я щось схоже знайшла. Хочу зв’язати на бананчика шапочку не можу допетрати
Свезло так свезло• 01 октября 2022
Ответ дляПарасюха
Так, шов видно.

Авторе, загугліть просто дитячі шапочки, оберіть, і вже на потрібний розмір зробите.
Душка-свекровь)))• 01 октября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Какой амигуруми супер
Даха-сваха• 01 октября 2022
Свяжите обычную панаму. Блин верху, прямоугольник - стенки и при сшивании с полями оставьте карманы для ушей
polski• 01 октября 2022
Так вы хотите чтоб ушки из шапки торчали
автор Царевна_несушка • 01 октября 2022
Ответ дляpolski
Так, але я це зробила ,а далі маю нвмувазі ззаду не виходить . Я набрала повітряні петлі пров‘язала отвори для вух а далі не виходить ((((
Сама не знаю• 01 октября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
да что там может не выйти... сокращайте петли и все
polski• 01 октября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Бла бла бла• 01 октября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Початок шапки в´яжіть так само , як і голову але на три мтобчика більше. А далі побачите як там мотузочки будуть.
автор Царевна_несушка • 01 октября 2022
Ответ дляБла бла бла
Дякую
автор Царевна_несушка • 01 октября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Какой амигуруми супер
Дякую