Печальки.нет• 01 октября 2022
Олх доставка укрпошта
Посилка прийшла у вівторок під закриття відділення. Сьогодні хотіла забрати, але повітряна тривога так і не скінчилась і відділення закрилось. Попереду два вихідні. Вона буде на відділенні до наступного вівторка чи до середи? Чи вихідні не рахуються? І аж до п’ятниці? Допоможіть розібратись. З Укрпоштою важко. Дякую!
Ромашкинная• 01 октября 2022
в укрпошті по олх д - рахуються всі календарні дні, незалежно від робочого стану пошти. + рахується день прибуття та день отримання.
цю відповідь неодноразово надавали мені оператори кол-центру.