Баба Яга• 01 октября 2022

Допоможете нашкодити пропандистці черновій?

Раніше частенько слухала Вероніку Степанову.
Зайшла до неї на сторінку, а там така лекція пропаганда, прямо по брошурі читає.
Українці малоосввдчені примітивні, імотріі не знають, України ніколи не було, наївні думають, шо росссєя напала, а насправді це велика битва Заходу про них.

Короче, не знаю які будуть наслідки, але я нажалувалась на відео.

Може теж трохи нашкодимо їй за дурний язик?

автор Баба Яга • 01 октября 2022
Посилання робоче?

Звоночек• 01 октября 2022
Не витрачайте нерви на це лайно. До них не дійде. А нервові клітини не повернете.
автор Баба Яга • 01 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
Та я спокійна, але по рукам надавати можна по правилам інтернету.
Барышня кисельная!• 01 октября 2022
тю, так вона ж давно себе показала, ще з самого початку війни) забийте на це гімно.
Звоночек• 01 октября 2022
Ответ дляБаба Яга
Знаєте, коли вони бачать коментарі з матами від українців, вони ще більше ржуть над нами. В них що вбите в голову зомбоящиком, то назавжди.
автор Баба Яга • 01 октября 2022
Ответ дляБарышня кисельная!
Не дивилась с початку, сьогодні випадково зайшла. Але заблокувати відео можна ж? Сомумеі?
автор Баба Яга • 01 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
Я ж прошу не коментарі писати, це марно.
Є кнопочка Жалоба і вибрати причину, там заклик до насильства чи образливиц контент, щось таке, так багато сого підходить😝
Звоночек• 01 октября 2022
Ответ дляБаба Яга
Тоді ок:))
Барышня кисельная!• 01 октября 2022
Ответ дляБаба Яга
я вже давно нею очарувалась і розчарувалась) навіть час тепер на цю дебілку не хочу витрачати

автор Баба Яга • 01 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
Тоді ок:))
Дякую💙💛
кружкаЭсмарха• 01 октября 2022
А это вообще кто? Очередная блохерша чи шо?
автор Баба Яга • 01 октября 2022
Ответ дляБарышня кисельная!
Дарма, багато дозволяє саме через безнаказанність
автор Баба Яга • 01 октября 2022
Ответ длякружкаЭсмарха
Психолог з росіі
Сладко-соленая• 01 октября 2022
Смешная вы автор, что вам это даст? Этих видео вагон и маленькая тележка, особенно в тик´токе, там масса блогеров из мариуполя-мелитополя хвалят рф и радуются концерту и референдуму.
автор Баба Яга • 01 октября 2022
Ответ дляСладко-соленая
Можете прсміятись, якщо вам смішно.
Якщо ви дивитесь такі відео і смиієтесь, напевне вони в далі будуть ходити в неті.
Оябунчик• 01 октября 2022
о, поскаржуся в підтримку Ютуба на відео і на сам канал за хейт спіч.
нехай вєроніка п№здує на рутюб.
автор Баба Яга • 01 октября 2022
Ответ дляОябунчик
нехай вєроніка п№здує на рутюб.
Дякую💙💛
Мизимец• 02 октября 2022
Я ее как смотрела, так и буду смотреть. И мне неважно что она из России. Главное, что мне нравится.
автор Баба Яга • 02 октября 2022
Ответ дляМизимец
Смотрите)))) вам кто то запрещает?
И дело не в том, откуда она, а ЧТО она говорит🙂
Пусть вам и дальше нравится))))

lenakarp• 02 октября 2022
Так судя по комментариям, ее даже русские не одобряют, за призыв войны,
Она же и сидит в Европе с муженьком
Забагаловка• 02 октября 2022
Ответ дляМизимец
Тоді ви чимось схожа на неї
Забагаловка• 02 октября 2022
Ответ дляlenakarp
Она же и сидит в Европе с муженьком
В Мексиці живе вона.
Ця особа і до війни з головою не дружила, вона називала всіх програмістів анальниками.
Я ще років 2 назад її дивилася і зрозуміла, що вона трохи неадекватна, меле, що попало, веде брудні розмови, вживає матюки у своїх відео.
Така от бабище ця Вероніка Степанова.
Звичайно я зайду і пожаліюсь на це відео.
Забагаловка• 02 октября 2022
Все поскаржилася і чоловік теж.
Мизимец• 02 октября 2022
Ответ дляЗабагаловка
Тоді ви чимось схожа на неї
О, это мне льстит)
автор Баба Яга • 02 октября 2022
Ответ дляlenakarp
Она же и сидит в Европе с муженьком
Верно, но сейчас резко начала о политике, прямо по брошюре.
автор Баба Яга • 02 октября 2022
Дякую дівчата💙💛

Нам може хтось подобатись чи ні, и можемо когось слузати чи ні, це вибір. Так, вона буда дивакувата, але не дурна. Проте вона зараз почала відверто закликати до війни і вбивати українців.
Користуючись об‘мом аудиторії, набутої роками, вона зараз повторює пропагаду, напевне не за малі гроші.
За це має поплатитись, як мінімом проблемами адміністративними в ютьюбі. Дякую всім, хто долучився!🙌🏻