Забыла что?• 02 октября 2022
Порадьте цікаві подарунки чоловікам на роботі "на 14 жовтня"
Мафиозная• 02 октября 2022
По моему мнению, на сегодняшний день поздравление с Днём защитников и защитниц мужиков, не имеющим к этому никакого отношения выглядит издёвкой. Почему бы тогда и всех женщин в этот день не поздравлять, ведь день и защитниц тоже.
Поздравляйте мужиков на Международный День мужчин, так будет справедливо.
Я, например, так и делаю.
КондуктЕр тролейбуса• 02 октября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
мені здається, що зараз якось не доречно вітати тих, хто насправді не є захисником України...це моя особиста думка
Поддержу вас.
Не пью, не курю• 02 октября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Я не буда б такою категоричною. Сьогодні вдома, а завтра можуть призвати.
Ответ дляЇжак в панчохах
отакої, гроші біженців порахували, тепер давайте гроші ЗСУ порахуємо...нічого, що вони там на передовій ціною свого життя нас захищають...фу, гидота
уже посчитали. ногти и тп. следите за нашими наблюдателями. они точно знают, сколько денег получат солдаты и куда потратят их жены
Ответ дляУжгород
Я правду пишу.
І якщо вона вам очі коле, то це не значить, що я не вмію читати.
Дістали. Все скидайте на ЗСУ, а там гогті, рєснічки, покупочки, хвасти.
Какая дикая несправедливость. Солдат умирает за маргиналов, которые считат, куда потратит деньги его жена
Liliana12345• 02 октября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Доречно вітати всіх чоловіків, які залишилися у країні і працюють, в т ч. працюють в установах критичної інфраструктури, підтримують економіку, допомагають вижити людям. Чому ні? Вони теж на це заслуговують.
Liliana12345• 02 октября 2022
Ответ дляДобра всем!
Повестки, это ж какими отбитыми надо быть, что б праздновать
Обычно празднуют в спокойных регионах. Там не в курсе, что такое война
Перловая Кашка• 02 октября 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Повістки
))
У нас планується вихід на природу. Пропонували подарунки, я шокована, до чого це? Прямо окрім мене ніхто своє здивування не виразив. Типу традиція, завжди так було. Але з чим, я вибачаюсь, вітати?
Перловая Кашка• 02 октября 2022
Ответ дляМафиозная
Я, например, так и делаю.
Підтримую
Перловая Кашка• 02 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
Жінки так само працюють.
Мафиозная• 02 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
В критич. инфраструктуре работают и женщины. Они тоже поддерживают экономику. Почему всегда вспоминают в этот день только мужчин? Ведь День защитников и защитниц.
Mira29-c3c3• 02 октября 2022
Ответ дляУжгород
Чому?
В ЗСУ дуже добрі заробітки. Чому вони не можуть купити собі білизну?
Ви совість маєте? Заробітки кажете?В ютубі знайдіть відео»будні наших захисників».
Ідіть і ви на такі заробітки 🤬🤬🤬
Mira29-c3c3• 02 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
Не заводьте свою шарманку.
Та_все_ок_будет• 02 октября 2022
Ответ дляУжгород
Чому?
Ви серйозно?
Ви знаєте скільки коштує їх одяг, половина одягається своїм коштом.
Зараз холод їде їм треба утеплюватися .
Ось подзвонив кинь грошей куртку треба купить
Зараз холод їде їм треба утеплюватися .
Liliana12345• 02 октября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Не заводьте свою шарманку.
Почему? Я вообще забыла о празднике, не до того как-то. Хотя есть в семье защитники.
Mira29-c3c3• 02 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
І ?До чого тут спокійні регіони?
Перловая Кашка• 02 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
Для жінок 8 березня
Не сприймаю більше це свято. Для мене це свято весни. І байдуже 8, 1 чи 4. Ну і змістове навантаження зовсім інше 8 березня і день захисника.
бифидобактерияЖоржик• 02 октября 2022
Ответ дляУжгород
Чому?
Ваш купує собі сам
бифидобактерияЖоржик• 02 октября 2022
Ответ дляПринцепесочка
А що, вони сидячі в окопах, будут собі шукати моделі білизни, якісні вовняні шкарпетки, гілки самонагрівні, термоустілки?
Та навіть труси чисті нові завжди будуть у нагоді.
Тут з дивану видніше. Ви не знали?((
бифидобактерияЖоржик• 02 октября 2022
Ответ дляУжгород
Так, а чому не можуть купити білизну?
Це ж гроші автора рахувати почали, будьте чесними.
Ок. Побіжать в магазини.
А сраку вашу хто захищати буде?
Liliana12345• 02 октября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
І ?До чого тут спокійні регіони?
Бо в них одні свята на думці
Liliana12345• 02 октября 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Це міжнародний день.
бифидобактерияЖоржик• 02 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
А жінки не працюють?
бифидобактерияЖоржик• 02 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
Для жінок 8 березня
При чому 8 березня до дея захисників
Mira29-c3c3• 02 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
Бо в них одні свята на думці
Ви за всіх не розписуйтесь ,ок.? Автор десь писала про своє місцезнаходження ?
Liliana12345• 02 октября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Мимо. В зоні бойових дій не до цього, навіть подарунків ніде купити.