ЛюбимаЯНЬ• 1 час назад
Такой шоколад вкусный, кто пробовал?
В Сильпо много видов этого бренда. Мне нужен простой молочный
Смажена полуничка• 1 час назад
63 человека в теме ждут отзыв, сопят, наблюдают... Никто не знает, но всем очень интересно))
По теме, автор, прочитайте состав да купите на пробу если он норм.
Налогообложу• 1 час назад
Ответ дляСмажена полуничка
Уже намного меньше, разбежались в другие темы
Смажена полуничка• 1 час назад
Ответ дляНалогообложу
Не дождались шоколадки
ЛюбимаЯНЬ
• 1 час назад
Ответ дляСмажена полуничка
Купила, буду дома сравнивать с very pery)
Я не в теме• 1 час назад
Novi Al Latte Intenso. І, чесно, для молочного шоколаду склад доволі хороший.
🍫 Що в складі
цукор;
какао-масло;
сухе незбиране молоко;
сухі вершки;
какао-маса;
сухе знежирене молоко;
соєвий лецитин;
какао — мінімум 30%. �
Unes Spesa Online +1
Важливий плюс: тут використовується саме какао-масло, а не дешеві рослинні замінники. Немає пальмової олії, гідрогенізованих жирів чи довгого списку ароматизаторів. �
Unes Spesa Online
⚠️ Але є один великий мінус
У 100 г:
558 ккал
жири — 35 г
насичені жири — 23 г
вуглеводи — 53 г
цукри — 50 г. �
Unes Spesa Online
Тобто фактично половина плитки за вагою — цукор.
А якщо з´їсти 20 г?
Це приблизно: 112 ккал + 10 г цукру + 7 г жиру.
Тому я б сказала так: шоколад якісний за складом, але не ’корисний’ продукт. Це хороший варіант, якщо хочеться саме молочного шоколаду, але краще 15–20 г за раз, а не половину плитки 😊
І ще: якщо вибирати для регулярного вживання, я б узяла Novi з вищим вмістом какао — 70%+. Там буде значно менше цукру. У самої Novi є лінійка з 72% і навіть 99% какао. �
Elah Dufour Novi
**За якістю складу цьому я б дала приблизно 8/10, а за харчовою цінністю — 5/10.
Це ШІ, не дякуйте)))
🍫 Що в складі
цукор;
какао-масло;
сухе незбиране молоко;
сухі вершки;
какао-маса;
сухе знежирене молоко;
соєвий лецитин;
какао — мінімум 30%. �
Unes Spesa Online +1
Unes Spesa Online
⚠️ Але є один великий мінус
У 100 г:
558 ккал
жири — 35 г
насичені жири — 23 г
вуглеводи — 53 г
цукри — 50 г. �
Unes Spesa Online
А якщо з´їсти 20 г?
Elah Dufour Novi
Це ШІ, не дякуйте)))
Налогообложу• 1 час назад
Ответ дляjabka ya
Купувала, мені дуже сподобався. Я лблю Ліндт, а тепер ще й цей
Ну Линдт это вообще бомба
ЛюбимаЯНЬ
• 52 минуты назад
Ответ дляjabka ya
Приехала домой, попробовала, он правда очень вкусный. Очень сливочный, однородный, с шоколадным послевкусием. Сравнила с very pery молочным, тот как бы с крупинками тает и послевкусие какое-то маслянное что ли, не шоколадное.
П.с я много лет шоколад не ела, наверстываю))