Своего не предлагать• 02 октября 2022

Можно ли ямочку от прыща заколоть филлером?

Морковку дай• 02 октября 2022
Нічого особливо не зміниться(( я просила лікаря косметолога зробити саме в слід від прища, вона і казала що не дасть нічого але все одно бо я її просила зробила
Короче толку нуль
Морковку дай• 02 октября 2022
Сказала пілінгом модно трохи покращити чи шліфовка
автор Своего не предлагать • 02 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Уже колись зробила пілінг,,спалила лице . Так зовсім не видно різниці ? Мало ж наче заповнити .
Морковку дай• 02 октября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Лікар косметолог вам спалила? Чи ви сама?
В мене пориста шкіра багато дірочок слідів від прищів
Роблю пілінги в лікаря, от наприклад коли прх роблю підряд штуки три зразу шкіра якось краще, біоревіталізацію роблю, наче і немає супер візуального ефекту але він все ж є, шкіра свіжіше і рівномірніше і не так дірочки видимі
Я з акне боролась довго, і наслідками, шкіра стала краще але не не ідеал
Файна_зупка• 02 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Мне косметолог сожгла. Обещала гладкую и ровную кожу без рубцов. Я пришла и с проблемой сгладить несколько мелких рубчиков, а итоге заработала еще штук 20 и прежние остались на месте. Кожа осталась без изменений, расширенные поры никуда не делись.
Чистку делала тоже так, что дома все пришлось переделывать.
Больше к этим шарлатанам не хожу.
Морковку дай• 02 октября 2022
Ответ дляФайна_зупка
Больше к этим шарлатанам не хожу.
Це вам не пощастило з нею, вона хоч лікарь була?
Файна_зупка• 02 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Лет 15 назад это было, не помню уже. Дело даже не в том, что испортила кожу, а в том, что пилинг никак на рубцы и поры не влияет. Даже при максимальном проценте кислот.
Морковку дай• 02 октября 2022
Ответ дляФайна_зупка
Ну пробачте 15 років тому, медицина косметологія вже набагато пішли далі за ці 15 років, є і різні пілінги і ін’єкції і апаратна косметологія
Тому ви предвзяті(( 15 років пройшо
І я хожу виключно до лікарів а не просто косметологів
Мне тоже дерматолог спалите , теперь шрамы не лице ужасные . А еще удаляла сосуд и на носу осталась дырка