Дед видимо забыл принять свои таблетки. И подписывает документы, мокая шариковую ручку в подставку
Корабельная Сосна• 02 октября 2022
Либо дед представил себя на почте, с чернильными ручками, либо помнит, что ручка шариковая, просто повторение движений, присуще при шизофрении.
Sweet_Dreams_• 02 октября 2022
Ответ дляТриАна
В сонну артерію йому ту ручку і в око і в глотку
У мене всьо
Там снайперы везде не так просто увы . Воно ж хворе
Sweet_Dreams_• 02 октября 2022
Я взагалі не розумію як це він за руки брался після виступу , з його шизою захворіти .
Natatashka• 02 октября 2022
Ответ дляHupBaHa
а как говорят в Украине? дед он и есть дед
Хуйло, зазвичай. Дід занадто лагідно для нього
Ответ дляONatalii
’Деда’ як мінімум три
Буданову повірили? Він зганьбився примітивною конспірологією — ’путінськими двійниками’. Та затямте вже, що в ху@ла немає двійників. Він дуже любить ін´єкційну косметологію і пластику. Найперше він прибрав грижові мішки під очима (нижня блефаропластика). Потім уколов гіалуронові філери у вилиці (від провисання середньої третини обличчя) та мандібулу ’для мужності’ (кути нижньої щелепи). Також набрав зайву вагу і має гормональні проблеми за жіночим типом.
Ответ дляOlgusya
Цицьки відростив?
Ответ дляOlgusya
Точно! На другому фото дуже схожий на бабусю)
Посмотрела только что это подписание. Обычно он держит ручку, не макает. Наложили кадры. Это баян, конечно, но смешной)
Мне другое непонятно, что в феврале, когда признавали республики, что сейчас у пу отросшие ногти. Это так странно выглядит. Почему у него длинные ногти?
Олечечччка• 02 октября 2022
Ответ дляOrisana
А мне вот этот комментарий понравился, про кулак)
А я не поняла? Чего без дела? И он же не в перчатках.
Елиссавета• 02 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Ви дуже помиляєтеся.у путіна їх більше 10. І про це багато чого свідчить.
Ответ дляOlgusya
Ви дуже уважні щодо виступів х..ла?
Ответ дляOlgusya
ну, я колись бачмла 1нтервю з ним, то казав , що е..
Юся шопоголик• 02 октября 2022
Ответ дляОлечечччка
Дивиться ширше)
Ответ дляMalysh2
Так
Все хотіла написати, невже ніхто не помічає отих кігтей ??
Inna_ya_krasivaya• 02 октября 2022
Ответ дляMalysh2
Всегда везде слышу именно дед. В Украине. А где это у вас не говорят так? Просто интересно.
В Украине никто не говорит дед. У вас на Росии только так говорят.