ВернитеВалеру• 03 октября 2022

Вы жалеете, что не поехали на пособия?

Кашка-маняшка• 03 октября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
В Германии приличное
А у нас смотрят на цену за десяток яиц
Ну, давай поговорим о приличном. 219 евро ребенок 460 взрослый. Теперь о ценах давай поговорим.

Гарачый Шыкалад• 03 октября 2022
Ні, не жалкую. Трохи посиділа без роботи, потім кілька місяців на мінімалці, тепер заробляю більше і розвиваю свій бізнес далі. При цьому я з сім‘єю, ніхто з рідні не виїхав. Ніякі 300 євро не коштують повної зміни свого життя на невизначений термін і щоденних сліз, пролитих за рідними і близькими людьми, які не поруч.
Повелительница лампочек• 03 октября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Думаю, кожен робить свій вибір сам. У тих, хто повернеться з Німеччини, буде більш врівноважені психіка, діти які не вміють розрізняти ’ураган’ від ’точки У’, знання німецької у тих, хто хотів її вивчити, ну і запас грошей.
Не думаю, що вони щось втратили, швидше навпаки.
Звичайно. А ті хто лишився,,займуть місця,виїхавших, роблячи кар.єру . Моя дочка в 22 викладає в КНЛУ,племінниця в 20 знайшла місце асистента анестезіолога, яке до війни передавалось у спадок, я в 50 легко повернулась в сферу діяльності 20 річної давності, бо,звільнилась купа вакансій. А нащо їм в Україні треба буде німецька?
Бабканадвоесказала• 03 октября 2022
Ответ дляВареный лук
Если в германии жить за пособии цены на десяток яиц тоже будете смотреть
На допомогу мама+2 дітей ( 1300 євро) можна купити 6500 яєць на місяць. Як ви думаєте, хтось слідкує за вартістю яєць?)
барабанщица• 03 октября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Мої діти на щастя не вміють розрізняти ураган від точки у. Тікали від окупації до чудових людей на захід України. Вже повернулись. Нема чого сидіти в германіях і втрачати час.
Бабканадвоесказала• 03 октября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Кожному своє. Хтось хоче викладати в Україні в ВНЗ за мінімалку чи трохи більше. Хтось йде на брудну, непрестижну роботу за кордоном, але може дозволити значно більше, ніж викладач кнлу. У всіх свої пріоритети, скрізь є свої переваги і недоліки.
Ответ дляБабканадвоесказала
Ну ніхто з викладачів не живе на мінімалку. 1 варіант- забезпечує чоловік , а вона гарна, 2 варіант- репетіторство від 10 дол година завдяки статусу викладача вузу. Так це ще в цьому вузі хабарів немає від слова зовсім..

Ответ дляБабканадвоесказала
Що таке КНЛУ хоч знаєте?
Бабканадвоесказала• 03 октября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Якби не передавала на вихідних передачу викладачам ВНЗ у Київ (один поточний, один пенсіонер) - може б повірила у те, як добре живуть викладачі)
Бабканадвоесказала• 03 октября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Що таке КНЛУ хоч знаєте?

Звичайно, знаю. Як і те, як вони вчили на дистанційці.
Ирина Веселуха• 03 октября 2022
Ответ дляВикасикрет
Так а зачем Вы там так мучаетесь?)
В первую очередь, чтобы как-то объясняться с врачом. Я практически каждую неделю посещаю врачей. Некоторые очень хотят после курсов хоть на какую- нибудь работу устроиться- вот и мучаемся, грызем гранит немецкого языка.
175см55кг19лет (она)• 03 октября 2022
Ответ дляРадость моя
По моим расчётам вы ушли в 0.
Потому что вы сами оплачивали жилье и питались.
Или вы траты свои не вычитываете с того, что получили :)))
Так ноль это же замечательно, разве нет? Ну не на заработки ж я туда приехала? По свти мес 8 я получаю помощь аналогичную Германии , только я нахожусь ближе и имею возможность поехать в Киев, если мне нужно
Ответ дляБабканадвоесказала
И научной пенсии вашему пенсионеру не хватает?
энциклопУдия• 03 октября 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Мы всей семьёй пробыли в Германии 5 мес на пособии, не зашла она нам, страна пенсионеров и доносчиков, вернулись
Аналогично, вернулась из Франции. Счастлива дома.
Ответ дляБабканадвоесказала

После обеда учат хорошо, никто не жалуется
Бабканадвоесказала• 03 октября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Не всі у КНУ чи КПІ викладали. Більшість отримували менше, ніж шкільний вчитель. Тому так, пенсії не вистачає, соціал в Європі більший за пенсію чи зарплату викладача ВНЗ.
Ирина Веселуха• 03 октября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Моя донька залишилася в Україні, незважаючи на всі мої прохання. Що маємо -працюючи в школі, зараз отримує 4300 грн чистими. Зняли години, абсолютно всі надбавки . Місто дуже бідне. Вона взяла дітей на заняттях , одне -50 грн. Я продовжую вмовляти кинути школу та виїхати за кордон, поки молода. Фірма , де я працюю, призупинила діяльність, роботи в місті немає. Вертатися немає сенсу. І де звільнилася купа вакансій, якщо все тільки закривається , або дише на ладан?
Ответ дляБабканадвоесказала
Ой бред. Треть семьи преподают в вузах, все счастливьі. В Шеве до войньі 2 тьіс баксов бьіло у деверя, за Богомольца вообще молчу, там зп можно вообще не платить... Но да, защищаться надо
Бабканадвоесказала• 03 октября 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Приблизно те саме кажуть мої викладачі у ВНЗ: ставки порізали, отримують менше, ніж до війни, хоча формально якесь підвищення окладів було у 2022. Елементарно на харчування двом не вистачає, не кажучи про аптеку. Сумно.

Флюорография гуся• 03 октября 2022
Ответ дляСерьезная баба
Все зависит от вашего уровня языка. Любые позиции где нужно коммуницировать с людьми на высоком уровне, сложно пробиваемые для нас, если нет языка С1. У меня В2, мне самой моих коллег иногда жалко))). И не понятно, пройду ли я испытательный срок(((.
B2 тоже, но конечно не хватает разговорного
Ждушечка• 03 октября 2022
Да, жалею.
Сижу сейчас с долгами, без денег, без жилья.
Даже прокладки, извините, не за что купить.
Интернет закончился на телефоне, счёт не за что пополнить.
Хорошо, хоть есть где поймать вайфай.
Даже о тревогах не знаю, оповещение не придет (интернета нет, если я на улице), телевизора у меня нет.
Ирина Веселуха• 03 октября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
До війни донька в школі чистими отримувала 10000 грн, а зараз менше в 2 рази
Бабканадвоесказала• 03 октября 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Оклад викладача менше 10тис, доцента 11тис. Мінус податки. Навантаження всім урізали, надбавки зняли, доплати за звання залишили, але там сльози.
Про 2 тис дол у КНУ тихенько посміхаюся. У вас там не Бугров часом в родичах? На зпл такого доходу не буде, хіба на настолках чи студентах заробить. Хто у КНУ, той зрозуміє)
Ответ дляИрина Веселуха
А моя повернулась в веречні з Чикаго. Мала там контракт помічника вчителя, бо наші дипломи там не дійсні. 1800 дол на руки, з них 500 дол койко- місце плюс комуналка 100- 150. Мед страховка 400. Вже 1000 нема.а треба зняти хоча б кімнату, бо дочка ще вчиться.Пломбування 1 каналу в зубі- 700 дол плюс пломба 300- 400. Зуба запломбувала і їсти нема за що. Щоб підтвердити диплом треба 3! роки вчитись платно. Що би що??? Як запропонували роботу вдома , погодилась зразу
Нетутешня• 03 октября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Ой, подскажите пожалуйста, какие выплаты в Польше? Меня Краков очень интересует. И с жильём как-то помагают? Можно ли получить еще что-то вещами/едой?
Спасибо за информацию!
Выплаты никакие, имхо)
Единоразовое пособие 300 злотых всем. Детям 500 злотых ежемесячно и 300 злотых школьникам перед учебным годом (дет сад нет)
С жильем не помогают. Можно как то найти варианты и получить компенсацию на жилье (40 зл в сутки на чел на 120 дней, но сейчас зима на носу и тут очень сильно, в 4 и 6 раз подражала коммуналка, вряд ли найдутся желающие, тем более в крупном городе)
Вещами и едой - не знаю, у нас нет вообще. Оч много закрыли пунктов которые были. Еды была раньше в основном крупы, тушонка, олия, давали мало, короче считаю тоже не вариант.
Есть плюсы, дети не теряют год в обучении, процесс интеграции легче. В общем спрашивайте, подскажу ещё предметно.
И да, тут уже все спокойно, не вздыхают сильно местные, все привыкли, так что особо помощи ждать не стоит.
Ответ дляБабканадвоесказала
Ні. Мій родич профессор, доктор мед наук. Викладав на мед факультеті тільки іноземцям англійською мовою . Можете спробувати
Мочалкин блюз• 03 октября 2022
Ответ дляТанцепесенная
Слушайте, беженки с детьми - это что, инвалиды? Детей в Сад, школу, сами работать. Но да, никто не хочет. Проще ж пособие получить
Есть маленикие дети , есть и инвалиды, есть люди в возрасте. Не все могут работать и это факт ! Среди моих знакомых на социале только одна семья в германии. Остальные работают. Я выехала с тремя детьми, младшему было 1.5г. Вот и как работать , сад с 3х. Но я живу за свои , есть возможность , и не та страна что бы сидеть на социале. Не судите людей , разные ситуации.
Чупокабра• 03 октября 2022
Жалкую, але не можу кинути сина-студента
Шкала Радости• 03 октября 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Слушайте, умная вы наша, не постолякайте ото)
Так вам правильно написали, кто постолякает из вас - надо еще разобраться. Я здесь живу и таки да, 45+ платят ПОЛЯКАМ, собственникам жилья, в которое они приняли БЕСПЛАТНО украинцев-беженцев. Зачем вы людей вводите в заблуждение?
Работать надо• 03 октября 2022
Ми за кордон не їздили , пробули на Західній 2 міс поки орки не відійшли від Києва. Але дуже добре що є така опція для регіонів , які під окупацією , або для тих, хто втратив житло. Інакше наші люди під мостами б жили, на державу звалилося ще б більше проблем із забезпеченням цих людей житлом і грошима. Так що , дякуємо Європі!