Не куру• 03 октября 2022

Які суми та як часто донатите на ЗСУ?

СтелькаОТединицы• 03 октября 2022
Ни разу не донатила. Нет ни желания, ни денег

Чтооооооооооо?• 03 октября 2022
По 200 грн 3-4 рази на місяць
На-перекуре• 03 октября 2022
З кожного приходу грошей по 2%
Нуждаюсь в общении• 03 октября 2022
На різних заходах, де збирають на ЗСУ, кидаю в скриньку по 200 грн
автор Не куру • 03 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Чому немає бажання?
Вони роблять неймовірне
Спасатель Малибу• 03 октября 2022
Не донатила.
Идеальная оптимистка• 03 октября 2022
0, не маю такого бажання

ПироженкА• 03 октября 2022
Пару раз в неделю, но я кидаю небольшие суммы, по 50/30 грн.
ротцвеники• 03 октября 2022
Я в декреті чоловік на робо і, кожен місяць 1000-2000, знаю, що не багато, але хоч так.
Мадам БрЮшкина• 03 октября 2022
Не перечисляю. Помогаю реальным людям. А донаты,это содержание владельцев карточки, на которую донатят
Соображалочка• 03 октября 2022
Раз на тиждень по 500 грн
СтелькаОТединицы• 03 октября 2022
Ответ дляНе куру
Чому немає бажання?
Вони роблять неймовірне
Воздержусь от комментария, дабы не разводить срач
Мама фифти цента• 03 октября 2022
На жаль, ніякі
В мене немає доходів, самі розходи.
Чоловік працює в критичній інфраструктурі, син в ЗСУ. Вважаю, таким чином наша родина робить свій внесок в справу перемоги
Атаманша• 03 октября 2022
Чоловік служить, купуємо майже все, інколи кидаю по 500 грн на збори.
А також в нашу церкву купую якісь продукти, шкарпетки і таке інше, коли відправляють хлопцям машину на передову.
После шести ни-ни• 03 октября 2022
Дуже по різному, залежить від можливості і ситуації. Були донати і по 5-7 тисяч, а були і по 20 гривень.
На початку відправляла на загальний рахунок, але дуже швидко перейшла на «іменні» сбори для конкретних людей/бригад.
Упругая попка• 03 октября 2022
Никакие суммы никогда.
Угги_в_горошек• 03 октября 2022
мало,но часто. То в фонд повернись живим,то Притуле,то знакомым- которые на что нибудь собирают
dulenok• 03 октября 2022
отправляла по мелочи ..грн 200-300 только тем, кого лично знаю и на 1000000% уверена, что они идут по назначению. Всякие публичные сборы обхожу стороной.
Ленне-Рейма• 03 октября 2022
Кожного дня 300-500грн

Мамулька• 03 октября 2022
Цікаво, ті хто не донатить і не волонтерить,не воює і нічим не допомагає, вам комфортно відписуватися в темі? Чи ви москалиці на українському форумі?
Якщо нема можливості, так мовчи…
Само_достаточная• 03 октября 2022
5-10-50 грн в інсті на конкретні збори конкретним людям 1-2 рази на тиждень
Доходу не маю, так-з проданих дитячих речей скидаю
Чтооооооооооо?• 03 октября 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
Ви не розумієте щначення слова донат? Це будь-яка добровільна пожертва, неважливо кому і скільки.
Почемучечка• 03 октября 2022
Доначу двум людям, которым доверяю, каждый раз, когда они делают сборы на конкретные запросы от ЗСУ.
Просто так ’на ЗСУ’ - нет.
У меня свой ЗСУ, который много чего покупает сам себе и на свою роту.
Ленне-Рейма• 03 октября 2022
Ответ дляМамулька
Якщо нема можливості, так мовчи…
Зустріла знайомого, каже я нічого не скидую бо у нього був дохід до війни 40тис а зараз 20тис. Я хотіла в нього плюнути.
Ленивица-красавица• 03 октября 2022
На армію нічого не донатили
Немаю грошей.
Збирали продукти посилки речі деякі своїм друзям, все.
А так щоб як інші люди відправляють гроші то немаю звідки
Мамулька• 03 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Так, огидні і ниці такі
Запасная спина• 03 октября 2022
Зараз рідко скидаю ,раніше по 500 ,1000 грн
пу_пугренчик• 03 октября 2022
За підсумками місяця з чоловіком направляємо допомогу рівними сумами до фондів Притули і Чмута.
Протягом тижня роблю невеликі донати на прицільні збори, яким довіряю - автівки, дрони, тепловізори і тд., залежно від залишку на рахунку, від 50 до 500 гривень. Буває і пусто на якомусь тижні, тоді не доначу. Таке життя. Хоча в мене є друзі, що і по 5 гривень донатять, але майже щодня.
Також закриваємо фізичні збори (збирали білизну з бавовни хлопцям у прифронтовий госпіталь, вільні м´які речі туди ж).
Идеальная оптимистка• 03 октября 2022
Ответ дляМамулька
Якщо нема можливості, так мовчи…
Так, комфортно, я 8 років платила військовий збір, який невідомо куди йшов, досить, більше нічого цій країні платити не буду.
Smetankaa• 03 октября 2022
Не доначу. У меня маленький доход. Да и не верю я в то, что они идут по назначению.