Клин_Кляйн• 03 октября 2022
Як називається пристрій в магазинах на вході
Коли покупець заходить, лунає звук Welcome. Він реагує на рух.
Шукаю такий. Не знаю, як загуглити
Клин_Кляйн
• 03 октября 2022
Ответ дляФокус-Покус
Противокражная рамка?
Ні. Шось типу датчику руху на вході. Щоб продавець чув, що зайшов відвідувач.
Нам треба, бо від місця, де каса, погано вхід проглядається. А там товар. Якщо двері а магазині відкриті, то не чуємо, що хтось зайшов
Ноги от ушей• 03 октября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Це антивор і спрацьовує на кліпси на одязі, якщо виносити
Але він дорогий
Максимум хтось зачиняється, бу викупити
Але він дорогий
Максимум хтось зачиняється, бу викупити
ФруктЕщеТот• 03 октября 2022
это датчик движения, продается в комплектах систем безопасности, типа Ajax