Вредняжка• 03 октября 2022
Як це зрозуміти?
Тема більше для того щоб виговоритися. Але може хто погляне зі сторони і зможе щось пояснити.... Хоча навіть не знаю як це пояснити.
Після навчання працювала на одному підприємстві, яке поки я була в декреті реорганізувалося і згодом взагалі закрилося. Знайшла нову роботу і організація збанкрутіла, відповідно я залишилися без роботи. На наступному місці роботи до того як прийшла туди працювати я - все начебто було ок, але через півроку почались затримки з ЗП і я знайшла іншу роботу. Попрацювала рік - все ок, а потім почалися проблеми з виплатою ЗП. Знаходжу іншу роботу - тут починається війна 😔. І що? Я знову шукаю роботу. Одразу хочу сказати, що до грошей роботодавця я взагалі ніяким боком не "касалася", моя робота полягала в іншому.
Сметчица• 03 октября 2022
Все просто - Ви живете і працюєте у країні з бідною і ризикованою економікою. Що Вас дивує?
Вредняжка
• 03 октября 2022
Ответ дляСметчица
Ну інші люди ж працюють.
Вредняжка
• 03 октября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
натякаєте, що ви - ходяча фінансова проблема?)
Ну типу того))
Мені чоловік там пропонує щось йому допомогти по його роботі, а я відмовляюсь, бо вже боюсь, щоб у нього хоч було все добре)).
Да будет так• 03 октября 2022
Якщо вам стане легше, то в мене так само, правда в межах однієї компанії. Прицшла працювати, в них круті корпоративи і тд, майдан, криза, не до корпоративів, пішла в декрет, вийшла знову все круто майстер класи, корпоративи і тд, через місяць проблеми в компанії і затримки зп і урізка всього. Пішла знову в декрет, думаю може не виходити вже до них 😂хай працюють і процвітають 😂
Сметчица• 03 октября 2022
Ответ дляВредняжка
Ну інші люди ж працюють.
Приблизно також як і Ви. Чи Ви вважаєте, що єдина, кого скорочували?)
Вредняжка
• 03 октября 2022
Ответ дляДа будет так
То вже вам приймати рішення
. Якщо вам особисто ні чим не насолили, то може хай процвітають.
Вредняжка
• 03 октября 2022
Ответ дляСметчица
Та не з кожного ж місця роботи... У мене так депресія буде.
Чоловік каже, може то знак, що треба на себе працювати.
Сметчица• 03 октября 2022
Ответ дляВредняжка
Знак долі? Ну, можливо і так)
Тролю как могу• 03 октября 2022
Я на 3ох роботах працювала і на кожній була як не ліквідація мого відділу, то повна ліквідація підприємства. Але пояснюю собі, що то я терпляча - працюю на одному місці (читайте як ’пливу за течією’) кілька років і до останнього не звільняюся. Дзвіночки все одно є і в один день все не валиться.
Люблю кетчуп• 03 октября 2022
Я вам так скажу:я народилась, і розвалився совок, закінчення школи-помаранчева революція, дитина моя пішла в 1 клас-євромайдан, підвищили зп-корона, вступила в вуз-війна.
Так шо ж тепер?
Вредняжка
• 03 октября 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так шо ж тепер?
мені до вас далеко
Вредняжка
• 03 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Я знаю, куда вам устроиться работать) хочу чтобы он обанкротился
Куди?))
Вредняжка
• 03 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
А це ідея як для початку свого бізнесу
Прасковична• 03 октября 2022
В мене так само- рік, два і організація закривається. А потім йдеш на співбесіди і кожен наступний роботодавець питає що зі мною не так що я так мало працюю на одному місці. А біс його знає чому. Це ж не я свої бізнеси закриваю