Daimyo• 04 октября 2022

Депортації з ЄС чи можуть вони в майбутньому вплинути на українців

У країнах Європейського Союзу знову збільшилася кількість рішень про депортацію громадян третіх країн.
Про це свідчать дані Євростату, пише "Європейська правда".
У другому кварталі 2022 року 96 550 громадянам країн, що не входять до ЄС, було наказано покинути державу-член ЄС, і загалом 23 110 осіб повернули до іншої країни (включно з іншими державами-членами ЄС) після наказу про виїзд.
В обох випадках це являє собою збільшення на 16% в абсолютних цифрах порівняно з попереднім кварталом.
Порівняно з тим самим кварталом 2021 року кількість депортацій зросла на 15%, а кількість людей, повернутих в іншу країну, збільшилася на 11%.
У другому кварталі найбільшу кількість депортованих осіб було вислано з Франції - 33 450 постанов.
Далі йдуть Греція - 8750 осіб,
Німеччина - 8275 осіб
та Італія - 6020 осіб.
За даними Євростату, найбільшу кількість висланих назад склали албанці, за ними йдуть грузини, росіяни і турки.
В Італії у другому кварталі кількість розпоряджень про депортацію зросла на 2000% порівняно з першим кварталом 2022 року. У період із січня до березня в Італії було видано всього 260 постанов про депортацію.
З третього кварталу 2020 року Італія не видавала стільки постанов про депортацію. На той час 6850 громадянам країн, що не входять до ЄС, було наказано покинути країну. Найбільше розпоряджень про депортацію в Італії отримали алжирці, потім марокканці, албанці та пакистанці.
Кількість депортацій по всьому ЄС знизилася під час пандемії COVID-19. У 2020 році Німеччина провела тільки 760 депортацій у другому кварталі порівняно з 9920 депортаціями в тому ж кварталі 2019 року.
автор Спогад • 04 октября 2022
Оригінал статті https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/10/3/...

oneself• 04 октября 2022
Весь текст не читала, но бывшего мужа подруги, он из Ливана, попросили покинуть страну (Польшу), из-за того что нарушил срок пребывания и «скрывался», нюансы не уточняла, может он не продлил по документам или не выполнил какие условия
MamaGalya• 04 октября 2022
Тю. Депортують тих, хто нелегально знаходиться в країні. А якщо документи оформлені правильно, то нікого не депортують. Покищо в українців проблем з оформленням наче немає.
автор Спогад • 04 октября 2022
Ответ дляMamaGalya
Дякую.
Remensa• 04 октября 2022
Так не просто ж так депортують. Можливо вони нелегалам, Чи дармоїди.
Там же був прийнятий якийсь закон,що до українців. Якщо працюють, не порушують закони то живуть, як громадяни. Можу помилятись.
Murrr4a• 04 октября 2022
Українці зараз мають у Європі та ще багатьох країнах легітимні документи на довгострокове перебування. Депортують злочинців чи нелегальних мігрантів
vikat• 04 октября 2022
Ответ дляRemensa
Если не работают, тоже.
kabatosa• 04 октября 2022
По закінченню війни на вихід попросять більшість