Кофр для ноги• 04 октября 2022
Школа НуШ чи Інтелект?
Результат:
вже голосів:
35 (53.85%)
НУШ
30 (46.15%)
Інтелект
Совбез• 04 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я качала та друкувала книжку (4 частини), по ним займалися.
Дякую ) думаю книжка цікавіша за контрольні
Швидка Настя• 05 октября 2022
Для початкової школи звичайно НУШ. І не залежно яка підготовка у дитини, якщо вчитель зацікавить, то дитина буде вчитись без стресу й з задоволенням. А в середній школі можна вже вибирати складніші програми в залежності зі схильностями дитини: гуманітарій чи точні науки, бо якраз в молодшій школі більш-менш то видно, до школи то фігня.
Старший син після НУШ в 5 клас вступив у фіз-мат ліцей, без репетиторів, і зараз себе там прекрасно відчуває серед дітей з інтелекту і ростка.
Менший пішов в 1 клас НУШ, теж в передовиках там і вже вчиться тренувати своє лідерство ;), а там побачим які науки йому цікавіші в кінці 4-го класу.
Так що шуршіть краще вчителів і їх підходи ;).
Щодо інклюзії… в обох моїх дітей в НУШ були в класі і на паралелі інклюзивні діти, щоправда один лише з патронажем, але проблем з ними не виникало, тихі і спокійні були. (Київ).
Ля-ля-ля• 05 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
В 5-му, 4 роки був нуш, але там математика ніяка, і ми дома ще проходили математику по Петерсону (Росток).
І ви повністю вдома з дитиною проходили всі чотири частини математики по Петерсону? У мене дитина в 6 класі (Росток) і скажу, що математика у них доволі складна. А так перейти з Нуш в Росток вже після 4 класу, мені здається не просто
Ля-ля-ля• 05 октября 2022
Ответ дляШвидка Настя
Теж не зрозуміла щодо інклюзії. Моя молодша донька ходила в садочок в інклюзивну групу, ніяких проблем не було. І зараз є в класі інклюзивна дитина, теж все норм.
Ви вже в 1 класі бачите, що дитина в передовиках? Чи це так вчитель сказав?
Швидка Настя• 05 октября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Бачу, так як між батьками спілкуємося і обговорюємо проблеми в кого які виникають. В кінці уроків щодня вчитель розповідає про кожну дитину, кому що підтягнути і де більше попрацювати - чую. Читає в класі лише 2 дитини - це з моїм. Пише перший вже ручкою, бо вчитель дозволив - це у них показник… Ну й головне, що радує - в нього в класі багато друзів :).
Ля-ля-ля• 05 октября 2022
Ответ дляШвидка Настя
Моя теж читає. У нас пишуть, хто як хоче: можна олівцем, можна ручкою. Так, друзі це важливо. І щоб дитині подобалось в школі)
А прописи перед школою писали? Моя ні, то зараз бачу, що трохи складно їй виводити букви)
Швидка Настя• 05 октября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
До школи принципово писати вчились лише друкованими буквами. Прописами вже в школі, бо в кожного вчителя свій підхід і навик може навпаки позначитись на процесі.
Але менший в порівнянні зі старшим сином більш старанніший, то процес йде швидше.
Ангел-предохранитель• 05 октября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Так, протягом учбового року проходили Росток дома. Я бачила що математика йде легко, а Нуш дуже слабка програма (імхо), тому математикой займалася зі мной дома, а англійським з репетитором.
АгатаХристя• 05 октября 2022
Ответ дляДомашка
За 6 лет не нашли возможность написать заявление на перевод?
Можете не отвечать
я таки відповім, початкова школа ще було нічого, питання почалися з 5 класу, толком не вчилися, зараз те саме. і якщо цією програмою в класі передбачено 25 дітей , а взяли 40....
АгатаХристя• 05 октября 2022
Ответ дляdreamsunny
Я за интеллект в начальной школе однозначно, а дальше стоит задуматься.
Дочка в 6 классе по программе ИУ, у меня очень много вопросов к авторам программы... Уроки по биологии, физике(которая перетекла в химию), географии, истории больше похожи на конкурс знатоков, зачастую в книге нет объяснений материала, опыты онлайн не проводят, а многие уроки построены именно на опытах. Отсутствуют презентации на сайте на которые ссылается учебник.... Такого треша, как в этом году ещё не было(
Я сознательно выбирала программу, но 6 класс - это огромное разочарование в качестве подачи материала, в подборке видеопрезентаций, точнее их отсутвии...
абсолютно підтримую. Біологія, фізика, географія, історія просто треш... Уроку не було тому що була тривога... Опрацюйте як хочете....+ дистанційне...
dreamsunny• 05 октября 2022
Ответ дляАгатаХристя
У нас тоже ДО, ещё и уроки по 30 минут, половина учителей выехали, говорят , что у них плохой интернет и уроки вообще по 10 минут....70 процентов на самообучение. Но с такими рабочими тетрадями и отсутствием ряда презентаций даже самообучение становится довольно трудным.
дамаАмстердама• 06 октября 2022
Ответ дляСовбез
Як мама дитини, яка навчається в нуш, я за інтелект. Але дитина повинна бути підготовленої. Моїй легко дається математика та логіка, тому нуш вважаю слабкою.
Як мама дитини, яка навчається в НУШ, і як вчитель за першою освітою я за НУШ. Цікава, наближена до життя програма, ніякого напрягу, дитині легко даються всі предмети, з задоволенням робить всі творчі завдання, проекти, бере участь в олімпіадах, конкурсах, і т.п. І залишається час на хоббі: олімпіадна математика, шахи, англійська, програмування, спорт.