Зарядка для хачапури• 05 октября 2022
Хто працює на заводах/фабриках позмінно?
Задумалась про зміну роботи. Я бухгалтер вже 15 років. Дістало те, що нормально не можна піти у відпустку, маю лише 2 вихідних в тиждень, один з яких прибирання і куховарення, а іншого хочеться впасти і не вставати цілий день, вирішити якісь свої питання в установах в будній день - відпрошування і допит (а куди, а чого, а навіщо?), не бачу дітей, як вони ростуть. Зарплату зняли з початком війни, ще й сказали, що взимку буде як мінімум місяць за свій рахунок. Тут сусідка прийшла і розказує про дочку, та пішла працювати на завод, робота не важка, єдине що цілу зміну на ногах. Автобус забирає і відвозить, харчування безкоштовне, і вихідні посеред тижня є, бо ж позмінна робота, і ЗП більша, ніж у мене на 5 тис. (по її словах). Задумалась... Можливо, хтось працює так, розкажіть, будь ласка.
Зарядка для хачапури
• 05 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Посменная - это какой график? Сутки - трое? День - ночь - 48?
Здається день-ніч-48
Тарабарщина• 05 октября 2022
Я офісу пішла на виробництво. Тепер не маю не тільки відпустки, а й лікарняних
Броніки для Моніки• 05 октября 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Здається день-ніч-48
это где такие графики? работала в Чехии. 5/2. неделя день. неделя ночь. неделя полдень. это ад что по графику. организм только в конце недели перестраивается. а уже опять смена графика. что по роботе. и поверьте - смена на ногах это не самое тяжёлое. если раньше не работали физически вам будет мега тяжело
Зарядка для хачапури
• 05 октября 2022
Ответ дляТарабарщина
а чому? я теж лікарняних не маю..
Зарядка для хачапури
• 05 октября 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
ні, я в Україні. В нас це не дивина, в мене свекор все життя так працює.
Броніки для Моніки• 05 октября 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
а чому? я теж лікарняних не маю..
пойдете - узнаете. я уже три года не работаю на заводе. а руки болят до сих пор(((
Сам себе Петросян• 05 октября 2022
Ответ дляSmetankaa
Менять офисную работу на завод, это глупо.
Очень
Броніки для Моніки• 05 октября 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
при чем тут дивина? вы здатні так працювати?
Зарядка для хачапури
• 05 октября 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Я ще ніколи так не працювала. Думаю, здатна
Коленная ложечка• 05 октября 2022
Автор, я работала посменно, но не на производстве. То есть в Вашем понимании это лёгкая работа. Это смерть для женщины, ее молодости и здоровья. Такой вариант можно рассматривать только как крайнюю меру.
Броніки для Моніки• 05 октября 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
я думаю вас ждет очень большое разочарование. но пробуйте. кто ж вам запретит
Ангел-предохранитель• 05 октября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Я тоже работала на заводе, знаю, что такое смены - недосып постоянный, на здоровье это отражается не очень. Сейчас офисный работник, работы много, но с заводом не сравнить.
Броніки для Моніки• 05 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
автор думает. что у нее будет больше выходных. смешная. она будет постоянно спать. и я таких графиков не слышала день ночь 48
Сам себе Петросян• 05 октября 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
День ночь, 48 это стандартный график.
Я работала день день, 48, потом ночь, ночь 48. Жизни не видела. Не на заводе,служба
Броніки для Моніки• 05 октября 2022
Ответ дляСам себе Петросян
День ночь, 48 это стандартный график.
речь идет о заводе. на заводах я таких графиков не видела
Зарядка для хачапури
• 05 октября 2022
Ответ дляСам себе Петросян
День ночь, 48 это стандартный график.
а зараз як працюєте? можете порівняти з графіком 5/2?
Сам себе Петросян• 05 октября 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Потом работала 5/2 в офисе с 10 до 19. Для меня это оптимально.
Сейчас работаю 4/2, увольняюсь, так как работаю с 9 до 20. Устаю ужасно,хочу уходить работать на себя
АгатаХристя• 05 октября 2022
А если работать 3/3, 2/3, без суток,ночей т.т д ? Физически можно втянуться...а работать 5/2 реально сложно...я считала в месяц у меня 23 рабочих дня вышло, и 7 выходных, которые идут только на дом.дела, сходить за покупками..да работа по 9 часов не по 12, но ещё дорога же ... Так 15 раз на работу съездила, а так 23...
АгатаХристя• 05 октября 2022
Плюс на проезводство встала умылась и поехала, в офис я сейчас встаю за 2 часа! Мою голову...крашусь, это тоже время😁🙈🤣
Все знаю вдоль и поперек )• 05 октября 2022
По-перше, треба розуміти, що за завод і що там потрібно робити. По-друге, на великих підприємствах (особливо харчових) змінний графік роботи - це нормально. По-третє, бухгалтером позмінно Ви навряд будете працювати, це буде якась інша робота.
Із власного досвіду можу сказати, що мій чоловік вже 3 роки працює позмінно, в тому числі із нічними змінами. Важко було перший місяць, а далі втягнувся. Наразі каже, що це дуже класний графік і нізащо його не проміняє на щоденну роботу з 8 до 17 із двома вихідними. Так що тут треба лише пробувати, інкше не дізнаєтесь, як воно працювати по змінах.
Зарядка для хачапури
• 05 октября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Дякую. Так, я розумію, що бухгалтером працювати я не буду)), тільки робочі професії.