ВыФсеВрете• 05 октября 2022

Як це віддерти?

Двері вхідні .Плівка захисна. Сонце зробило своє діло.
Не служанка• 05 октября 2022
Кошмар, співчуваю… воно хоч відстає, якщо потерти?

автор ВыФсеВрете • 05 октября 2022
Ответ дляНе служанка
Якщо дерти усердно то так.
Анонимус Я• 05 октября 2022
Це коридорні двері. Для чого ви їх на вулиці встановили?
Кофе в лобби• 05 октября 2022
В строительных есть специальный раствор чтоб наклейки снимать. Бывает в спрее, бывает просто в бутылках. У вас площадь большая, лучше купить спец средство.
Еще содой обычной отмывается, но есть риск поцарапать дверь.
автор ВыФсеВрете • 05 октября 2022
Ответ дляАнонимус Я
Були на вулиці деякий час. Зараз вже коридорні. Пристройка є . Це на дачі.
Дерево береза• 05 октября 2022
Скребком металевим, ну я так знімала з профнастилу.
Алея не знала про існування спрею, звичайно спреєм якщо знайдете.
СернаМоисеевна• 05 октября 2022
Якщо плівка не для вулиці, то ніяк. Верхній шар зіпсувався повністю.
Дерево береза• 05 октября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Ну так можна пофарбувати, реставрувати.
Статус Ква• 05 октября 2022
Феном пробывали? Убрать пленку, потом смотреть, как можно Отреставрировать

автор ВыФсеВрете • 05 октября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Тоже слышала, что может строительным феном.спасибо нужно попробовать
Статус Ква• 05 октября 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Для начала обычным попробуйте нагреть и постепенно убрать. Если все ок, тогда можно и строительный.
Хотя, если он у вас есть, то вообще отлично
СернаМоисеевна• 05 октября 2022
Ответ дляДерево береза
Ну так можна пофарбувати, реставрувати.
Цього не скажу. Там захисна плівкова частина злізла повністью, скоріш за все. Чи буде вона потім придатна для використання і нести ту потрібну функцію, не знаю. Можливо якщо зсередини квартири ще нічого, а зовні .
Якщо простими словами, то мдф накладка покрита цією плівкою, яка складається з двох частин - «папір» і сама плівка. Якщо плівка повністю зіпсована, то фарба буде по «паперу». Якось так.
бювет_в_обед• 05 октября 2022
Я ровняла наждачкой и красила. Но у меня входная дверь.