В украинской школе ребёнок начал заниматься онлайн с 1 сентября,потом здесь началась школа с 7 сентября и была до 14:00, ребёнок делал уроки и там и там,сейчас с октября школа здесь стала до 17:00, ребёнок приходит уставший,делает письменные уроки в украинской школе, хорошо что здесь пока мало задают,но это потому что язык плохо знает,задают только математику и язык. И украинскую школу бросать не хотим,но как совмещать,очень тяжело.Это 6 класс,11 лет. В школу здесь начали ходить в конце марта,язык испанский,абсолютно новый. Она одна в школе украинка,курсов никаких нет. Ещё в классе была одна девочка,которая говорила на русском, всё ей переводила,мой ребёнок стеснялся разговаривать на испанском. Летом был перерыв,сейчас вижу что она многое понимает,читает,может сказать что то одноклассникам,стала больше общаться с ними. Семья в которой мы живём,постоянно пытается унизить её что сколько мы уже здесь и почему она до сих пор не разговаривает,что это не нормально и почему она до сих пор не адаптируется. Дошло до того что мне уже приходится оправдываться,что её хвалят учителя в школе,но язык да, ещё проблема. Пока не могу изменить ситуацию,потому что точно не знаю останемся ли мы здесь или уедем. В Украине ребёнок была отличницей,до боли неприятно слышать как на ребенка давят,учитывая что испанскому по сути её никто не учил.
Aleksakievua• 06 октября 2022
Ответ дляЙцфыяч
Да, в Америке. Днём Школа, вечером уроки по укр школе, только домашку отправляем. Сложно, но надеюсь к НГ вернусь
Ого, как вы все успеваете ?
Какой класс ?
Детская обувь BG• 06 октября 2022
Тоже в США, 7 класс легко, все успевает, ещё и музыкалка онлайн. А вот второй класс трудновато, вот сейчас сидит делает за 20 сентября уроки, хорошо хоть сдавать работы не нужно, просто на моей совести выполнение. С местной школой проблем нет, дети заканчивали предыдущий класс тут и все лето в лагере, язык подтянули.
Cocomamzel• 06 октября 2022
Автор, так неприятно читать о том что давят на вашего ребёнка хосты, вы должны защитить его всеми правдами и неправдами
Это ведь травма для девочки 😢
Ми в Бельгії, навчання нідерландською, теж 6 клас, теж в Україні була відміннецею. Тут уроки до 16, в Україні перейшла на домашню освіту, вже деякі предмети наздогнали до сьогодні, а деякі ще робить за кінець вересня. В місцевій школі спілкується англійською, хоча з дітей його тут мало знають (вони вчать англійську з 7 класу). В місцевій школі навіть дозволяють підключатися до українських уроків (коли в місцевій наприклад французька). Наприкінці весни волонтери добре взялися вчити дітей нідерландської, зараз ніхто їх не вчить. Але ніхто і не осуджує, що мову майже не знає. Аби ми тут ще лишалися, то наймала б репетитора, в так на осінніх канікулах повертаємося в Україну (хоча з тими шахідами блін, майже квитки купила так поруч по білій церкві бомбанули)
KatrinkaSh• 06 октября 2022
Ответ дляGleva
Теж планую в листопаді додому, і теж ці шахіди геть вибили з колії, і сил вже не має і за дитину страшно
KatrinkaSh• 06 октября 2022
Ответ дляGleva
Ну я по роботі вже не можу бути за власний рахунок, та й з житлом тут такі складні складнощі, що вже вирішили повертатися
Розумію. Якщо робота в Україні нормальна, то треба триматися. Не пощастило нам всім жити в такий час і з такими сусідами...(
Я деякі роботи роблю і здаю сама, бо це реально ненормально вчитися в 2х школах. Теж 6 клас вдома, вирішила не робити трагедію з того, що пропустить матеріал цього року, сама здаю для оцінок. Він тягне лише укр. матмиатику - вона важлива, а все інше потім наздоженемо. Тобто я не примушую його вчитися Повноцінно і там і там, вважаю свій вибір правильним
Внук в 7 классе. 3 человека наших в классе. Мой общается на английском, другой мальчик на испанском,девочка не знаю,надо спросить. Сдвинули их парты,сидят вместе,помогают друг другу. Учат кроме испанского ещё английский и французский. Внуку нравится. Домой не задают, всё делают в школе. Учебники пока только по математике и английскому выдали. Учатся до14.30.
Наша школа сделала учёбу для заграницы с 15.00. Так что учимся и там и там. Тяжеловато,конечно,но успевает ещё и на баскетбол и футбол ходить.
Lena-Lena12• 06 октября 2022
Автор, а чого ваші іспанці питають про мову дитину? Це якось некоректно. Подруга в Іспанії, ніхто нічого не питає, не соромить і не перевіряє. Хоча вона не живе у господарів. Але відгуки добрі. Не так давно спілкувалися. Хоча дитина часто плаче, сумує за домом. Не говорить іспанською, але, каже, що трохи розуміє. Якісь слова. Для мене дивно, що ваші господарі лізуть до дитини. На мою думку, влитися і опанувати мову - не так легко. Всьому свій час. Забийте на ваших господарів. А як у школі ставляться? Не ображають?
Lena-Lena12• 06 октября 2022
Інша подруга - в Чехії. Часто спілкуємося он-лайн. Каже, задоволена місцевою школою, ніхто не ображає. Морально важко, сумує за домом. Школа до після обіду точно, дитина приходить втомлена. Українську школу перейшли на заочне (домашнє, мабуть), не встигають все. Стараються виконувати математику. Іноді пересилає мені завдання - ми дорослі думаємо разом (бо українська програма складніша). Тримайтеся! Але мови місцевої від дитини і в Чехії ніхто не вимагає, бо дуже мало часу.
Galina_vinsport• 06 октября 2022
Никак, он не успевает ничего.. вообще.. с утра в школу, остается на шветлицу, потом в 17-00 я его забираю и с ним еду на работу.. домой приходим в полночь..
В субботу я тоже работаю, а в единственный выходной - воскресенье, хочу вылежаться в кровати, а не уроки учить😢
Ответ дляCocomamzel
Это ведь травма для девочки 😢
Мне это тоже очень неприятно,я всегда её защищаю,так они меня ещё и упрекают в этом. Сейчас делаю всё для того,чтобы как можно быстрее уйти от них
Ответ дляGleva
Чому не залишаєтеся в Бельгії?Я теж її роздивлялася як країну,щоб переїхати звідци
Ответ дляLena-Lena12
Дякую,написала тут,бо теж вважаю це дивним,принижувати дитину і казати чому вона ще досі не спілкується вільно
Ответ дляGalina_vinsport
Вы в Испании?В каком городе?
Ответ дляLena-Lena12
Дякую,теж так вважаю.Тому що я бачу що донька більш розвинутіша ніж діти тут в сім´ї, гарно малює, мабуть їх це задіває, хочуть принизити, бо думали що якщо з України,то повинна бути гірша ніж вони,а тут навпаки. Це мої спостереження. Моя теж сумує за домом. В школі як коли,буває,що чіпляються до чогось,буває нормально. В цьому році новий керівник,то наче більш уважніший ніж попередній,тому керівнику було байдуже.
Ответ дляNaasty
В Україні в мене нормальна робота (поки є, і за власний рахунок вже не пускають) , але за кордоном свої знання і навички робочі не можу нікуди застосувати, а також не знаю англійської мови, і давно розумію що вивчення мови мені дається дуже складно
Ответ дляGleva
Скажіть, а як вам сама країна?