Тамбовский мел• 06 октября 2022

Крик про допомогу. Чоловік застряг у світі віртуальному компьютерної гри.

Дівчат, просто хочу поговорити, підтримки, поради. Ситуація яка склалась в моїй сім’ї. Якщо коротко, чоловік застряг у світі віртуальному компьютерної гри яка імітує реальне життя. Коли прийшла війна він залишився без роботи, знайшов іншу, яка йому не довоподоби, і як він каже йде грати від проблем. В нас кохання є однозначно, але останні місяці затягнуло його так, що я дізналась що в тій грі він має ігрову дружину, ігрових друзів, постійно з ними там в грі в розмовах, почитала його переписку з цьою жінкою, таємно, розплакалась і поскандалили. Нічого наче б то такого немає. Але він дуже ніжно з нею спілкується, вона скидає йому свої фотографі, просто фото…. мила гарна дівчина, нічого не скажу. Він каже то все не серйозно, то просто ігрове( там нічого такого немає… кохає мене більше всього на світі і я для нього все! Дійшло до розмов про розлучення!!((( але гру він кидати не хоче, пообіцяв меньше грати, так зараз і є. Грає пару годин день. Але все одно… кожне його піп на телефоні і мене аж підкидає. Я думаю що він там з нею переписується. Чи то я геть здуріла, і там дійсно нічого такого немає, чи …. Дайте поради!
А Я Самая Самая• 06 октября 2022
Автор, он конченный. Играть во время войны в рашистскую реальность - это каким уе.б.ком надо быть? Уже за это его послать.

А по игре расскажу свою историю. Мне было 24, я жила в москве. Играла в Эволюцию. Тоже флирт, влюбленность, первый поклонник был из Днепра. Помню он говорил, что у него жена в реале и любовь со мной в вирте. Но он был скучный и скоро мы с ним расстались. А вот со вторым поклонником мы встретились в реале. И самое интересное, что он тоже был из Украины, киевская обл. Он приехал ко мне в москву через 4мес знакомства. Ему было 25, не женат. Ещё через 3 мес я переехала к нему в Украину насовсем. Поэтому виртуальные отношения такие же серьезные как и реальные. Такие же сильные чувства. Которые могут легко переходить в реал. Уходите от него.
Барабан для взрослых• 06 октября 2022
Мы так с мужем в Линейдж познакомились
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляА Я Самая Самая

Дякую за вашу історію!!!
Языката Хвеська• 06 октября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Блін… як ви пішли та такий шаг? Поділіться будьласка.
Пішла в нікуди + донька 14 років і ще роботу знайти не можу, але і жити з ним не можу, бо то стало не життя, а суцільна брехня.
Не знаю як далі…
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
Не знаю як далі…
Як я вас розумію!!! І розділяю ваш біль! Я вірю у вас все буде добре!!! І в мене! Ви знаєте, мені навіть думки лізли до бабки якоїсь піти… це вже відчай!