Тамбовский мел• 06 октября 2022

Крик про допомогу. Чоловік застряг у світі віртуальному компьютерної гри.

Дівчат, просто хочу поговорити, підтримки, поради. Ситуація яка склалась в моїй сім’ї. Якщо коротко, чоловік застряг у світі віртуальному компьютерної гри яка імітує реальне життя. Коли прийшла війна він залишився без роботи, знайшов іншу, яка йому не довоподоби, і як він каже йде грати від проблем. В нас кохання є однозначно, але останні місяці затягнуло його так, що я дізналась що в тій грі він має ігрову дружину, ігрових друзів, постійно з ними там в грі в розмовах, почитала його переписку з цьою жінкою, таємно, розплакалась і поскандалили. Нічого наче б то такого немає. Але він дуже ніжно з нею спілкується, вона скидає йому свої фотографі, просто фото…. мила гарна дівчина, нічого не скажу. Він каже то все не серйозно, то просто ігрове( там нічого такого немає… кохає мене більше всього на світі і я для нього все! Дійшло до розмов про розлучення!!((( але гру він кидати не хоче, пообіцяв меньше грати, так зараз і є. Грає пару годин день. Але все одно… кожне його піп на телефоні і мене аж підкидає. Я думаю що він там з нею переписується. Чи то я геть здуріла, і там дійсно нічого такого немає, чи …. Дайте поради!
Тётя Хрюша• 06 октября 2022
Прям як я і моя ферма :)
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Прям як я і моя ферма :)
Ооо колись я теж в тій фермі дуже застрягла 😂
выходные пролетают• 06 октября 2022
Обирає хай реальне життя з вами чи віртуальне з іншою.
ШобВам_КакНам• 06 октября 2022
Коли мені було 20 то грала в ігри. Також спілкувалася там з хлопцями. Закохатися у віртуального персонажа легко. Так що зі свого досвіду скажу - потрібно гру вашому чоловікові відрубити. От просто зовсім-зовсім. Інакше діла не буде. Це залежність.
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Вже ставила питання ребром, або я або компьютер. Каже я з тобою, але через те що в тій грі достиг рівня адміністратора, кидати її не хоче! Пів року життя все таки там відсидів 😂 клянеться що до неї нічого не має, що то тільки гра. Я плачу до сих пір! Незнаю як мені і що робити.
Гомосноб• 06 октября 2022
Значит так: регистрируетесь там и виртуальная ВЫ отбиваете виртуального своего мужа:) ну или другого виртуального мужа себе найдите:) бинго👌
Волшебная палочка• 06 октября 2022
Я бы присмотрелась. У них вон какой общий интерес на двоих. Если она из другой страны, то ок. А если из одного города? Родственник так потом в реальной жизни начал встречаться с такой мадам
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Йому 27, вже не маленький хлопчик. Я йому так пояснювала, що я розумію що то все ігрове, але те що ти відчуваєш пишучи їй то все реальне. Кидати не хоче ніяк!
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляГомосноб
Ахаха. Просила теж мене зареєструвати там, а він каже що можна з одного айпі мати 1 акаунт, тому що його заблочать !
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Вона з Росії взагалі 😭
Волшебная палочка• 06 октября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Вона з Росії взагалі 😭
Омг...я бы мужу за такое наваляла
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Омг...я бы мужу за такое наваляла
Не повірите, наваляла!!! По морді! Вперше в житті!
Ниф_ниф• 06 октября 2022
Ответ дляТамбовский мел
А есди зарегистрироваться у кумы или подруги? А что за игра, не майн случайно?
ШобВам_КакНам• 06 октября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Мій чоловік зараз, у 40років іноді грає в ігри. В Доту чи ще щось.
Але от коли ваш прямо залип у грі то не знаю навіть як його відводити.
Tatius_ka• 06 октября 2022
Ответ дляТамбовский мел
А що за гра? ДУЖЕ цікаво
Tatius_ka• 06 октября 2022
Ответ дляНиф_ниф
в майне есть разве жені и пр?
на каких-то класніх симсов похлже)))
ПриснитсяЖЕ• 06 октября 2022
а как игра называется?
ПриснитсяЖЕ• 06 октября 2022
Ответ дляTatius_ka
в майне есть разве жені и пр?
на каких-то класніх симсов похлже)))
та ну, парни не играют в симсов
Tatius_ka• 06 октября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
та ну, парни не играют в симсов
ну мне прям ОЧЕНЬ интересно что за игра
ПриснитсяЖЕ• 06 октября 2022
Ответ дляTatius_ka
ну мне прям ОЧЕНЬ интересно что за игра
мне тоже)) я бы поиграла. но что-то мне подсказывает, что такой игры нет)) у меня есть и иксбокс и плойка, но я не помню там таких игр
Ноги от ушей• 06 октября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Від віку це не залежить. Хоч 27 хоч 47. Проблема в тому що віртуальне життя замінило йому все в реальному житті. І навіть віртуальна сім´я є. А коли чоловік починає фантазувати і віртуально спілкуватись, то ви реальна завжди програєте ідеальному і вигаданому.
Сосулька• 06 октября 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Пару часов в день - это не залипание. Когда муж в командировке, я на день залипнуть могу)
Там-тарарам• 06 октября 2022
Развелась через 4 года, не жалею
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляНиф_ниф
Та немає в кого навіть… називається NEXTRP
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Я теж(((
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляTatius_ka
А що за гра? ДУЖЕ цікаво
NEXTRP
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
NEXTRP
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляНоги от ушей
Я бачу що я відійшла на 2й план, після того скандалу він став більше приділяти уваги, каже я зрозумів свою помилку, але все одно він там… і це мене розриває.
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляTatius_ka
А що за гра? ДУЖЕ цікаво
NEXTRP
автор Тамбовский мел • 06 октября 2022
Ответ дляТам-тарарам
Развелась через 4 года, не жалею
Я так боюсь йти на цей шаг… люблю його, і він бачу мене теж кохає… але я зараз як 50 на 50. Не знаю що робити(((