sobacura• 06 октября 2022

Поговоримо про завтра?

Щойно в ТГ каналі написали:
"⚠️ Повідомляємо що у нас є інформація про масові ракетні обстріли завтра, 7 жовтня. У путіна завтра день народження і командування, найімовірніше, готує йому подарунки.
Бережіть себе!"

Навіть не знаю. Вірите? В принципі все можливо, але якось не знаю.
Be.queen.Shop• 06 октября 2022
Ответ дляsobacura
Не пускає, як називається?
Іди на *** зі своєю ядерною війною. Ми пережили Чорнобиль, переживем і тебе
Поворознюк

Pouderpuf• 06 октября 2022
Ответ дляsobacura
З першого дня війни йому це бажали навіть маленькі діти! І досі бажають всі!
Може йому щастя здоров´я треба побажати, щоб він сконав? Ну сатану ж не вогнем виганяють, а святою водою...
Vikolette• 06 октября 2022
Ответ дляsunholder
Скажіть люди добрі як після стількох побажань він може не здохнути? Він просто зобов´язаний це зробити!
так он абсолютное зло, и такими пожеланиями наоборот подзаряжается. Ему бы искренне добра желать, как антидот, но я до такого уровня просветления не доросла как-то))
Психопат( он хуже гитлера
Be.queen.Shop• 06 октября 2022
Ответ дляPouderpuf
Кажуть він питається таким негативом..
треба навпаки направляти всі думки і сили на добро- миру нам, перемоги Украіні, сил і непереборності ЗСУ❤️
Len_to4ka• 06 октября 2022
Думаю все буде так як завжди в ці останні 7 місяців . Десь гірше десь краще .
Проте загрозами нехтувати не варто, ні завтра, ні через тиждень , ні через місяць.
fibinika• 06 октября 2022
Ответ дляBe.queen.Shop
Кажуть він питається таким негативом..
Нам победы, всем здоровья, любви и мира, а путин пусть живет в бункере в окружении добра и поет гимн Украины пожизненно. И пусть и после его смерти гимн Украины звучит всегда на его могиле
автор sobacura • 06 октября 2022
Ответ дляPouderpuf
Язик не повернеться такого побажати (

Len_to4ka• 06 октября 2022
Ответ дляsunholder
Рано чи пізно звісно помре, ніхто ще не живе вічно.
Сіль у тому що в них там колективний путін, навряд чи його смерть принесе мир на нашу землю .
Але якби там не було най буде , хай вмирає завтра 🤣
Кайдашиха• 06 октября 2022
Ответ дляsobacura
Не пускає, як називається?
Ой, нажміть ’посмотреть на Ютубе’ знизу) Це - бомба))))
Another Lyolya• 06 октября 2022
Може, ми якось неправильно хйлу смерті бажаємо, якщо воно досі не сконало?
автор sobacura • 06 октября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Ви уявіть скільки людей, з усіх країн куди воно сунуло війною, бажало йому смерті, скільки горя воно наробило скільком людям. НЕ може це безслідно пройти, але як показує ’практика’ віддуватися за його гріхи, будуть його внуки/правнуки і так далі.
автор sobacura • 06 октября 2022
Ответ дляКайдашиха
Я хоча з ним і солідарна, але ну от не люблю я стільки матюків... хоча й сама матюкаюся іноді.
Nataliiazp• 06 октября 2022
Сегодня у него не было ДР и каждый день нет, а города обстреливают. Во всех наших каналах похуже сегодня целый день (города нашего): уезжайте на 2 дня, спите в коридоре и тд.
Что будет известно только раше, угадать ничего невозможно
автор sobacura • 06 октября 2022
Ответ дляNataliiazp
Господи... бідні наші люди (
agata116• 06 октября 2022
22 или 21 08.
иди я себе по делам... ровняется со мной мужчина, аккуратний, приятной внешности, подходит ближе, наклоняется ко мне и бисто говорит.
24.08 уезжайте из Киева, обязательно! Не оставайтесь в городе!!
Простите, не хотел пугать, но реальность не радует....
вот 6.10.) пока на месте я и все ок.
верю в судьбу.
Чашечка чая• 06 октября 2022
Нету уже ресурсов на массовый ракетный обстрел
Олечка79• 06 октября 2022
А меня удивляют все эти привязки к датам . Для чего ? Вот сегодня утром забросали ракетами Запорожье . Какая сегодня дата ? Какая то значимая ? Или когда в Виннице тц разнесли или в Кременчуге , какие это были сакральные даты ?! Хватит носиться с этими датами, кацапам на них плевать , ракеты летят ежедневно . Реально достали нагнетаниями со своими датами дебильными
автор sobacura • 07 октября 2022
Ответ дляОлечка79
Пишуть, що гундяєв подихає. Оце нормальна прив´язка до дати.
Кайдашиха• 07 октября 2022
Ответ дляsobacura
Та я також не поважаю матюки пачками. А от з його вуст і саме про ЦЕ, мені слухати було насолодою)))

Another Lyolya• 07 октября 2022
Ответ дляBe.queen.Shop
Може ще хто не бачив😂
Відганяємо страх, піднімаємо настрій
https://youtu.be/LUkHmjQwkA8
Iнодi після чергового спічу Поворознюка мені аж трошки ніяково за рідну область))
Але він висловив думку багатьох із нас: хйло вже так, м´яко кажучи, остогид, що навіть страху не викликає, лише відразу і палке бажання, щоб він якнайскоріше щез і іграшки свої забрав, і весь той копрокадаврстан теж.
Be.queen.Shop• 07 октября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Так я теж не люблю мати
Але коли чоловік говорить четко і по дєлу респект і уважуха
«Вова ібаш іх *лять» 😂
Алёна-01• 07 октября 2022
Ви знаєте, дівчата, в Миколаєві віриш в будь які дати(
Нехай нічого не буде, нехай буде в нас 33 день без обстрілів.
Але кожна ’значима’ дата викликає стурбованість. Бо як не ’мопеди’, так С-300.