Щойно в ТГ каналі написали:
"⚠️ Повідомляємо що у нас є інформація про масові ракетні обстріли завтра, 7 жовтня. У путіна завтра день народження і командування, найімовірніше, готує йому подарунки.
Бережіть себе!"
Навіть не знаю. Вірите? В принципі все можливо, але якось не знаю.
Бережіть себе!"
Екатерина1801• 06 октября 2022
Ответ дляsobacura
У нас сьогодні було +18, а може навіть і більше )
Ага...нам би ще один привід для радості потрібен..
..натякаю)
Красавишна-Улыбавишна• 06 октября 2022
Господи, я так устала бояться и тревожиться , что мне уже всё равно.
Be.queen.Shop• 06 октября 2022
Ответ дляsobacura
Ну я ж про це. Але все рівно страшнувато, да і канал наче не брехав ще цей. Але звідки така інфа може бути? Лише догадки хіба що.
Э така ймовірність і небезпека...
а така подача як у хайпажорів
Ніхто нічого не може знати точно!
а така подача як у хайпажорів
Ніхто нічого не може знати точно!
Be.queen.Shop• 06 октября 2022
Ответ дляBonya_A
То його останній день народження і я йому щиро бажаю здохнути в муках
Амінь🤣
Татьяна@..• 06 октября 2022
Посылаю лучики надежды в небо с просьбой ’ Шоб путин здох’. Прям молю об этом.
И спокойной ночи нам всем. Надеюсь на хорошие новости утром, боже, не подведи нас
Ответ дляBe.queen.Shop
Э така ймовірність і небезпека...
а така подача як у хайпажорів
Ніхто нічого не може знати точно!
а така подача як у хайпажорів
Ніхто нічого не може знати точно!
Коментар з того каналу:
’Ми пережили день незалежності , 191 тривога по всій країні...переживемо і це, тьфу тьфу’.
В принципі так, гадаю наш День Незалежності йому був би більшим приводом, ніж його день народження.
Майстерня домашнього текстилю• 06 октября 2022
Ответ дляBonya_A
Амінь, куди тут свічку поставити?