Українська Мрія• 07 октября 2022
Чи варто працювати в декреті?
Хочеться почути про особистий досвід роботи в декреті, бо я зараз на роздоріжжі.
Дитині 9 місяців, вже 3 раз пропонують повернутися до роботи, інакше візьмуть когось на моє місце. Робота з дому, декілька годин на день, але з документами, іноземною мовою, тобто вимагає уваги і концентрації.
Зараз я з дитиною повністю справляюся сама, встигаю і по дому щось зробити, і на себе є трошки часу (почитати, вишивка, зарядка і тп).
Працювати планую в дитячі сни, вдень і ввечері.
Сім´я більше проти, ніж за, аргументуючи тим, що я обділю дитину увагою і потім про це шкодуватиму.
Хоча я і далі планую повністю займатися дитиною сама.
Особливої потреби в моїй зарплаті немає, необхідним забезпечені, але гроші зайві не бувають, особливо зараз.
Крім того, якщо зараз візьмуть когось на моє місце, то до кінця декрету я наврядчи знайду віддалену роботу.
Чи працював хтось з такою малою дитиною? Чи не жалкували потім про це?
Марина-115c• 07 октября 2022
Варто 100%, тим більше це часткова зайнятість. Мені пропонували вийти з декрету та полишити дитину, якій був один рік - не зробила цього, й маю негативні кар’єрні наслідки.
Kristinka2106• 07 октября 2022
Вышла когда дочке было 10мес,но потом началась война. Поработала всего месяц. Не жалею что вышла,больше переживала как дочка будет без меня
Басноплетка• 07 октября 2022
Ответ дляМалая Налегке
У меня и в мыслях не было работать в декрете. Нафига ?
Чтобы не выпасть из профессии и не стать ’просто женой и мамой’
Глубоководная селедка• 07 октября 2022
Автор, працювати.
Ті хто вам кажуть, що не вистачить дитині уваги - погані порадники.
Айпишница• 07 октября 2022
Если у вас есть время на себя- вышивка чтение и т.д. как вы написали , можете работать. У меня лично времени голову помыть не было раз в неделю.
Малая Налегке• 07 октября 2022
Ответ дляБасноплетка
Удалено администрацией...
Рожайтретьего• 07 октября 2022
Ответ дляМалая Налегке
В мене теж.
Але в теперішніх реаліях я думаю інакше(
Українська Мрія
• 07 октября 2022
Ответ дляМалая Налегке
Удалено администрацией...
те саме говорить моя мама)
Хвець-тець• 07 октября 2022
Идите работать если это онлайн и вам по силам.
Нужно приучать семью что мама тоже человек и у неё есть доход! Начинайте приучать семью на помощь маме!
Поверьте вы потом будете волком выть потому что все привыкли что мама всё может сама НО это неправильный подход. Нужно всех задействовать и мужа и ребенка и всех.
Не становитесь автор маленьким пони.
Ребенок замечательно соберёт игрушки, а муж замечательно зайдёт в магазин и купит по списку продукты. А мама в это время заработает деньги и будет иметь доход.
Не становитесь автор маленьким пони.
Шиворот Навыворот• 07 октября 2022
Занимайтесь ребенком. Она сейчас начнет ходить, будет активнее. Вы будете больше уставать.
Она спит и вы спите. Покупайте игры, развивайте ее, гуляйте много на воздухе.
Пусть подрастет. Будет 2 годика хотя бы, можно отдать в садик и в это время подрабатывать.
А если ребенок заболеет, вы не сможете подрабатывать...
Українська Мрія
• 07 октября 2022
Ответ дляХвець-тець
Не становитесь автор маленьким пони.
це моє рішення все робити самій, не хочеться нікому давати дитину, сама нею не натішилась)
хоча у війну живемо зі свекрами і вони могли б допомагати, але я спокійна лише коли все контролюю сама: годування, вкладання, купання і тд.
Посудомойка• 07 октября 2022
Звичайно працювати.
Тим більше якщо є на це час, бажання і роботодавець запрошує.
Довгі дектрети то добре, звичайно, скажуть деякі мами які по 10 років сидять і бавлять дорослих дітей, але жінка має і розумово розвиватися, вдосконалюватися, мати професію, інтереси крім дитини та пелюшок, ну і гроші також гарна мотивація і лишніми не будуть.
Дружная семейка• 07 октября 2022
Ответ дляМалая Налегке
Удалено администрацией...
Не всегда, а если у нее есть желание и любимая работа. Я работала по часу дня , лично мне нравилось. Кстати как для счастливой жены и мамы вы как то слишком агресивны к чужому мнению
Малая Налегке• 07 октября 2022
Ответ дляДружная семейка
Удалено администрацией...
Українська Мрія
• 07 октября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
з народженням дитини про садок взагалі передумала
якраз думала працювати з дому аж до 3 років і щоб дитина була зі мною вдома цей час
Барабасиха• 07 октября 2022
Для меня однозначно да.
У меня работа с проведением занятий связана, выездными, 3-4 часа в день.
Пробовала вернуться вообще в 1 месяц и неделя ребенку, сестра приезжала ко мне на это время подменить, ребенок был спокойный, много спал , чаще всего моего отсутствия вообще не замечал.
Но я долго не продержалась, прежде всего потому что не готовилась к работе, не было сил и времени на это, потому допускала ошибки, поняла, что не тяну, ушла.
В 10 месяцев уже нормально на 4 часа отлучалась, с ребенком сидела соседка-декретчица с малышом немного старше.
Дружная семейка• 07 октября 2022
Ответ дляМалая Налегке
Удалено администрацией...
А , теперь понятно, это ваша манера общаться )))
дамаБезСобачки• 07 октября 2022
Декілька годин на день онлайн - це ідеально. Ви не покините дитину на призволяще і не дасте їй менше уваги. Ця робота - Ваш вклад в себе. В те, що Ви не тільки мама, а й спеціаліст. Діти це цінять, коли підростають.
Шиворот Навыворот• 07 октября 2022
Ответ дляВеселая моль
Это неправильно.
Ребенку нужен социум, общение, развитие.
Басноплетка• 07 октября 2022
Ответ дляМалая Налегке
Удалено администрацией...
Если хочет что-то из себя представлять в профессиональном плане - да.
Женамужная• 07 октября 2022
Вышла на работу когда ребенку был год, правда мне помогала мама, она сидела с ребёнком. До сих пор те времена вспоминаю с ностальгией, в жизни был какой-то движ, помимо ребёнка. Сейчас со вторым в декрете, уже ни работы, ни мамы в живых, один дом и дети.
Лучше на работу, автор
Українська Мрія
• 07 октября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Это неправильно.
знаю це
з родичами дитина грається, звичайно
але все, що стосується догляду/розвитку/здоров´я - це лише я
з родичами дитина грається, звичайно
Малая Налегке• 07 октября 2022
Ответ дляБасноплетка
Если в профессиональном плане человек из себя что-то представляет, то даже 3 года декрета не помешают
Басноплетка• 07 октября 2022
Ответ дляВеселая моль
Автор, мыслите в правильном направлении.
Намакушка• 07 октября 2022
Повертатися, якщо хочете. Може сім´я планує вас посадити назавжди вдома, у вас має бути свій погляд