Файна цьоця• Изменено 08 октября 2022

Спадок. Підкажіть будь ласка, важливо для мене

Доброї ночі, підкажіть будь ласка хто в темі - якщо батько помер кілька років тому і мав частку приватизовану в домі, і його повнолітня дитина протягом півроку після його смерті НЕ вступила в права власності спадку, але натомість подались на права на спадщину його батьки - чи може та дитина за кілька років претендувати на ту спадщину чи ні? Чи можуть впринципі вступати в права власності спадку лише батьки якщо також є його дитина?як це виглядає по закону? Вибачте якщо неправильно щось сформулювала , незнаю як це правильно називається .Буду вдячна за допомогу ❤️
західний_діалект• 08 октября 2022
И ребёнок и родители первая очередь. Если причина уважительная может постараться но в целом нет

Черпак_для_фантазий• 08 октября 2022
Дитина і батьки- це та сама лінія спадкування
автор Файна цьоця • 08 октября 2022
Тобто дитина могла навіть не подаватись протягом тих півроку і всеодно спадщина її, правильно?
Манный комочек• 08 октября 2022
Дитина опомнилась? Через суд.
Манный комочек• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Нет.
тянитолкайка• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Ні, вона пропустила термін.
А що це за ’приватизована частка у домі’?
Черпак_для_фантазий• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Ні
Манный комочек• 08 октября 2022
Умершему принадлежала часть. На сколько человек, вообще, была приватизиция?
Прикуси Язык• 08 октября 2022
Ребенку там ничего не принадлежит уже, слишком много времени прошло, чтобы судиться

західний_діалект• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Ні. В дитини були ті ж права що і в батьків. Тільки вона протупила
бифидобактерияЖоржик• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Нет.
Если не подался в течение 6 месяцев, то это считается что он отказался.
Можно попробовать через суд доказать, что не знал о смерти наследодателя и поэтому не мог заявить о своих правах на наследство
тянитолкайка• 08 октября 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Нет.
Это не является уважительной причиной
автор Файна цьоця • 08 октября 2022
Ответ дляМанный комочек
Дитина опомнилась? Через суд.
Абсолютно ні.
Батьки не подавались взагалі на цю спадщину але зараз брат покійного просить написати відмову від тих 25% аргументуючи це тим що батьки тоді не зробили порядок з документами а він зараз мусить розбиратись і переписувати ту частку тої дитини на батьків.І питання навіть не в частці а в тому що це все робиться за спиною тих батьків , вони нічого не знають і говорити не бажано так як їм по 80 тиск і букет проблем зі здоров´ям.І я задумалась чи впринципі то було тоді реально так провернути якщо дитина на спадок не подавалась впринципі.Тобто чи то була воля батьків померлого на той момент - залишити ту частку його дитині і не претендувати чи вони впринципі без дитини нічого зробити б і не могли
Манный комочек• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Абсолютно ні.
Вы ерунду пишите. То подавались родители, то нет. Чтобы Вам все объяснили, идете к нотариусу, оплачиваете консультацию и получаете исчерпывающий ответ.
Вы в приватизации дома учавствовали?
тянитолкайка• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Абсолютно ні.
Беріть документи і йдіть до нотаріуса. Бо то треба очно розбиратися в цій санта барбарі
західний_діалект• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Абсолютно ні.
Прикуси Язык• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Абсолютно ні.
Так родителям там тоже ничего не принадлежит, если не подавались.
Жилье принадлежит государству
Манный комочек• 08 октября 2022
Ответ длятянитолкайка
Хочется ж бесплатно.
тянитолкайка• 08 октября 2022
Ответ дляМанный комочек
Вы в приватизации дома учавствовали?
І шо це за приватизований дім взагалі

Манный комочек• 08 октября 2022
Ответ длятянитолкайка
І шо це за приватизований дім взагалі
Доли. Дом может иметь несколько собственников.
Манный комочек• 08 октября 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Жилье принадлежит государству
Фееричный ответ.
автор Файна цьоця • 08 октября 2022
Ответ длятянитолкайка
Ні, вона пропустила термін.
По 25% на двох дітей і двох батьків у квартирі , насправді дрібниці, просто дуже бридко від самої ситуації що подається під соусом ’батьки не зробили порядок з документами до півроку після смерті а тепер це коштує великих грошей’ і це від такої самої дитини як покійний , батьки які нажили /заробили не в курсі абсолютно,оце найбільше і гнітить, тому хочу зрозуміти для себе чи не вступати в права власності на той момент це було їх рішення в користь дитини покійного чи то б нічого не змінило йтак бо всі троє прямі власники в любому випадку.
Прикуси Язык• 08 октября 2022
Ответ дляМанный комочек
Фееричный ответ.
Автор написала, что на наследство никто не подавался из наследников.
В таких случаях жилье отходит государству.
Вы не знали?
Манный комочек• 08 октября 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Вы не знали?
Приватизация, не слышали?
Прикуси Язык• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Какой-то поток сознания, извините..
західний_діалект• 08 октября 2022
Идите на консультацию. Кто ещё участвовал в приватизации? Кто проживал с умершим?
Прикуси Язык• 08 октября 2022
Ответ дляМанный комочек
Приватизация, не слышали?
Приватизация не играет никакой роли, если нет наследников
Манный комочек• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Дом уже стал квартирой. Ждём развития сюжета и квартира станет гаражом
тянитолкайка• 08 октября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Ну то питання до екстрасенсів, а не до юристів
І взагалі власники не бувають прямі чи криві.
Манный комочек• 08 октября 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Дискуссия закончена.