Daimyo• 09 октября 2022

Українцям змінили правила покупок в інтернеті, законопроєкт №6134

Українцям змінили правила покупок в інтернеті.
Верховна Рада України проголосувала за законопроєкт №6134.
Проєкт дійсно важливий і необхідний для захисту прав споживачів, які купують товари в інтернет-магазинах.
Українське законодавство почало шлях адаптації до норм Європейського Союзу.
Сам проєкт закону містить положення, що стосуються України зобов’язань України у сфері європейської інтеграції. Досвід ЄС допоможе захистити права покупців в інтернет-магазинах. Законодавство для них працюватиме, як і для покупців у звичайних магазинах, а це значить що за:

1. неправдиву інформацію про товар;
невідповідність опису та реального вигляду;
2. махінації із вартістю;
3. неправду про властивості товару та умови доставлення та інші порушення потрібно буде відповідати перед законом.
Покупці, що роблять покупки в українських інтернет-магазинах зможуть відмовитись від продукції та вимагати повернення своїх грошей упродовж 14 днів, як і у звичайних крамницях.
Якщо в інтернет-магазині не можуть відремонтувати товар чи замінити його на аналогічний, то кошти мають бути повернені.
Держпродспоживслужба зможе звертатись до провайдерів інтернет-послуг, щоб обмежити доступ до сайтів, які ведуть не чесну торгівлю, а також порушують закон.
«Про захист прав споживачів».
Говорячи простими словами: сайти шахраїв будуть блокувати, їх власників зможуть знайти за IP-адресою.
У такому разі обманювати українців в інтернеті буде складно.
У новому законопроєкті передбачено положення щодо спрощення процедури захисту прав споживачів у суді, а саме анулювання судового збору в усіх інстанціях в інтересах населення.
Для перевірки інтернет-магазинів після скарг покупців, їх власників зобов’яжуть вказати юридичні та фактичні адреси.
Також розроблена програма підтримки підприємців.
Нововведення зможуть зробити бізнес більш прозорим, а магазини більш конкурентними.
Це допоможе малому та середньому бізнесу посилити свої позиції на ринку.
...
Як Ви вважаєте, це дійсно буде так працювати, як сказано в законопроєкті №6134. чи як завжди, любу проблему можливо буде вирішити заплативши, щоб не чіпали?
Звісно я проти корупції, та справді хочу щоб законопроєкт №6134 працював належним чином.
Результат:
вже голосів: 107
27 (25.23%) Все буде Україна!
26 (24.3%) Подивитися результати
22 (20.56%) Не працюватиме, якось обійдуть
18 (16.82%) Приємна новина, але не вірю
11 (10.28%) Законопроєкт працюватиме!
3 (2.8%) Приємна новина, щиро вірю
автор Спогад • 09 октября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Вообще не могу понять о чем вы....
Запорожье уже не вызывает никаких эмоций
Викликає не тільки емоції, а й сльози від болю
Перемога 2022• 09 октября 2022
Ответ дляBleenbart
Не считаю это хренью на палочке, это действительно важные и правильные вещи, почему бы не порадоваться что хоть что-то идёт в лучшую сторону? Сейчас все хоть маломальски новости не про смерти, уже априори хорошие. И уверенна, что автор тоже не позлорадствовать пришла.
Для людей, которые которые утром проснулись, для людей, которые и не спали эту ночь, потому что страшно в Запорожье спать, эта новость хрень на палочке и это я слабо сказала. Быть может, это реально какая то новость, которая изменит что то в торговле, я не вчитывалась. Я прочитала первое предложение, перевела глаза на название темы и просто замерла от черствости женщин.
Другое название было бы и всё.
автор Спогад • 09 октября 2022
Ответ дляalena2013
Пишите им напрямую.
Дякую за пораду.
Чашечка чая• 09 октября 2022
Ответ дляСпогад
У меня уже не вызывает никаких эмоций
starlink• 09 октября 2022
Ответ дляСпогад
У всех по разному, не навязывайте другим кому-то всеравно, кому-то нет.
иркин• 09 октября 2022
Ответ дляСпогад
Читала серце болить від того що там відбувається моє дитинство пройшло в Запоріжжі, тому це дійсно боляче
Давайте ви будете наступного разу називати тему нормально, а не аля жовта преса, тоді і непорозумінь не буде.
иркин• 09 октября 2022
Ответ дляBleenbart
Удалено администрацией...
Ні, давайте називати теми відповідно змісту
Scylla• 09 октября 2022
Ответ дляСпогад
В Україні я, не подумала одразу що порадниці по назві теми - Ранок почався з приємною новиною, одразу накинуться шукати події про війну
Категорія: Суспільство, Політика, ЗМІ
Підкатегорія: Інше
Відповідала ж наче для прийнятих в Україні законопроєтів.
Хоча, дурепа я
Є підкатегорія політика, потрібно було її обрати
Какую б категорию вы не выбрали, название для сегодняшнего утра - издевательство.
автор Спогад • 09 октября 2022
Ответ дляScylla
Я зрозуміла
Scylla• 09 октября 2022
Ответ дляСпогад
Я зрозуміла
Пишите админам. Просите поменять название или тему закрыть.
автор Спогад • 09 октября 2022
Ответ дляиркин
Дякую за пораду, я більше не буду робити так, як зробила, це дійсно не приємно на фоні того що відбувається
Bleenbart• 09 октября 2022
Ответ дляиркин
С этим безусловно согласна, название совершенно не подходит к теме
Vikolette• 09 октября 2022
а что разве было не так?
Никогда не было проблем с возвратам в интернет-магазины. А мошенники были всегда и будут.
Новына скажем так самая нейтральная. А на фоне общего ужаса так и малозаметная, спасибо, что освещаете.
starlink• 09 октября 2022
Я скептически отношусь к этим всем законопроектам.
Нужно читать, по-любому какой-то нюанс будет.
Ничего хорошего не принимают,везде под предлогом покращеня- вариант как забрать деньги.
starlink• 09 октября 2022
Ответ дляScylla
Вам какая разница, какая тема у автора?

Что вы за клуши то такие, везде нужно поумничать
Елена1265• 09 октября 2022
Думаю, нужно будет решить проблему с покупателем+заплатить, чтоб не трогали. Коррупция вряд ли уйдет, но закон хороший
Елена1265• 09 октября 2022
Ответ дляСпогад
Адміністрація будь ласка, якщо це можливо, та Ви читаєте, змініть для цієї теми підкатегорію, або закрийте її🙏
Я цілком визнаю свою помилку.
Тільки в бан не відправляйте, прошу
А за что в бан-то
За то, что считаете этот законопроект хорошей новостью?
Елена1265• 09 октября 2022
Ответ дляVikolette
а что разве было не так?
Деньги имели право отдать в течение 30 дней, был судебный сбор, на сайтах не было юридического и физического адреса, не было возможности у службы блокировать сайты и т.п.
Елена1265• 09 октября 2022
Ответ дляstarlink
Так они под предлогом покращення хотят вывести из тени торговлю
Для них это плюс - деньги в бюджет
автор Спогад • 09 октября 2022
Ответ дляЕлена1265
А за что в бан-то
За те що помилилася підкатегорією, та заголовок теми на фоні того що відбувається, провокаційний не подумавши написала
Scylla• 09 октября 2022
Ответ дляstarlink
Вам какая разница, какая тема у автора?

Что вы за козлы бездушные, что к нам, клушам, цепляетесь? Сам-то без разницы.
Апель-синка• 09 октября 2022
Ответ дляJENYABEST
Это в принципе неадекватно, так как для интернет магазинов всегда были такие же условия как и для обычных магазинов возврат в течении 14 дней и т.д.
На самом деле как подавали с помощью постов в Инсте и ФБ, так и будут продавать. Как кидали покупателей, так и будут кидать. Как писали ’нет возврата, если что-то не подошло’, так его и не будут делать. Максимум обмен на другой цвет/размер. Ну и коронные фразы: Я не производитель, я дропшипер, что там вам выслали с производства, я не видела, возврата нет. Бачылы очи шо купувалы, все вопросы не ко мне, а к производителю!