Доброго ранку, дівчата! Благаю допоможіть,підкажіть куди ще можна поїхати аби можна було зняти житло не за всі кошти світу? Ми переселенці з Мелітополя, декілька місяців жили в Запоріжжі,але після сьогоднішньої ночі чітко розуміємо,що залишатися тут не варіант,враховуючи що тут також винаймаємо житло і стало так небезпечно. Порадниці рідненькі,я знаю що Ви завжди маєте відповіді на всі запитання,допоможіть знайти квартиру будь ласка! Збираємо речі і не знаємо куди їхати. В Мелітополі натерпілися,потім в Василівці 5 діб в полі, тільки но тут почали приходити в себе і знов треба бігти далі! Коли ж це все скінчиться? Дякую!
Мастер Класс• 09 октября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Удалено администрацией...
В Хмельницком как с работой?
Дама с заначкой• 09 октября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Коломыя,Космач,Хмельницкий и другие города и села на Западной Украине.
В Хмельницькому важко знайти житло вже, переселенців дуже багато
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Это вы в Полтаве так искали?
Я искала в Киеве. Но в Полтаве знакомые искали. Еле нашли однушку за 7000 убитую. Много знакомых, которые сдают жилье в Полтаве. Однушка - 10 тыс., двушка 12 тыс. И то, что дешево, сдается - это чаще всего Браилки, с точки зрения безопасности самый небезопасный район.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
А в Киеве какие цены реальные? Просто в Киеве без последствий практически нереально снять, в Полтаве с этим полегче или я заблуждаюсь?
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Ага, некоторые аж 2 раза).
Та що Волить))) вся західна, як тут почитати, в перший же день виїхала
Нехай щастить• 09 октября 2022
Ответ дляКопирайторша
Автор, я советую Черновцы. Румыния рядом, работу можно найти, цены как для ЗУ очень нормальные - за 5000 можно найти однушку, за 7000 двушку. Луцк еще рассмотрите. Но Черновцы лучше, Румыния рядом. Ещё там недалеко Каменец - Подольский можно рассмотреть
Підтримую 💯💯💯
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Ответ дляХитрушка-чекушка
А хіба не в Білу Церкву прилітало не так давно?
Автор, якщо хочете спокою вибирайте міста невелички але без об‘єктів військових. Подалі бід блядорашки і параші.
+1, теж так вважаю. А то і регіон може бути відносно спокійний, а як через огорожу від стратегічного об’єкту (ми маємо такий ’джек-пот’) ....
Повелительница лампочек• 09 октября 2022
Повно житла у Львівській області і в Шаяні.Ми їхали машиною на тому тижні,то бачили в селах таблички ’здається хата’ з номерами телефонів.
В Шаяні були тиждень,теж повно об´яв на домах.
Але нам не треба було,не фотографували.
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Что значит ’снять без последствий’?
мы снимаем маме смарт за 8 тыс.грн. в Киеве. Сейчас еще выросла аренда.
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Согласна с Вами. Тут чего только не услышишь. Из моего окружения по причине войны выехали заграницу только я с детьми. Еще соседка с детьми уезжала в феврале в Польшу, но вернулась через 2 месяца.
Я Вам скажу більше: Гданськ займає 2 місце після Варшави по прийому біженців. Я в центрі допомоги на Дольній Брамі працювала з 08.03, допомагала польським волонтерам, невістка-полька - з перших днів. Так от, при чергах цілодобових можна на пальцях рук перерахувати біженців із західних регіонів, що туди звернулись. І лиш тут з перших днів - виття ’вся западная уєхала, всє мєста позанімала’
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Что значит ’снять без последствий’?
Ой, сорри, не проверила, без посредников
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Сейчас посредники в Киеве берут 50% от стоимости аренды. Терпимо, в принципе.
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Ответ дляhrushyk
Вернулись фактично всі,лишились тільки ті,хто й до війни вже планував виїзд за кордон на ПМЖ
Луцьк заповнений вщент,а з сіл і містечок взагалі ніхто не рипався і сиділи люди на місці
не ламайте тим, у кого генетична ненависть до західної, намальовану картинку
Як це ’ніхто не рипався і всі сиділи на місці’, не може такого бути
А якщо серйозно, то так само і в нас, на Івано-Франківщині. Наш департамент освіти з самого початку збирав дані по учнях, що виїхали, департамент соцполітики - по людях. Навіть не 10 % поїхало, а дітей від загального числа - ще менше. Та й то, майже половина дітей - це рідні брати і сестри, серед дорослих - левова частка поїхала або до рідних, що вже роками живуть за кордоном, або на свої робочі довоєнні місця
Пи Пи Пилюля• 09 октября 2022
Ответ дляДайте подумать
Приезжайте в Нидерланды, помогу оформиться в центр, записаться на выплаты
А автора муж. Его не выпустят заграницу.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Они так и брали
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Ответ дляДаю справку
Ну от наприклад, і таких оголошень багато. Так, новобудови з хорошим ремонтом дорогі, але ж можна жити, головне спокій.
Ви маленький ’нюанс’ в таких ніби дешевих оголошеннях дивіться - опалення централізоване. Думаю, далі продовжувати не треба...
Дама с заначкой• 09 октября 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Ми вчителі і працюємо онлайн зараз,тому нам робота не потрібна. Лише інтернет головна умова
Вибирайте не обласні центри, там знайти житло вже важко і дорого. Обирайте невеличкі міста, робота в вас є онлайн, житло буде дешевше. Спробуйте Кам´янець-Подільський, ще багато дівчата радять невеличких міст.
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Они так и брали
Год назад брали 100%. Снимали сыну квартиру.
Мира всем• 09 октября 2022
Ответ дляstarlink
Да, но он не резиновый.
Вчера в городе пробки вечером,будто утром перпд работой.
Чего все сюда едут, есть куча других городов
А вам жалко,что приедут? Пусть едут люди из Запорожья! Ездите в метро, там нет пробок. Сама киевлянка без году неделя и умничает,кому ехать,а кому нет!
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Наверное, кто как
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
В Полтаве дорого сейчас и вариантов мало.
І що, ніхто не обзиває баригами, що наживаються на біді, як обзивали західні регіони?
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
А дорого- это сколько? Потому что на западной ±10000 и очень сложные хозяева, кто не сталкивался, не сможет тут адаптироваться
В чому ’сложність’? ЩО не терплять колаборантів і ждунів, котрі хотять відсидітись за чужими спинами? А від проукраїнських біженців чогось ні разу не чула про ’сложності’
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Тю, обзывают конечно)))
ЛисАпедная• 09 октября 2022
Ответ дляМій не такий
Потому что нет больших военных объектов и больших транспортных хабов
+1, в першу чергу на це треба звертати увагу
с_переулочка• 09 октября 2022
Приезжайте в Сумы
Здесь хоть не дерут последнюю шкуру как на западной за жилье
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляс_переулочка
Приезжайте в Сумы
Ну, менять Запорожье на Сумы - это почти шило на мыло...
Дайте подумать• 09 октября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Можно выезжать через Крым. Но конечно опасно