Доброго ранку, дівчата! Благаю допоможіть,підкажіть куди ще можна поїхати аби можна було зняти житло не за всі кошти світу? Ми переселенці з Мелітополя, декілька місяців жили в Запоріжжі,але після сьогоднішньої ночі чітко розуміємо,що залишатися тут не варіант,враховуючи що тут також винаймаємо житло і стало так небезпечно. Порадниці рідненькі,я знаю що Ви завжди маєте відповіді на всі запитання,допоможіть знайти квартиру будь ласка! Збираємо речі і не знаємо куди їхати. В Мелітополі натерпілися,потім в Василівці 5 діб в полі, тільки но тут почали приходити в себе і знов треба бігти далі! Коли ж це все скінчиться? Дякую!
Мій не такий• 09 октября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Хорошие люди с заоблачной арендой. И белорусы рядом - друзья орков. Речь о безопасности. Самый безопасный город Киев сейчас.
Плюс ПВО когда сбивает, тоже осколки могут дома рушить, если что..
Или в Киеве нет военных объектов в центре и в районах? А Банковая так вообще на закуску. Эти суки если захотят, то достанут.
А вот мелкие города ближе к европейским границам без особой валенки им точно не надо. Дорого сильно дроны и ракеты тратить
Фантазерша• 09 октября 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Так! Я питаю за Україну,ми з чоловіком,ми вчителі і працюємо онлайн,закордон не розглядаємо. Будемо працювати,платити податки і донатити по можливості на ЗСУ,якби хотіли закордон то б ще з Мелітополя туди поїхали.
Автор,посмотрите Житомир.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Польща не варіант, чоловіка не випустять,а так ми там,а йому тут ще платити за житло.
Ищите в небольших городах Хмельницкой, Кировоградской, тернопольской обл, в Полтавской можно. На западной дороговато сейчас. Я б в Полтаве искала, чудный город и цены нормальные
Головная• 09 октября 2022
Їдьте до Києва, можливо не сам Київ, є багато безпечних міст поряд: Обухів, Бориспіль та інші… звідти швидко та зручно їздити на роботу і в Київ (за необхідності).
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
В Полтаве дорого сейчас и вариантов мало.
Летчица• 09 октября 2022
Який у Вас бюджет, щоб всі розуміли які варіанти підходять.
Бо знаю де селять в спортзалах та школах, безкоштовно, але це не про умови та інтернет.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
А дорого- это сколько? Потому что на западной ±10000 и очень сложные хозяева, кто не сталкивался, не сможет тут адаптироваться
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Те же 10 тыс.+ за однушку.
ЯНаПэПэ• 09 октября 2022
Автор, вы бы написали свой бюджет, нужна ди работа или работаете удаленно. Можно поехать в маленькие города на юге Киевской обл и снять квартиру за 4 тыс, но естественно, с работой напряг. А можно поехать в Киев, снять квартиру за 8 тыс и найти работу и вам, и мужу
Бюст Березуцкого• 09 октября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Девочки советовали вот в темах Луцк, Миргород. Черкасская область - Смела, Золотоноша, Канев
підтримую черкаську обл. там спокійно , хати по селах дешеві,газифіковані. От тільки з роботою- як повезе...
Мій не такий• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Я одна в курсе, что возле Полтавы находится?
Мій не такий• 09 октября 2022
Ответ дляНеместная Я
Чернівецька обл. Поки наче єдина обл., де не було прильотів.
Потому что нет больших военных объектов и больших транспортных хабов
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Те же 10 тыс.+ за однушку.
Ну, а я на олх вижу 7000 за 1, и 8-22 за 2-3. В конце концов, есть городки по области , там норм цены
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляМій не такий
А что, да вы одна в курсе? И возле полтавы- это ж не в самой Полтаве,
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
То, что квартира есть на олх, не значит, что она есть в реальности.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Я смотрела от хозяев, логично, что есть
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Ничего итересного возле Полтавы не находится, если что.
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Я смотрела от хозяев, логично, что есть
Попробуйте позвонить)
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Та я вроде тоже не слышала, но хз.
Не будь КакСвета• 09 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я в селі 15 км від Франківська. Гумдопомога є. Карітас активно допомагає переселенцям по всій області, Калуш, Надвірна, Солотвин і інші більш віддаленні райони без допомоги не залишаються. Житло треба шукати.
Чого ж тоді жаліються люди у групах переселенців, що з гуманитаркою проблема і вона дуже відрізняється від Франківська? Карітас активно допомагає лише впо з категоріями. Звісно це добре, а іншим що робити?
Була реєстрація від Червоного хреста на сертифікати Сільпо, родини з дітьми до 12 років. А ті, кому 13 років їсти не хочуть?
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Вы звонили?
По конкретно вашим объявлениям нет, но в свое время звонила по другим. ’Квартиру только что сдали, но есть другая...’ И половина объявлений ’от хозяина’ является объявлением ’от агенства’.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Это вы в Полтаве так искали?
Не будь КакСвета• 09 октября 2022
Ответ дляЛетчица
В школах вже навпаки усіх виселили. Навчання почалося