rainbow in the sky• 09 октября 2022

Допоможіть! Куди виїхати із Запоріжжя?

Доброго ранку, дівчата! Благаю допоможіть,підкажіть куди ще можна поїхати аби можна було зняти житло не за всі кошти світу? Ми переселенці з Мелітополя, декілька місяців жили в Запоріжжі,але після сьогоднішньої ночі чітко розуміємо,що залишатися тут не варіант,враховуючи що тут також винаймаємо житло і стало так небезпечно. Порадниці рідненькі,я знаю що Ви завжди маєте відповіді на всі запитання,допоможіть знайти квартиру будь ласка! Збираємо речі і не знаємо куди їхати. В Мелітополі натерпілися,потім в Василівці 5 діб в полі, тільки но тут почали приходити в себе і знов треба бігти далі! Коли ж це все скінчиться? Дякую!
Мій не такий• 09 октября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Хорошие люди с заоблачной арендой. И белорусы рядом - друзья орков. Речь о безопасности. Самый безопасный город Киев сейчас.
Плюс ПВО когда сбивает, тоже осколки могут дома рушить, если что..
Или в Киеве нет военных объектов в центре и в районах? А Банковая так вообще на закуску. Эти суки если захотят, то достанут.
А вот мелкие города ближе к европейским границам без особой валенки им точно не надо. Дорого сильно дроны и ракеты тратить

Incol• 09 октября 2022
Були пару днів в Кам’янці , місто сподобалося, глянула, ось оголошення цікаве
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/zdam-2-h-kmnatnu-...
Фантазерша• 09 октября 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Так! Я питаю за Україну,ми з чоловіком,ми вчителі і працюємо онлайн,закордон не розглядаємо. Будемо працювати,платити податки і донатити по можливості на ЗСУ,якби хотіли закордон то б ще з Мелітополя туди поїхали.
Автор,посмотрите Житомир.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Польща не варіант, чоловіка не випустять,а так ми там,а йому тут ще платити за житло.
Ищите в небольших городах Хмельницкой, Кировоградской, тернопольской обл, в Полтавской можно. На западной дороговато сейчас. Я б в Полтаве искала, чудный город и цены нормальные
Головная• 09 октября 2022
Їдьте до Києва, можливо не сам Київ, є багато безпечних міст поряд: Обухів, Бориспіль та інші… звідти швидко та зручно їздити на роботу і в Київ (за необхідності).
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
В Полтаве дорого сейчас и вариантов мало.
Летчица• 09 октября 2022
Який у Вас бюджет, щоб всі розуміли які варіанти підходять.
Бо знаю де селять в спортзалах та школах, безкоштовно, але це не про умови та інтернет.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
А дорого- это сколько? Потому что на западной ±10000 и очень сложные хозяева, кто не сталкивался, не сможет тут адаптироваться
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Те же 10 тыс.+ за однушку.

ЯНаПэПэ• 09 октября 2022
Автор, вы бы написали свой бюджет, нужна ди работа или работаете удаленно. Можно поехать в маленькие города на юге Киевской обл и снять квартиру за 4 тыс, но естественно, с работой напряг. А можно поехать в Киев, снять квартиру за 8 тыс и найти работу и вам, и мужу
Неместная Я• 09 октября 2022
Чернівецька обл. Поки наче єдина обл., де не було прильотів.
Бюст Березуцкого• 09 октября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Девочки советовали вот в темах Луцк, Миргород. Черкасская область - Смела, Золотоноша, Канев
підтримую черкаську обл. там спокійно , хати по селах дешеві,газифіковані. От тільки з роботою- як повезе...
Мій не такий• 09 октября 2022
Ответ дляФантазерша
Житомир
Возле Житомира нет военных объектов??
13чудоСВЕТА• 09 октября 2022
Чернівці.
Мій не такий• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Я одна в курсе, что возле Полтавы находится?
Мій не такий• 09 октября 2022
Ответ дляНеместная Я
Потому что нет больших военных объектов и больших транспортных хабов
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Те же 10 тыс.+ за однушку.
Ну, а я на олх вижу 7000 за 1, и 8-22 за 2-3. В конце концов, есть городки по области , там норм цены
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляМій не такий
А что, да вы одна в курсе? И возле полтавы- это ж не в самой Полтаве,
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
То, что квартира есть на олх, не значит, что она есть в реальности.

Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Я смотрела от хозяев, логично, что есть
BigSize_• 09 октября 2022
Автор, недорого це скільки?
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Ничего итересного возле Полтавы не находится, если что.
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Я смотрела от хозяев, логично, что есть
Попробуйте позвонить)
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Та я вроде тоже не слышала, но хз.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Попробуйте позвонить)
Вы звонили?
Не будь КакСвета• 09 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я в селі 15 км від Франківська. Гумдопомога є. Карітас активно допомагає переселенцям по всій області, Калуш, Надвірна, Солотвин і інші більш віддаленні райони без допомоги не залишаються. Житло треба шукати.
Чого ж тоді жаліються люди у групах переселенців, що з гуманитаркою проблема і вона дуже відрізняється від Франківська? Карітас активно допомагає лише впо з категоріями. Звісно це добре, а іншим що робити?
Була реєстрація від Червоного хреста на сертифікати Сільпо, родини з дітьми до 12 років. А ті, кому 13 років їсти не хочуть?
КошкинДом• 09 октября 2022
Ответ дляКатастрофа
Вы звонили?
По конкретно вашим объявлениям нет, но в свое время звонила по другим. ’Квартиру только что сдали, но есть другая...’ И половина объявлений ’от хозяина’ является объявлением ’от агенства’.
Играю_на_кларнете• 09 октября 2022
Недороге житдо є в Сумах.
В місті спокійно.
Катастрофа• 09 октября 2022
Ответ дляКошкинДом
Это вы в Полтаве так искали?
Не будь КакСвета• 09 октября 2022
Ответ дляЛетчица
В школах вже навпаки усіх виселили. Навчання почалося