Признавайтесь честно кто в укрытиях? Хотя бы в ванную спрятался? Я слышу как по улицах ездят скорые(
whenallissaidanddone• 10 октября 2022
Ответ дляShoosha
С языка сняли. Аналогичные мысли
Вот. А то сразу эти глупые реплики про ДО этого типа не фигачили. Фигачили. Но думаю, что все события сегодняшнего дня- это в том числе результат проишествия с мостом.
Ответ дляwhenallissaidanddone
Вот нам и ответка за мост, по поводу которого многие радовались. Я так и знала, что ответ прилети очень быстро. Долго нам ждать не пришлось.
Я взагалі вважаю, що Росія сама влаштувала підрив мосту, щоб виправдати свою атаку на Київ, яку вони планували. Якби наші могли і хотіли підбити міст, вони б давно так зробили.
whenallissaidanddone• 10 октября 2022
Ответ дляtarveldy
хто? їх же бляді руські і бояться,
Ну и мир весь тоже боится. Даже Штаты.
Ответ дляwhenallissaidanddone
Так что, ничего не делать, потому что ответка прилетит. Жаль, что не можем москву разхералить к чертям или другие города рашки. Хотела бы очень, чтоб эти твари рыдали и горели.
Ответ дляОльгин
Навіщо це перепощувати. Ця ж «достовірна інформація» гуляє різними сумнівними телеграм каналами з самого ранку. Очевидна провокація, яка не має нічого спвльного з офіційною інформацією.
Что хочу то и делаю. И нигде эта информация больше не гуляет. Это написал аналитик.
Ответ дляwhenallissaidanddone
Реплика, что это мы подорвали мост, не менее глупа.
В данном случае мы задолжники ситуации и ходов у нас не было.
НамСвоюРобити• 10 октября 2022
Ответ дляskunsi
Київ. Вже є фото в телеграм каналах
І народ шариться. Ппц.
english book• 10 октября 2022
Ответ дляBell-k@
Чому ваша дитина в школі? Тривога почалася о 6-52. Яке мали право вести дитину до школи,якщо вчителі вдома. Хто там за неї відповідає?
В нас у школі облаштоване бомбосховище наприклад.Місцеві туди спускаються.
Fashion_besties• 10 октября 2022
Ответ дляОльгин
Офіційна інформація може бути «йдіть смажіть шашлики» і ви не будете звертати увагу на інші джерела інформації?
Ответ дляBell-k@
Я теж цього не розумію. Про тривогу нам написали в 6.50. Звичайно, дитина залишилась вдома. Але знайшлись такі, які привели дітей, і це 1 клас. Вчителька сама в шоці (писали ж, що під час повітряної тривоги дітей в школу не ведемо ): маленька дитина з незнайомими людьми в підвалі, чути вибухи...
english book• 10 октября 2022
Ответ длямарго 13
В нас навпаки,запрошують у бомбосховище,бо там безпечніше,ніж у багатоповерхівці.