Я имею в виду хоть что-нибудь. Или разк**рили самую сердцевину страньі, и как обьічно все?
lekon-lekon• 10 октября 2022
Ответ дляBe_me
я дуже, дуже чекаю хоча б ідентичного масового удару, по мацкве і іншим рашистським містам. ядерка пл них-то вже мрія нездійсненна, але хоч ракети на їх безмозглі голови..
Цікаво як вони будуть волати як по їх містам будуть обстріли? Мабуть здивуються, а ми до чого? Ця ж поведінка гопніка, який не оікує отримати відповіді. А якщо отримає на своїй території?
Kiss the sky• 10 октября 2022
Ответ дляSuertq
Их даже ссут террористами признать
Ага, ждут, когда ху. Йло по лбу своим х. М постучит. Придурки.
Renesmeе 16• 10 октября 2022
рашикам було після першого разу попередження якщо будуть бити по ТЕС і енергет. Інфраструктурі там теж дадуть ракети на велику відстань, так що нехай чекають відповідь
Кизилове варення• 10 октября 2022
Ответ дляLyudaT
Ну отомстили так отомстили... мост Кличко разбомбили. Мост Кличко за Керченский мост. Сильно конечно, шо тут скажешь...
Пишут не разбомбили
Kiss the sky• 10 октября 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Пока жирный усохнет, то худой сами знаете что. По нам пи. Здуют уже сейчас.
Кизилове варення• 10 октября 2022
Ответ дляRenesmeе 16
А де таке було?
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 10 октября 2022
Ответ дляTeonaa
Запорожье не бьіло им ничего
Но если центр столицьі или прям єнергодар конкретно п см от атомки, єто ж другое??нет?
А погибшие в Запорожье или Харькове чем отличаются от погибших в Киеве?
Invictusgirl• 10 октября 2022
Ответ дляЛиса Порш
Не сойдет конечно же, все будут очень обеспокоенны, возможно даже ’ крайне обеспокоенны’
И даже сильно озабочены
ShellyBelly• 10 октября 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Ви самі вірите в те,що Ви написали? Яку відповідь? Може ми будемо бити на цивільним? Ні. По дитячим майданчикам? Ні. Ну вдаримо ми по воєнному об´єкті в якомусь бєлгороді,ну і що? Думаєте, це хоч приблизно буде як і нам? Розчарую вас
Ответ дляАтрика
Маю нав´язливу думку,треба таки об´явить тендер:хто грохне Путіна з ближніми посіпаками,отримаю багато мільярдів грошей та чин святої людини!Ця сука вже дістала,носяться з тією раковою пухлиною,як з писаною торбою
я думаю на такой сбор собрали бы рекордную сумму в рекордно быстрые сроки.
Ответ дляRenesmeе 16
Да акститесь. Максимум получим осуждение, большую озабоченность, шокированность и т.д. А, ну и обязательно «все будет притянуты к отвественности». Все. Хотели бы - уде давно дали бы все и положили этому конец.