Плакат с автографом зимы• 10 октября 2022

Кто-то думает уезжать из Киева и области?

Или вы пока на месте?
Natalia505• 10 октября 2022
Ответ дляTeonaa
Моя логика говорит, что в Украинне - безопаснее киева нет
Ви помиляєтесь.

Teonaa• 10 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Ви помиляєтесь.
По ппо ошибаюсь? А где тогда
Teonaa• 10 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Ви помиляєтесь.
пво которое
Natalia505• 10 октября 2022
Ответ дляTeonaa
По ппо ошибаюсь? А где тогда
Закарпатська область Міжгір*я. Там ще є село Долина. А взагалі на всі питання відповідає статистика прильотів.
Natalia505• 10 октября 2022
В горах найбезпечніше.
kanni• 10 октября 2022
Ответ дляNatalia505
По статистиці, тільки в Чернівецькій області на було прильотів. В Закарпатську були
Natalia505• 10 октября 2022
Ответ дляkanni
Один прильот по Воловцях (інфраструктурний об*єкт) це не Харків і не Запоріжжя. Я навіть про постраждалих там не бачу повідомлень. Свою думку я написала.
Oksana0612• 10 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Так, Карпати найбезпечніше місце зараз.
автор Манижа2012 • 10 октября 2022
Ответ дляsur_sur
Це вже русня створила тему, цікавиться настроями киян.
Хахаха

автор Манижа2012 • 10 октября 2022
Ответ дляsur_sur
Їдь вже.
Йди за кораблем
osna• 10 октября 2022
Только вернулись.
А куда ехать то? Везде прилеты
Marine_29• 10 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Від чого тікати? Від ракет?
Теж не зрозуміла,коли по Україні так: (фото). В Україні на жаль прилітає повсюди.
АлександраА• 10 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Просто цікаво: а ви звідти? З Міжгір´я?
Ми там на Тополях мешкали.
osna• 10 октября 2022
Ответ дляMarinkaRam
Девочки, садиться в машину и ехать? Если выживу, значит не судьба от войны умереть.. Или как быть. Время идёт, я колебаюсь..
Вам нужно самой принять решение. И куда ехать думаете?
oksanav• 10 октября 2022
Ответ дляРедисочка
Бегу уже
Я вас переганяю. По дорозі вирішую - Запоріжжя чи Харків.

ПС. Питання нерозумне.
Оксана-004e• 10 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
И получать пособие тоже при этом
Не зОвидую, просто констатирую факт.
Какое пособие, например, в Польше?
Worrm• 10 октября 2022
У нас з`явилося 100% безпечні місця?
Anita123-13ef• 10 октября 2022
Мої подружки і не планують, звикли, сьогодні зранку їх трусило, в обід вже попустило і далі живуть. Так, розслабились, але нервова система в них бистріше прийшла в норму, чим одна , яка тількі повернулась і б´ється в істериці навіщо вона всіх послухала що безпечно і тд.
Strelka_007• 10 октября 2022
Ми з дитиною виїдемо із Києва в глухе село (є хата) лише у двох сценаріях:
- критична інфраструктура коллапсуватиме (не дай Боже) - нема води світла і дати коли з´явиться.
- другий фронт з білорусі коли ризик арт.обстрілів.
Всі решта ситуацій в Києві можна пережити, якщо є поруч надійне бомбосховище.

Екатерина27• 10 октября 2022
Ответ дляStrelka_007
Например в моем доме нет света с 15.00 и нет никаких данных когда дадут. Вокруг есть. Нет света- не работает плита, размораживается холодильник, напора воды нет ( верхние этажи без воды).
Белорусы - вопрос времени.
Strelka_007• 10 октября 2022
Ответ дляЕкатерина27
Белорусы - вопрос времени.
Маю надію, що наслідки всіх сьогоднішніх прильотів буде ліквідовано протягом доби або раніше. Не той рівень руйнувань. На Відрадному в нас світло було весь час, інтернет теж. Думаю, секторами воно вплинуло, але це точно не колапс.
sale.lena• 10 октября 2022
Не уезжаем, завтра на работу 👌
екатерина-137d• 10 октября 2022
Ответ дляЕкатерина27
Белорусы - вопрос времени.
Вы в пригороде ?
екатерина-137d• 10 октября 2022
Ответ дляMarinkaRam
Извините , начало пропустила , вы откуда ?
samka• 10 октября 2022
залишаємось в Києві
olena_shch• 10 октября 2022
Ответ дляФантасмагория
Так тут же писали на днях, что дураки за границей сидят и на халЯву потянуло
Чого, а як самотня мама і не має роботи, то це треба бути дурнем щоб тут сидіти. А так, може прилаштується, світ побачить на крайній випадок. Мову вивчать.
Ми сім´єю жили в Мукачево довго, повернулися додому. Нікуди не збираємось. У нас все добре. А буде ще краще. Завтра на дієту, влітку в Крим поїдемо).
olena_shch• 10 октября 2022
Ответ дляМать драконов
А у тех,кто потерял жильё,имущество,бизнес,близких людей и снимает хаты за 15 штук у тех,кто ’работал и платил налоги’,будут преимущества?Пустите меня к себе пожить,обеспечьте всем,что я нажила у себя дома за 20 лет,оденьте на все сезоны моих детей,которые бежали из дома в том,в чём в подвале сидели,уступите нам с мужем свои рабочие места и я вернусь на родину хоть завтра,поверьте!Я ненавижу этот свой ’туризм и валюту’,я просто мечтаю жить в своей стране,в своём доме,спать на своей кровати и носить,извините,свои трусы!
Це точно, люди не розуміють, що у багатьох було гарне, сите і налагоджене життя. Комфортне . Звичайно, злидням то за щастя.
Але коли дома кровать саме з тим матрасом, який підходить тобі, це неперевершено. Не всі зрозуміють.
olena_shch• 10 октября 2022
Ответ дляVivaForever
не собираюсь, по Украине нет смысла, закордон- не хочу
Є , Закарпаття. Рельєф місцевості дуже ускладнює попадання. А от промазати і ввалити угорщину дуже великі шанси. Тому туди 1 відсоток. Там народ на повному розслабоні.
olena_shch• 10 октября 2022
Ответ дляkoreshk9
А смисл? Немає у них ракет щодня таке творити.... А сьогодні краще посидіти в коридорі чи сховищі. Небезпечно на вулиці
Так, в них був повний подсос. А це взагалі походу останні конвульсії.
olena_shch• 10 октября 2022
Ответ дляsur_sur
Нормально все, спимо в своїх ліжках, їмо, гуляємо. Для нашої сім´ї звичайний день. Дякуючи Богу, ЗСУ і Президенту.