❗️ Завдано удару по позиціях рашистів у Курській області рф - ЗМІ
Удар нанесений по центру управління дронами в Курській області, який прикривався артою русні.
Новини України | Підпишись
Ответ дляkarolinaN
Удалено администрацией...
Якщо зараз не поставити крапку над i , то воюватиме мій син та онук. А я цього не хочу. Хочу щоб наша перемога була вже зараз, поки весь світ бореться з нами проти однієі молі. А наші діти жили в мирі. Я не мазохістка, щоб розтягувати «задоволення» на роки
Счастливый магазинчик• 10 октября 2022
Ну и правильно. Сколько можно такое терпеть, и не давать в ответ ничего!
То, что творится сегодня - это верх терроризма!
Ответ дляMalparida
Блять, да хватит эту пургу нести. Куда по Раше? По военным объектам? И раньше били, а толку? Никто по их городам не бьет.
Бан за кликбейт
Вы нормальная ?
По базам их в раше бьют
Я же не писала по жилым домам
По базам их в раше бьют
Я же не писала по жилым домам
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Ответ дляSuertq
А тут день или два назад называли его самым безопасным городом..
.... і помиями поливали Київ, західну...
FireKitten• 10 октября 2022
Ответ дляkarolinaN
Не впевнена що це добре
Хоча так давно вже хотілося
Чому ? Бо відповідь може бути набагато сильнішою
Після кримського мосту чули що пообіцяв путлер …((
Хоча так давно вже хотілося
Ответ дляInvictusgirl
Вы нормальная ?
По базам их в раше бьют
Я же не писала по жилым домам
По базам их в раше бьют
Я же не писала по жилым домам
И как это вообще сравнимо с тем, как они бьют по нам??? Аж никак!
А тема ваша провокационная, якобы бьют по самой Раше так как раньше не били.
По этим базам мы уже сто раз били.
И это мы сидим без света и воды, а не они
По этим базам мы уже сто раз били.
Ответ дляkarolinaN
Я не сію паніку
І не ображаю вас
Пишу думки
Ви же пишете одні безглузді образи
І не ображаю вас
Пишу думки
Ви же пишете одні безглузді образи
Ви не розумієте масштабів протистояння. Навіщо пишете х*йню? Скоро усе відновлять. Після того як пригожин на камеру обіцяв зекам амністію від президента після вступу до чвк вагнер, у світі вже ніхто крім ердогана з Путіним говорити не збирається. Бо то бандота і паханат. Про що мова взагалі?
_Katya_1985• 10 октября 2022
Ответ дляLyudaT
Та нє, то вони самі по собі
Я надеялась что помощь подоспела с запада, а это опять мы
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Ответ дляrybka21
Ну звісно
Як завжди на такі питання відповіді нема.
Шо, стрьомно сказать, що треба здаватися?
мизаміри перевернули тюбетєйку іншим боком... Для мене загадка лиш одне: після масових вбивств на окупованих територіях звідки у таких впевненість, що вони уціліють, якщо здадуться?
FireKitten• 10 октября 2022
Ответ дляsolnyshko78-78
Полтава тоже без света и воды, мы от вас питаемся електричеством
Харьков, говорят, сутки без света будет.. ориентировочно
Ответ дляMalparida
По этим базам мы уже сто раз били.
В чому тут провокації?
Є повідомлення про ураження військових об´єктів на рашенській теріторії
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Ответ дляксюша2010
Саме так, якщо зараз росію не знищити, через пару років ця гідра відчуняє і нас чекатиме ще страшніша бійня.
happy camomile• 10 октября 2022
Ответ дляkarolinaN
Не впевнена що це добре
Хоча так давно вже хотілося
Мне уже по секрету шепнули,что октябрь-ноябрь у нас будет лютый треш.Сижу и охреневаю.
Ledi April• 10 октября 2022
Ответ дляARAIL
Он пообещал снести Украину. Всё, сдаваться?
Удалено администрацией...