Непогодка• 10 октября 2022

Яку травку потрібно пити при діагнозі холестероз?

Дівчата, хто знає, яку травку потрібно пити при діагнозі холестероз? Загубили призначення лікаря( Там були ліки Урсолів+трава декілька назв на вибір. Але ж... У кого такий діагноз, що п´єте? Читаю про жовчогінні, а там протипоказання жовчокамінна хвороба, це ж щось близько з холестерозом....
Налетчица Муся• 10 октября 2022
Что я прочитала...какую травку курить...я бы сейчас курнула.

автор Непогодка • 10 октября 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Смішно, конечно, при нашій ситуації можно і курнуть, бо жилки трясуться. Але ні.
Налетчица Муся• 10 октября 2022
Ответ дляНепогодка
Я уже пустырника бахнула, ни в голове ни в дупе, вино стоит, смотрит так на меня, глаз не отводит, я на работе, сын сам дома, переглядываюсь с вином, руки дрожат
автор Непогодка • 10 октября 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Теж на роботі. Двоє дітей дома самі. Директор сказав, можете, хто бажає їхати додому. Але ж...стрьомно на вулицю виходити.
автор Непогодка • 10 октября 2022
Але хочеться стосовно теми. Бо інших темм тут вже море.
Та никада в жизни• 10 октября 2022
Мені в дитинстві виганяли жовч волоссям кукурудзи .
Висушене в каструлю,пару хв посварити вдати настоятись.
Пила раз чи 2 рази на день.