Директриссимо• Изменено 2 часа назад

Через 4 роки я зрозуміла що більше не чекаю свого чоловіка

Бо втомилася чекати. І справа навіть не в тому, що ми за ці 4 роки стали іншими людьми, що нам доведеться заново будувати стосунки. Я втомилася просто, перш за все від емоційних гойдалок, що ось ось він приїде. А знову не вийшло. І втомилася бути сама. І це сталося якось в один момент, як обрубало і зрозуміла, що я його більше не чекаю
Совість моя чиста: це було його рішення, яке я не підтримувала, коли він про своє рішення пожалкував, я зробила все від мене залежне, щоб він до нас повернувся
Але я планувала прожити з ним все життя. І ми дуже любили один одного
Тема просто поговорити
автор Директриссимо • 1 час назад
Ответ дляВельми шановна
Ну все, шанс один на мільйон використано і не вами.
Что у вас там десятки таких мільйонерів?
Не знаю, я не вивчала ще

Без QR коду• 1 час назад
Ничего не поняла, автор за границей,а муж воюет?
автор Директриссимо • 1 час назад
Ответ дляБез QR коду
Господи, яка різниця?
Без QR коду• 1 час назад
Ответ дляДиректриссимо
Господи, яка різниця?
Чтобы понимать ситуацию,а не догадываться.
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляПросериарила молодость
зачем отвечать загадками
скажите прямо
он просто дома? или где?
Немає більше сенсу питати іі. Автор , схоже, троль, якщо так ігнорить ключове питання
Просериарила молодость• 1 час назад
Ответ дляДиректриссимо
Господи, яка різниця?
разница есть - и вариантов масса
Без QR коду• 1 час назад
Ответ дляДиректриссимо
Господи, яка різниця?
Он женат что-ли и не ушёл от жены?

Просериарила молодость• 1 час назад
знаю семью - она с детьми в швейцарии, он под киевом, не воюет, может выехать но не хочет - живет себе с котом и любовницей не один год, его все устраивает
каждый вечер она звонит по видео - он дома, полный порядок, все счастливы
Галябалована• 1 час назад
Ответ дляДиректриссимо
Господи, яка різниця?
Меньше загадочности
Больше половины женщин бросают своих мужчин, которые остались в Украине
Им начинает казаться что они найдут лучше.
Часто потом сходятся обратно. Вы не первая кто пытается поменять
Своего не предлагать• 1 час назад
Да что не понятного? Она за границей, он дома прячется от тцк. Решила, что готова к заморскому принцу с недвижимостью. Помимает, что выглядит гаденько, поэтому не отвечает
Без QR коду• 53 минуты назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Ааа... ясно, крыса, которая кинула родного человека
Без QR коду• 53 минуты назад
Ответ дляСвоего не предлагать
У мужа сестры 28(!) объектов недвижимости и автор себе захотела такого
автор Директриссимо • 51 минуту назад
Ответ дляБез QR коду
А може це він нас з дитиною кинув заради якихось своїх ідеалів і переконань? Це ще як подивитися
Вельми шановна• 51 минуту назад
Ответ дляПищалка
Їй просто соромно сказати незручну правду
Вишневий цвіт• 50 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Знаєте, це від авторів ’вас там чекає прибирання’ ’кому ви там потрібні?’ І т.д. я якби так думала і таке слухала, то все життя б прожила в нічні з сантехніком частою бухаючим і комуналці
Смотрите трезво на вещи. Пока у вас не будет гражданства или ПМЖ-вы будете в любой стране вторым сортом. А это минимум 5 лет. Даже если вы в первый же день побежите работать.
И хорошо, если найдёте хотя бы мытье туалетов.
Без QR коду• 50 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Он воевать пошёл? А вы смылись под шумок за кордон?
Просериарила молодость• 50 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
для того что бы вести с вами диалог хотелось бы понимать о чем речь
Вельми шановна• 47 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Він вас не кидав. Склалися обставини, в яких він не зміг діяти всупереч власних переконань. Таких чоловіків зараз обмаль. Ну і тим, хто має інші переконання, держава також не залишила вибору.
Що про це думає дитина? Для неї ваш вчинок - не найкращий приклад. Особливо, якщо він хороший чоловік і хороший батько
автор Директриссимо • 45 минут назад
Ответ дляВишневий цвіт
Я взагалі-то вже працює там, де хотіла працювати. Не просто ’в офісі’, а займаюся тим, що подобається

Дай подивлюся• 44 минуты назад
Ответ дляБез QR коду
И не написала сколько тому мужу лет
автор Директриссимо • 43 минуты назад
Ответ дляВельми шановна
Дитина занадто маленька щоб щось розуміти. Вона його й пам´ятати не буде, якщо ми обірвемо спілкування. У них не сформувалося ніякого зв´язку
Вишневий цвіт• 43 минуты назад
Ответ дляДай подивлюся
И не написала сколько тому мужу лет
Так может тот муж просто сторож на тех объектах
Грабля• 43 минуты назад
Ответ дляДиректриссимо
Я і роблю. Але як жінка я ці 4 роки ’на паузі’. І мене це не турбувало якось. А тепер зрозуміла що більше не хочу ігнорувати цю свою частину. І головне не можу більше гойдатися між надією і розчаруванням
і яке ви для себе рішення прийняли? Що тепер будете робити?
Дуже вам співчуваю, як дружина військового вас прекрасно розумію. Тільки вчора сказала подрузі, що не впевнена, що я ще рік протягну школу, двоеє дітей, один з яких ще геть несамостійний, роботу, побут і хвилювання.
Вперше за 43 роки довелось звертатись до невролога, бо сильний біль напруги з´явився.
Альфред Шнитке• 41 минуту назад
Ответ дляДиректриссимо
Автор, цінуйте перш за все, себе і своє життя.

І колись я прочитала таку фразу: ніколи не переживайте за вибір іншої людини.
Він зробив вибір - ок - до побачення.
автор Директриссимо • 42 минуты назад
Ответ дляПросериарила молодость
Мова про те, що я була впевнена що проживу з цим чоловіком все життя, любила по справжньому. А зараз в один момент все закінчилося. І мені від цього сумно і боляче. Але так є
Дай подивлюся• 42 минуты назад
Ответ дляВишневий цвіт
Полно случаев удачных пар,в этом я с автором согласна и сама такая
автор Директриссимо • 42 минуты назад
Ответ дляГрабля
Жити далі. Зустріну когось то й добре, не зустріну то так і буде
Грабля• 41 минуту назад
Ответ дляДиректриссимо
а що зміниться? Ви перестанете хвилюватись за чоловіка? Ви за кордоном зараз?
Каяспер• 41 минуту назад
Та все зрозуміло. Чоловік пішов добровільно у військо, дружина виїхала з дитиною за кордон. Думали це все ненадовго, але війна затягується, чоловік невиїздний. А тут перед очима створення у інших нових стосунків з заможними чоловіками, і Автор хвилюється що всіх мільйонерів розберуть наші спритні біжінки і вона буде у прольоті.
Просериарила молодость• 41 минуту назад
Ответ дляДиректриссимо
и хотелось бы что то вам ответить
но маленький ребенок который его и не помнит - значит вы прожили мало, или нет, не хочу догадываться и додумывать
пишите вроде как дневник, для себя