anabelia• 10 октября 2022

Хто знає, якщо були з дитиною в Польщі, отримали песель, повернулися чи можна

зараз їхати в іншу країну і отримувати прихисток там?
Свята• 10 октября 2022
Можно

pola10001• 10 октября 2022
можна
Фантасмагория• 10 октября 2022
Не везде.
Я Германия и Швейцария не принимают больше.
Если у вас есть ВНЖ в другой стране
Татьяна Марина• 10 октября 2022
Звичайно можна
Malya• 10 октября 2022
Песель не є перешкодою для отримання тимчасового захисту у інших країнах.
Юля Неюля• 10 октября 2022
Ответ дляФантасмагория
Не везде.
Если у вас есть ВНЖ в другой стране
Песель это не внж
автор anabelia • 10 октября 2022
Просто я читала, що прихисток можна отримати тільки в одній країні. Що люди можуть їздити і скрізь щось отримувати, тому і таке питання.

автор anabelia • 10 октября 2022
Ответ дляMalya
Але якусь допомогу за 2 міс що були там-отримали.
Юля Неюля• 10 октября 2022
Сегодня представители ЕС заявили что временная защита не теряется, даже если человек выехал в Украину надолго.
Мне нужно было вернуться в Польшу 12го октября. Дии польской еще нет.
Это выходит, что песель еще будет активен?
автор anabelia • 10 октября 2022
Ответ дляЮля Неюля
Мені здаєтьчя, що нічого не втрачається у Польщі, вже давно в групах писали, що по приїзду все відновлюється. А от щодо того, щоб їхати в іншу країну, і там отримувати допомогу, то не знаю.
Юля Неюля• 10 октября 2022
Ответ дляanabelia
Знакомые ехали после Польши в Германию, дали защиту там без проблем
автор anabelia • 10 октября 2022
Ответ дляЮля Неюля
Дякую. А вони в Польщі допомогу отримували?
Юля Неюля• 10 октября 2022
Агенства по трудоустройству за пару дней делают параграф 24.
Стоит это 100-200 евро
Юля Неюля• 10 октября 2022
Ответ дляanabelia
Да, получали выплаты
автор anabelia • 10 октября 2022
Дякую дівчата.
karolinaN• 10 октября 2022
А в Польщі хіба зараз виплати не тільки на дітей ?
Хтось писав
автор anabelia • 10 октября 2022
Ответ дляkarolinaN
Хтось писав
Тактільки надітей
karolinaN• 10 октября 2022
Ответ дляanabelia
Тактільки надітей
Дякую
Юля Неюля• 10 октября 2022
Ответ дляkarolinaN
Дякую
Единоразово 300 злотых каждому

автор anabelia • 10 октября 2022
Як капля в морі
karolinaN• 10 октября 2022
Ответ дляanabelia
Як капля в морі
Так
У Польщі я так розумію тільки виходити на роботу ,або допомога чоловіка ,родичів
Інакше не прожити
Icekream• 10 октября 2022
да,можете
margaritavoronina1• 10 октября 2022
В Польше уже почти никакой помощи не платят,только 500+, если уезжаете в другую страну-закрываете выплаты и все
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Ответ дляФантасмагория
Не везде.
Если у вас есть ВНЖ в другой стране
а до чого тут ВНЖ?
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Ответ дляanabelia
якщо термін виїзду перевищив 30 днів - статус тимчасового захисту втрачається. Повторно його отримання - на розсуд прикордонного воєводи
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Ответ дляanabelia
Тактільки надітей
не тільки, виплати власникам житла, котрі приймають українських біженців безкоштовно, зберігаються 120 днів. Крім того, є ще допомога на рівні воєводств і гмін. Але то вже залежить від заможності громад, не всі воєводства можуть собі таке дозволити
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Ответ дляЮля Неюля
Единоразово 300 злотых каждому
так, і 300 зл./особу одноразово
автор anabelia • 10 октября 2022
Ответ дляVlada-Maria
Виплати власникам житла, це ж не виплати біженцям
Natali-988b• 13 октября 2022
Дівчата якщо я повернулася 2 міс назад в Україну з дітьми, зараз наше Запоріжжя обстрелюють. Чи пропустять на польському кордоні, якщо ми по внутрішньому паспорту і свідоцтва про народження.?