Кундалини• 10 октября 2022

Хто поновлював захист у Польщі? Не з зони бойових дій

Виїхали з Польщі у липні. Тимчасовий прихисток втратили. Якщо захочемо повернутись назад - не зможемо вже відновити прихисток? В законі прописано, що тільки з пропискою з гони бойових дій. Як на практиці? Хто-не будь повторно виізжав?
Виплати на дітей також повторно не можна буде оформити?
А яи взагалі можна по біометричному паспорту заїхати, зняти житло? Чи потрібна віза ?
Мелочунь• 10 октября 2022
Статус поновити важко, треба вагома причина. У вас є? Якщо вже немає днів безвізу, треба робити візу. В Польші проблема с житлом і ціни віднялися знову на продукти.

t.fodlash• 10 октября 2022
писали сеголня что продлили защиту всем и статус поновлять не надо. до 24 года
Мелочунь• 10 октября 2022
Ответ дляt.fodlash
Де таке написано? Дайте посилання будь ласка
vecya• 10 октября 2022
Ответ дляt.fodlash
Продлевается тем, кто его не терял
автор Кундалини • 10 октября 2022
Ответ дляvecya
Продлевается тем, кто его не терял
Тобто тим, хто повернувся до Польщі не пізніше ніж через 30 днів після виїзду?
Це і так було з самого початку
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Если у вас есть Песель укр, то он сохраняет свою силу до августа 2024 года.
Вы не могли утратить его, если выехали на 3 месяца в Украину. Это влияет только на выплаты. Все!
Брюлик в стразах• 10 октября 2022
Ответ дляМелочунь
Так, с житлом проблема не зникла.Так і залишилася, попит шалений.А продукти дешевше. Неділю назад сестра приїзжала, вона в мене ціни гарно знає - то сказала що дешевше. Ось канцелярія, засоби гігієни - дорожчі.

автор Кундалини • 10 октября 2022
В нас 90 днів вже минуло. Заізжати можемо. Є біометричні паспорти. Але виплату 500+ вже не поновлю ? Звісно, буду працювати. Але потрібно зрозуміти, чи фінансово витягну, якщо повернемось
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляМелочунь
Что за бред!!!
Причём тут безвиз, если в Польше с июля месяца вышел закон позволяющий находится пересекать границу с Украиной не по закону о безвиз
автор Кундалини • 10 октября 2022
Ще таке питання, Допомогу у 40 злотих на добу теж втратили?
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляvecya
Продлевается тем, кто его не терял
Его потерять невозможно!
Если выдали Песель укр, то он действителен до августа 2023.
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляКундалини
Це і так було з самого початку
Вы не в теме.
30 дней влияло на выплату соц помощи на детей. Все!
Брюлик в стразах• 10 октября 2022
Ответ дляКундалини
Так скоріш, бо вона для тих, хто заїзжає перший раз у Польщу.
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляКундалини
Возобновите без проблем, идёте в ужонд и все.
Бабканадвоесказала• 10 октября 2022
Ответ дляКундалини
Її дають одноразово на 4 місяці
автор Кундалини • 10 октября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Вы не в теме.
Тобто я втратила право на цю допомогу і вже не можу її відновити ? Якщо вище пишуть, що тимчасовий захист діє, значить і виплати повинні лишатись.
Де можна про це почитати?
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляКундалини
40+ да, но хз сколько вы находились в Польше до июля.
Там считается 120 дней.
Вы в мопс можете оформить помощь на жилье и вам будут компенсировать аренду
vecya• 10 октября 2022
Ответ дляКундалини
Це і так було з самого початку
Я имею ввиду, что в ЕС приняли решение продлить Программу временной защиты украинцев в ЕС будет до марта 2024 года
автор Кундалини • 10 октября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Її дають одноразово на 4 місяці
Якщо зі мною будуть особи, які вже використали цю допомогу і особи, які не використали - можна оформити компенсацію на тих осіб, які ще її не використали ?

КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляКундалини
Де можна про це почитати?
Нет, вы ничего не потеряли.
Выплаты 500+ вам начнут выплачивать по приезду, вам надо сходить в ужонд и все.
Статус вы имеете ещё год, но вот сегодня слышала, что Ес продлил до марта 2024
Мелочунь• 10 октября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
В юи не праві. Читайте уважніше закон
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляКундалини
Можно!
Мелочунь• 10 октября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
Я порівнюю ціни в Польщі зараз і ті що були навесні. Ціни зросли!
Брюлик в стразах• 10 октября 2022
Ответ дляМелочунь
Тут згодна, але вони і в України зросли
Мелочунь• 10 октября 2022
Ответ дляКундалини
Навряд повернете 500+
Зараз хочуть змінти умови надання цієї допомоги. І отримати сможуть не всі, тим більш українці
Мелочунь• 10 октября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Что за бред!!!

Ви по польські читаєте ?? Нічого не змінилося! Пересікати можуть тільки по дія.пл і ті хто не втратив статус.
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляМелочунь
В юи не праві. Читайте уважніше закон
Я через все это прошла и все это изучила.
Меня не было в Польше 2 мес, до этого была 4 мес в Польше.
Выплаты мне за этот период отъезда не начисляли. Вернулись, сходили в ужонд 14 сентября, 21 сентября уже пришли выплаты за сентябрь.
При пересечении границы нужно скачать дию пл, туда подгружаются нужные доки и все. Даде никто не смотрел, показала песели укр свои и детей, заехали.
Безвиз действует на тех, кто не зарегистрирован официально и не имеет статуса в Польше.
Мелочунь• 10 октября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Его потерять невозможно!
Не плутайте людей! Ви надаєте невірну інформацію!
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляМелочунь
Навряд повернете 500+
Что вы за бред несёте!
Эта выплата сохраняется до августа 2023 года!
Если и будут что-то менять, то через год.
Не вводите в заблуждение людей
КрытыхРынков• 10 октября 2022
Ответ дляМелочунь

Статус невозможно потерять по истечению 30 дней. Это влияет только на выплаты 500+. Все