Добра всем!• 10 октября 2022
Штани для вагітних - на живіт чи під живіт?
Власне все питання у заголовку - які зручніші штани, лосіни, білизна - що закривають живіт, чи під живіт?
ЛижТолько• 10 октября 2022
Які зовсім під животом- це тільки на літо. І під туніку.
А взимку холодно. Буде вітер гуляти без вставки.
Ну і я не розумію, коли вивалюють живіт. Це як товсті чоловіки.
Детсадовский полицейский• 10 октября 2022
обидві вагітності зручно було тільки НА живіт, причому виключно спеціалізоване для вагітних. все інше заважало тисло спадало і т. п.
Носки на подтяжках• 10 октября 2022
На живіт мене бісило, а під падали , великий живіт. Колготи і лосіни на живіт носила. І плаття і сарафани. Діти листопад і лютий
MarinkaRam• 10 октября 2022
Все брюки и кожаные и обычные со шнурками на верху, слава Богу этот вопрос не коснулся.
Юбка вязаная в рубчик, платье тоже.
Белье relaxsan взяла трусы.
Юбка вязаная в рубчик, платье тоже.
Белье relaxsan взяла трусы.
УжеВотДа• 10 октября 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Згодна, зручніше під живіт, але щоб широка резинка, а не гудзик і блискавка.
На живіт не зручно ще тому, що він росте. І в один момент та тканина починає сповзати.
Краще маєчка чи т.п під довшу кофтинку. За 3 вагітності є з чим порівнювати
Носки на подтяжках• 10 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Мене бісило резинка під грудьми...бо посередині живота не тримає, а аж під грудьми не зручно.
І труси нормальні було важко знайти. А великий живіт був в холодну пору. То звісно ж все було не зручно. Колготи ще якось переносили))
Отвечаю всем• 10 октября 2022
Если джинсы - посадка под живот, а на живот свободная хб часть. А вот лосины какие-то лучше полностью на живот, иначе сползают, с регуляцией в виде резинок по бокам. Ну и чтобы швов не было лишних на животе, иначе давит
Ку ка ку ка ку• 10 октября 2022
Трусы были удобны под живот. Все штаны на живот. У меня был такой огромный живот что вываливался из всех свитеров и выставлять его напоказ неприкрытым для меня моветон) ну и зимой холодно