Сьогодні усвідомила, що у мене нічого не готово - майже так, як було вранці 24го. За ці місяці все по-малу розібралось. Як у вас? Тримаєте все у тривожній валізі? Перебираєте речі за сезоном? Оновлюєте ліки, продукти? Взагалі готові до екстренних ситуацій?
Ответ дляДівчина з космеями
Щоб у підвал або бог його знає куди, але кудись подалі від епіцентру вибухів і перебути якийсь час. Якось так.
Щоб виїхати побільше всього треба
еду хаотично утром бросила в рюкзак и пошла прятаться. получается что в рюкзаке доки, деньги, косметичка с салфетками, лекарствами, наушники, повербанк и все.
А то тут про одежду прям говорят по сезону)) мне тогда надо чемодан на колесах)))
Ответ дляСпогад
Нічого не зібрано, якщо все буде гаразд, зранку обов´язково цим займуся.
Теж так планую.
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ для crystal
Ні-ні-ні)
Я не займаюся цим)
Є іноді якісь цифри у голові, є передчуття.
Я завжди знаю, коли захворіє дитина, чи вдасться щось чи ні, чи подзвонять чи ні. Але я не «вангую», такого немає.
Я не займаюся цим)
Так мы же про ощущения говорим .
Меня несколько дней колотило , как перед 24 , знала , что будет что-то, но гнала эти мысли как могла
Ответ дляMarinkaRam
Стоит два чемодана, большой и средний. Не разбирала. Все так и собрано.
Як давно стоять?
Ви переглядаєте дати продуктів, ліків, води?
Одяг на всі сезони брали чи змінюєте?
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ дляxthyjujhbz
В метро можна, дома не змогла б
Вы в метро ?
Как там спать ?
Ни разу не ходила с 24
Как там спать ?
Ни разу не ходила с 24
Ответ для crystal
Я все життя прошу, щоб у мене цього не було)
Бо це все тільки відчуваю відносно поганих прогнозів. Сни завжди збуваються. Таке…
Чому щоб не було. Адже коли ти попереджений, можеш підготуватись.
xthyjujhbz• 11 октября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Вы в метро ?
Как там спать ?
Ни разу не ходила с 24
Как там спать ?
Ни разу не ходила с 24
В метро, нормально в принципе, если утеплиться
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ для crystal
Мене декілька місяців)
Я чоловіку казала, що війна буде 100%, він не хотів вірити. Але так і сталося, нажаль.
Меня пока все ещё колотит (
А когда в июне были прилёты , то отпустило сразу , поняла , что уже ничего не будет .
У вас как сейчас ?
Отпустило ?
У вас как сейчас ?
Отпустило ?
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ для crystal
Ну, тому що я відчуваю, що відбудеться погане, але ніколи не можу цьому зашкодити. Воно завжди відбувається. То, як ви гадаєте, краще знати чи не знати про таке?)
Да. Это жуть
А ещё сны , мне вчера волны снились с 9 этажный дом , все поняла
Солнечная-17• 11 октября 2022
Всі гроші і документи в маленькій сумці. Сьогодні подумала, що треба з теплої одежі також щось відкласти на видне місце…
Ответ дляomg_meow
документы, деньги, повербанк лежит в рюкзаке.
а что вы делаете с тревожными чемоданчиками? Ну типа чтоб уехать или что б в подвал пойти?
У меня в рюкзаке помимо того, что вы перечислили, ещё лекарства, вода, влажные салфетки, консерва, галеты, хлебцы, шоколадка, запас нательного белья и теплых носков, и ещё туристический карематик-поджопник. Тяжеленький, но так спокойнее.
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ для crystal
О) у мене завжди перед якимись подіями сняться чи великі волни, чи якесь не чисте море, чи шторм. Завжди це до поганого.
Да, волны всегда к большой тревоге и чем больше они ,тем она сильнее (
Поэтому и поняла сразу , что к чему
олена олена• 11 октября 2022
З початку війни мені майже не снилися сни, дуже рідко. І ось недавно Приснився дуже чіткий, дуже поганий сон. Тижнів два тому, ніяк він не виходить з голови. І мені здається, що сьогоднішні події -це не найстрашніше, не з цим сон пов’язаний. Тривога не ввдпускає(
Солнечная-17• 11 октября 2022
Ответ для crystal
Реально містика якась!
Розвивайте свої можливості в правильному напрямку! Щоб притягнути добрі події!
В мене теж щось незрозуміле… чоловіка призвали… вже до воєнкомату не може попасти 3-й раз щоб підписати документи! Я не хочу відпускати… і кожний раз, то воєнкомат закрит, то вони у відрядженні, то от сьогодні таке…
Ще як раз вчора дивлячись на ясне небо міркувала, а може повернутися в Дніпро, а може переїхати тимчасово в Києв, бо втомилася вже в маленькому місті на одному місці…
Але ось отримала сьогодні прямо чітку відповідь…🥲
все ники заняты• 11 октября 2022
Поддерживаю всю войну свои тревожные рюкзак и сумку. Там павербанки я дозаряжала раз в месяц , кофе , конфеты , одежда и тд. Воды на 4 дня на двоих..
MarinkaRam• 11 октября 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Як давно стоять?
Одяг на всі сезони брали чи змінюєте?
Продуктов там нет.
Это все купленное заново в том числе и чемоданы, там жизнь новая... Со старой ничего не осталось. Все разбили 6 марта, делала новые документы и св-во о рождение и код и т.д.
Ответ для crystal
Слухайте, і в мене так само. Якщо хвилі,то скандал буде, якщо прозора вода, то все добре, перед війною наснилося озеро біоя дому батьків, ніч і воно темне, чорне і батько, який помер нещодавно - це я зрозуміла як попередження про небезпеку
Ответ дляАкилежна
У мене ще давно були зібрані:
Всі ксерокопії документів, деякі важливі виписки по хворобам чи дитині щеплення
Ключі (дублікати, якщо є)
Запальничка, маленькі свічки-кругляши, фонарік
Пакети, салфетки вологі, сухі
Скатертина-клейнка
Зубна паста та щітка, мило, одноразова бритва
Одноразовий посуд (тарілки, стакани)
Віделка, ложка, ніж
Клнсерва, пакетики швидкі (овсянка, пюре), чай в пакетиках, стік кофе, печиво, ізюм, горіхи, гречка (все невеличкі пакетики)
У кожного з родини пакетик сухого корму для собаки)
Білизна 2 шт, носки 2шт, футболка, кофта (все рудончиками)
Бумага, ручка
Ліки (кожному за потреби, обов’язково перев’язочний матеріал, перекис, йод)
Гроші
Кожному - фото членів родини
В бокових карманах по бутилочці води.
Це давно зібрала кожному члену родини.
Всім показала і расказала, що лежить.
Мені так спокійніше)
Вже давно замінили їстівне все)
Але воно стоїть собі у шкафу, отака тривога, як сьогодні - схватили і побіжали, тільки оригінали доків додатково у папці ще взяли.
Ключі (дублікати, якщо є)
Пакети, салфетки вологі, сухі
Скатертина-клейнка
Одноразовий посуд (тарілки, стакани)
Віделка, ложка, ніж
Бумага, ручка
Гроші
Кожному - фото членів родини
В бокових карманах по бутилочці води.
Це давно зібрала кожному члену родини.
Всім показала і расказала, що лежить.
Мені так спокійніше)
Вже давно замінили їстівне все)