Сьогодні усвідомила, що у мене нічого не готово - майже так, як було вранці 24го. За ці місяці все по-малу розібралось. Як у вас? Тримаєте все у тривожній валізі? Перебираєте речі за сезоном? Оновлюєте ліки, продукти? Взагалі готові до екстренних ситуацій?
Tatyana_1975• 11 октября 2022
Я така сама. Нічого немає в валізці. Треба таки зібрати, а ще подумала, що треба купити рюкзак
Ответ дляАкилежна
У меня в рюкзаке помимо того, что вы перечислили, ещё лекарства, вода, влажные салфетки, консерва, галеты, хлебцы, шоколадка, запас нательного белья и теплых носков, и ещё туристический карематик-поджопник. Тяжеленький, но так спокойнее.
Я еду рандомно беру. Дома есть запас и сухой еды и консервы и конфеты. А вот носки надо положить!! Лекарства да, есть, большая косметичка с салфетками лактацид, лекарствами, крем для рук, антисептик, это все само собой разумеется.
Ответ дляСолнечная-17
Реально містика якась!
Розвивайте свої можливості в правильному напрямку! Щоб притягнути добрі події!
В мене теж щось незрозуміле… чоловіка призвали… вже до воєнкомату не може попасти 3-й раз щоб підписати документи! Я не хочу відпускати… і кожний раз, то воєнкомат закрит, то вони у відрядженні, то от сьогодні таке…
Ще як раз вчора дивлячись на ясне небо міркувала, а може повернутися в Дніпро, а може переїхати тимчасово в Києв, бо втомилася вже в маленькому місті на одному місці…
Але ось отримала сьогодні прямо чітку відповідь…🥲
Ще б знати як)
Я вже доросла дівчина, але за все життя тільки таке відчуваю. Навіть за декілька секунд до дзвінка по телефону прям щось зжимажться у грудях і … телефонний дзвінок лунає)
У школі завжди знала «до дошки піде …» і тут як зіжметься - все, моє прізвище вчитель називає.
Як це розвивати?)))
Солнечная-17• 11 октября 2022
Ответ для crystal
Ще б знати як)
Як це розвивати?)))
Може якось медитацією ? Тут треба налаштуватися на розуміння свого енергетичного поля, щоб загострити реакції.
Про телефон , доречі, також таке є з чоловіком і моєю мамою)))
Ответ дляWhy
Не спит пока. Днем после обстрелов спал, но снились плохие сны. Он боится сильно взрывов, потом отходняки ловит. После февраля месяца полтора приходил в себя
Мой только лег, ходил почти час нявкал и не мог места себе найти, хотя он рыжий лентяй, если хорошо поест, то его не видно и не слышно
Марія Валеріївна 22• 11 октября 2022
Собрана с 24 февраля, периодически перебираю, что то обновляю. Из зоны боевых действий уехала в спокойный регион, тут все крутят пальцем у виска, но мне пофиг, меня присутствие этого рюкзака успокаивает
Апель-синка• 11 октября 2022
Ответ дляГалинаМалина
Мабуть,пiсля того ,шо було вчора -усi зiбрали(((
Я вчера только документы в файлик сложила вместе: паспорт, дипломы и трудовую.
Пакет лекарств, полотенце, два пледа, салфетки , фонарик, один комплект сменной одежды ребенку. Вода, конфеты, печенье. Документы. Как то все собралось очень быстро. А 24 приготовила все заранее , переноску кошки достала и поставила возле входных дверей. Хотя откровенно говоря не верила что придется воспользоваться .
Возрастная• 11 октября 2022
Да, расслабилась как-то. Тревожный рюкзачок 24го числа у меня в порядке был. А потом все как-то растерялось. Вот вчера все наново сложила.
Вчора зібрала рюкзак за 5 хв. Документи (лежать в одному місці), вода 3 л, печиво в пачці, батончики, серветки сухі/вологі, по парі змінної білизни, таблетки калію йодит (про решту не подумала, але в рюкзаку знайшла лишились з минулого разу), іграшку дитині. Сховище від дому в 300 м. Бачила люди ще пледи з собою брали, але я максимально тепло одягла себе й дитину (в декілька шарів одягу).
Про гроші та золото зовсім не подумала.
Знакомая ложилась спать и рядом с подушкой клала сумку с деньгами, документами. Оказалось не лишним. С самолета бомбили дом, разрушен полностью, они с сыном остались живы и когда спасатели ее вытаскивали, сумка оказаласт рядом, она ее рукой схватила. Третий этаж пятиэтажного дома, Харьков.
Ответ дляДівчина з космеями
Я хотіла зібрати. Бо вранці після вибухів бігала в трусах по хаті, шукала документи, грошенята, про інше і мови не шло. Але так і не зібрала за день. Якась апатія.
Я приїхала у вересні,валізи розібрала . Потім одну зібрала знову. Вчора зрозуміла,що зібрала не те,що треба. Знову розібрала. І сил потім не було щось складати,навіть посуд не помила.
Ответ дляNeona25
Щоб виїхати побільше всього треба..не згодна..
Потім усе це тягти в руках,піднімати, опускати, тягати .. всього не забереш - лише найнайнеобхідніше на перший час..
Дивлячись,куди виїжджати. Ми вдвох з дитиною,були у Болгарії півроку-то і фен,і рушники,і одяг,і взуття чайник-все прийшлось купувати. Грошової допомоги там немає,6роші закінчуються швидко-тому все треба брати з собою...
Я не паникер, но бывшая военная. Семья военных.
Собрала рюкзак 23 февраля
Стоит до сих пор. Не мешает. Сменила в нем кое что и стоит себе.
Уже спасал. Поэтому не разбираю.
Стоит в шкафу у входной двери.
Там много всего есть. Но не тяжёлый. Опыт что нужно и как собирать у меня есть. Помогли постоянные походы в юности и армия с полевыми выходами.
Собрала рюкзак 23 февраля
Уже спасал. Поэтому не разбираю.
Стоит в шкафу у входной двери.