Света С Приветом• Изменено 11 октября 2022

Просто поговорити. Чи рахуєте ви це нормальним

Є знайома, вона з самого початку війни волонтер, постійно збирає гроші на допомогу ЗСУ, купує одяг, взуття і т.д. Я зараз впо, коли бачу в неї новий збір завжди скидую 100 -200 грн., навіть якщо вони останні на карточці, але я всима силами хочу допомогти нашим хлопцям. Так от ця знайома постійно їздить кудись відпочивати, була в Іспанії тиждень, на вихідні їздить часто на бази для відпочинку, зараз поїхала в Буковель. Ми в квітні виїхали, втратили роботу, чоловік зараз працює, але зарплата маленька, багато витрачає на дорогу до міста. Живемо в селі в старій хаті, жодного разу ніде не їздила, грошей вистачає на аренду, харчування і скидую донати, якщо є на картці гроші. Я не купую собі одяг і взуття, не можу піти до стоматолога через брак грошей. І от я зараз сиджу в холодній хаті і дивлюсь як вона гріється на сонечку в Карпатах і думаю - ну якось це дивно. Постійно збирає гроші, жаліється, що останнім часом мало донатять, а сама відпочиває. Вже б не викладала сторіс, чи що. Я просто відчуваю себе лохом. Незнаю.
А взагалі як я можу сидячи вдома з дитиною допомогти нашим ЗСУ? Може ви якось допомагаєте, що ви робите, поділіться ідеями.
Yarina-753a• 11 октября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
А як я ще можу допомогти нашим хлопцям? Я як гроші скину, то мені трохи легше, що я хоч чимось допомагаю
скидывайте Притуле, где точно уверены куда пойдут деньги
Заикальница• 11 октября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Я волонтер.
Я теж купую суші, ходжу гуляти, можу кудись поїхати. Близьким можу фото показати, в соц сітях взагалі не виставляю свої фото, раніше теж.

Мій дохід - це мій дохід, а волонтерські гроші окремо. До волонтерських часто додаю свої, особливо коли не вистачає сумми на те, щоб щось купити.

Що можете зробити Ви -
Плести сітки - можете ще й сусідок долучити
Зібрати по селу тканину для сіток і відправити туди де плетуть
Зараз наші хлопці просять горіхів волоських (грецьких). В селі можна назбирати, насушити, полущити та відправити
Попросити дітей намалювати малюнків, зробити оберегів - хлопці постійно про це просять
Насушити яблук - їдять їх сухими
Сушити борщові набори (сушать окремо нарізані буряк, моркву, картоплю, капусту)

Я в даний момент лущу горіхи, чоловік плете сітку (основу), дитина плете гачком сердечки для оберегів. Зараз буду різати нафарбовану тканину для сіток.
Сусідка сушить яблука, інша борщові набори. Це в квартирі. В селі це робити простіше
Тримаю свічку• 11 октября 2022
Ответ дляБольшой секретик
о, руЗЬкій мір пожалував)))) Стерненко для таких - маркер, відразу паляться))))
Вы знаете, я для себя задаю вопрос ’на что он живет, чем зарабатывает, какой бекграунд’. Если могу ответить, то доверяю человеку. Если нет, то нет. К волонтерам это очень хорошо применять.
Вот Притула - актер, ведущий, с понятным прошлым, в его больших заработках и наличии пассивного дохода я не сомневаюсь. А Стерненко кто по профессии, блогер, который раскрутился на скандале?
Солнечный зайчик• 11 октября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Я їх не розумію, ну хоча б вже не виставляли свої подорожі у соц мережі. Хіба вони не розуміють, що після цього люди не так охоче будуть донатити. От особисто в мене вже немає бажання скидувати цій особі гроші.
У вашому випадку взагалі не потрібно скидувати. Віддавати останнє не потрібно, тим більше незрозуміло на що ті кошти йдуть.
Тримаю свічку• 11 октября 2022
Ответ дляЗаикальница
Я волонтер.

Що можете зробити Ви -
Насушити яблук - їдять їх сухими

Извините, а работаете вы с мужем когда, если сейчас в разгар рабочего дня лущите и плетете вдвоем?
Заикальница• 11 октября 2022
Ответ дляТримаю свічку
Мужа вчера и сегодня отпустили с работы в связи с ситуацией - работает на ’критической инфраструктуре’, куда может прилететь. Оставили дежурную смену.
Мой рабочий день сегодня закончился в 14:00.
Соседки работают дома.

Обычно мы это делаем вечером, после работы.
Инфотуфелька• 11 октября 2022
Ответ дляYarina-753a
Не против• 11 октября 2022
У меня тоже есть такая знакомая. Вроде, молодец, организовывает сборы. Но вот она из тех людей, кто своего не упустит. И, уверена, какие-то деньги может и себе оставить. Потому что «а че такова».
Доначу Притуле, Лачену. Отправляла коллегам, когда к них родственники уходили на фронт.

Вообще, среди моих знакомых есть очень обеспеченные люди. И среди них никто не донатит.
А те, кто живут скромно, те стараются как можно чаще перечислять. Так и живем…
Я_на_кожухе• 11 октября 2022
Ответ дляВсе возможно
вважаєте!
Я уже задолбалась исправлять такое ’рахування’. Абы как пишут, лишь бы на мове
Я_на_кожухе• 11 октября 2022
Ответ дляРозавенная
Дуже багато розвилося ’волонтерів’-шахраїв. Якщо хочете допомогти, просто озернітся навкруги! Думаю ви побачите кому дійсно треба допомога. І не треба відбирати останні гроші у родини, подумайте про власних дітей!
Волонтерські організації мусять надавати звіт, як і інші волонтери. Не треба кидати гроші на приватну карту людині, яка не звітує по зібраним та витраченим коштам. Не треба бути такою нерозсудливою. Завжди перевіряйте інформацію. Не треба кидати добро у воду, так роблять тільки з гівном. Добро провинно бути адресне!

П.С. Притула мені не подобається ні як людина, ні як волонтер..
Мне рассказывали историю, как один волонтёр сделал цеху крупный заказ на бронежилеты или плитоноски, потом позвонил и по телефону убавил количество единиц в заказе, а когда заказ был выполнен, приехал и выкупил ещё меньшее количество, но с удовольствием сделал множество фото на складе среди амуниции
Я_на_кожухе• 11 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Не понимаю зачем скидывать последнее
Потому что есть мастера ездить на чувстве вины и вызывать его у простодушных людей. Здесь уже была тема, девушка с пожилыми родителями выживают на 2000 грн на троих на месяц, а ей на голубом глазу советчицы пишут - ну ничего страшного, вы можете скинуть хоть 30 грн.
Я_на_кожухе• 11 октября 2022
Ответ дляДоставучая
К Притуле я лояльно относилась как к хорошему актеру. Но сейчас он в паре еще и со Стерненко??? Это такие у нас герои нового времени? Данунах. Таким место в тюрьме, а им сотни миллионов перечисляют ’на месть’. Противно. Мне лично противно.
Если бы я была политиком с Запада и прочла об этих сборах на месть, то урезала бы или отменила запланированную помощь Украине - в своей стране есть куда применить, для своих граждан.
Я_на_кожухе• 11 октября 2022
Ответ дляТримаю свічку
+ убийство, он человека зарезал и это подали как ’самооборону’
Лиса Патрикевна• 11 октября 2022
Ответ дляPORKA
по НСЗУ не могут лечить взрослым бесплатно.
Кто платит за эту услугу ,если не пациент ?
Я не знаю как они работают, но там поликлиника в одном сдании и детские и взрослые врачи. И семейные и узкие. И все бесплатно.
автор Света С Приветом • 11 октября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
Бідненька. То ви зайшли в тему постраждати, які всі тупі чи щось по темі написати?
Анонимба• 11 октября 2022
Ответ дляTammy21
Какие налоги и с благ ср-в, они наоборот списываются.
Я разве хоть где-то упоминала частные сборы? Но да, такое возможно -- брать часть и не платить налог. Ничего сложного, как и с любой другой работой.
Вы не упоминали частные сборы. Но у нас волонтеры в основной своей массе собирают деньги на личные карты. Это и есть частные сборы. Но скажите пожалуйста у нас в стране на личной карте могут быть благотворительные средства? Благотворительный фонд как юридическое лицо это другое)
Ответ дляЯ_на_кожухе
Мало того, що поумнічала, так ще й вколола, що люди намагаються на рідній мові розмовляти. Тьфу
Я_на_кожухе• 11 октября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
А коверкать родной язык не стыдно?
Я_на_кожухе• 11 октября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
По теме написала выше,читайте. А бедненькая здесь только вы
Здесь на минутку• 11 октября 2022
я підтримую адресно
раніше наліво-направо розсилала гроші.

а так я допомагаю собакам вуличним - живу в провінційному містечку, як таких фондів майже немає - хоча і їх підтримую.

а так щодня йде по 40-60 грн на кістки, ліверку, крупу - варю кашу і підгодовую тих, кого кинули люди.
Ответ дляЯ_на_кожухе
А коверкать родной язык не стыдно?
Я навчуся гарно розмовляти, а от ви вже гарною людиною не станете
Я_на_кожухе• 11 октября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Пффф. А мне и так хорошо. На ’хороших’ людях удобно ездить другим и манипулировать ими, чтобы донатили и не требовали отчетов
Цвіту і пахну• 11 октября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Отдавать последние не стоит. Собирайте на свои нужды. У знакомой видимо есть доход или запасы, может себе позволить поездки. А по поводу смоталога - живём мы тоже в селе сейчас, недалеко городок районного масштаба. Там в поликлинике государственной бесплатно лечат зубы и детям и взрослым. Узнайте, что у вас по близости, может вы тоже можете найти такое
В поліклініці є офіційний прайс, кому вони лікують безкоштовно?
Тримаю свічку• 11 октября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
Да сплошь и рядом такое. Я фотки одно и той же машины вижу в постах разных волонтеров как отчет, типа каждый из них собрал и купил
Лиса Патрикевна• 11 октября 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Дитинi полiкували. За себе спитала - теж сказали можна. До iнших спецiв водила й дiтей, й родичка моя (доросла) ходила, ми разом тут живём зараз - все безкоштовно
Лиса Патрикевна• 11 октября 2022
Ответ дляIcekream
Автор,насчет стоматолога-обратитесь в гос.клинику
ВПО лечат бесплатно.
Мы с детьми обращались в Одессе,полечили им,поставили полимеры и мне пару пломб-все бесплатно.
Вот и я том же, в другом регионе. Тоже ВПО, бесплатно, а мне тут не верят типа
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ми зараз сину лікуємо - платимо. Тут, де ми знаходимось нічого безкоштовного немає
Лиса Патрикевна• 11 октября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Ясно, ну хоч дешевше чи ви не в державнiй робите? Я як почула цiну тут в приватнiй - трохи була в шоцi, бо аж 4 дiрки було... Пiдказали державну - ну думаю буде хоч дешевше, а воно взагалi безкоштовно виявилось
Дядя Жора• 11 октября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Зуби вилікую в кращі часи. Мені хочеться щось зробити для нашої перемоги, допомогти нашим захисникам, а не просто сидіти і чекати, розумієте?
Я понимаю. Но если вы будете здоровая, то пользы будет больше.
chancee• 11 октября 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Скажіть, будь ласка, а що не так з Юсуповою? Інколи кидаю їй на збори дронів. Знаю, що вона волонтерила ще з 2014 року. Не вникала особливо, але не чула нічого чогось підозрілого про неї.
И не услышите. Разве что здесь ни за грош человека грязью обольют