Пи Пи Пилюля• 11 октября 2022
трендовый маникюр гель-лаком
Доброй ночи всем неспящим красоткам!
подскажите, покажите трендовый маникюр гель-лаком, какой у вас сейчас. спасибо!
Женщинас• 12 октября 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Извиняюсь,что с опозданием.
Это укрепляющее средство,ногти не наращиваю.
Мой вам совет,срочно менять мастера.Так уродовать форму,это надо потрудиться.
как все-таки хорошо выглядят ухоженные ногти без лака
еще и форма подходящая
Как нефиг делать• 12 октября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
где вы эти тренды находите ?
В майстрів манікюру (столиці). Власне не розумію дивування.
Мені теж не подобається 99,999% дизайнів. Однак, якщо комусь подобається, то мене це не дратує.
Для мене один нюд, френч, білі чи бордові/червоні, це нудно, прісно, сумно. Інколи хочеться, однак не завжди.
І кажу, що дивлячись на сотні кольорів, варіантів топів, фольги, втирок і т.п., то, прям і розумієш, що тренд - це лише нюд, френч, білі чи бордові/червоні. Так це класика та діловий стиль, але чомусь всі активно піарять ці дизайни для всіх і активно хейтують інші. Однак в реальності, такі класичні дизайни у майстрів роблять далеко не всі і навіть не половина. І це зовсім не говорить, що жінка, яка полюбляє різнобарвні дизайни, навіть з малюнками чи камінням, це ’колхоз’ та не має смаку, хоча є і перебір :)
Выручалка• 12 октября 2022
Хотя понятия не имею тренд ли это 😂
Ногти всегда делаю либо нюд, либо красный, редко френч . Никогда не наращивала.
Федорино Горе• 12 октября 2022
Ответ дляАнаномчикус
У меня такой ..
не слушайте их, форма удачная
Аноним_Галя• 12 октября 2022
Накладная• 12 октября 2022
Я ще тільки вчуся робити нарощування акрілатиком, тому не завжди охайно виходить. Але колір мені подобається, цей беж - найулюбленіший)
Рву и мечу• 12 октября 2022
Ответ дляАнаномчикус
У меня такой ..
На вас тренувались чи ви самі собі?
Скокмоно - стокнуно• 12 октября 2022
Ответ дляСорока-ворона
Буду вибирати
Сова класна, замерзла в осінню погоду, гарна робота-)
черная мамба• 12 октября 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Та мне пофиг вообще на ваше мнение)
Та мне пофиг что вам пофиг, ужас и есть ужас
МинерАлочка• 10 ноября 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Извиняюсь,что с опозданием.
У вас також не супер пупер нігті якщо чесно,не набагато кращі за ті