КараПузовна• 12 октября 2022

Можно ли наказать бота за темы?

Или в службе безопасности такой фигней заниматься не будут?
Хлопаю ресницами• 12 октября 2022
Спробуйте...

Спогад• 12 октября 2022
Якщо є порушення правил, то так.
автор КараПузовна • 12 октября 2022
Ответ дляСпогад
Якщо є порушення правил, то так.
А якщо тему вже видалено?
Хлопаю ресницами• 12 октября 2022
Ответ дляКараПузовна
А якщо тему вже видалено?
Можна звернутись до адмінів. Вони можуть відновити тему при потребі
ОйЙой• 12 октября 2022
Что за тема и почему сразу бот? Мнение не совпало с вашим?
автор КараПузовна • 12 октября 2022
Ответ дляОйЙой
Какой то человек создал тему про язык, получается нарушил закон и это получается разжигал конфликт между людьми. Я тему отправила в сбу но тему удалили, сбу найдёт его и накажет?
Хлопаю ресницами• 12 октября 2022
Ответ дляКараПузовна
Може так, а може і ні. Залежить від СБУ
автор КараПузовна • 12 октября 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
Може так, а може і ні. Залежить від СБУ
Але з іншого боку, тут таких тема купа було, можливо дарма просто витрачаю їх час , є справи серйозніші в них(
Тріль!• 12 октября 2022
Ответ дляКараПузовна
Ви дивитеся багато серіалів
Ото СБУ робити більше нічого

автор КараПузовна • 12 октября 2022
Ответ дляТріль!
Ви дивитеся багато серіалів
Ото СБУ робити більше нічого
Тобто якщо скинути тему з порадниці де людина розпалює конфлікт то вони нічого не будуть робити? Я просто бачила у новинах що влітку чоловік якось погано висловився в інтернеті про країну, і до нього завітали СБУ.
А сьогодні прочитала що є стаття 161 про розпалення ворожнечі у військврй час, а людина створила таку тему на порадниці, а я скинула в сбу, і у телеграм боти для того щоб здати ворога. Але тему потім видалили. Тепер думаю чи будуть вони намагатись знайти людину чи ні. Хоча тут таких тем тисячі…а з іншого боку в них і серйозніші проблеми є…