Большой секретик• 12 октября 2022

Дамы ,вы б смогли жить в доме и ходить на ведро?

Ночью и в холода? Потому что туалетная на улице.
И мужчина не будет брезговать на такое.
Результат:
вже голосів: 261
146 (55.94%) Буду ничево страшного
99 (37.93%) Нет
16 (6.13%) Если большая любовь то да
Шкура Шуры• 12 октября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Нет, я в туалет побегу
До первых холодов побежите, дальше ведро вам понравится
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляTammy21
Вам не пофіг, якщо дивитися на ваш емоційний стан, який проскальзує у коментах. Ти, кому пофігу свою агресію та мізогінію в крапках не зливають.
мені таки пофіг, я не шукаю нічого крім написаних букв і СВОЇ ємоції не налаштовую буквам інших дописувачів.
букви просто букви, це ви надаєте їм якогось емоційного забарвлення, не я

мізогінія тут я зовсім не зрозуміла до чого
як і агресія
є таке почуття, як подив...здивування...
яке і відображується в .... не більше і не менше
чудні люди коли в них все норм і вони нічого більше ніж своє життя не бачуть
навіть зараз, живуть в своїй ракушці і виходять шо б гавкнути шо всі не так живуть..і назад..в ракушку, от і ви так
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляСарафанное радио
Ідіть за кораблем.
нема
чоловік зайнятий
Я_готова_ко_второму• 12 октября 2022
Ответ длякультУра
Блін! То до війни було!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Родичі тікали з бородянки в хатку на зу не то шо туалет, не то шо гарячоі води, просто води не було в хаті, ні посудомоек, ні стіралок, ні душу🥲
То добре хоч таке житло знайшли
То ще супер. В мене на дачі в криниці води нема, о де жах
Люди дощову збирають, сніг топлять і на край села до джерела ходять......
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляKusalochka
Перечитала ’. Как Вы понимаете, воды тоже нет без света.’ Что для Вас тут не ясно? Зачем Вам ведро? Оно же вонять будет.
не буде, якщо залити в нього жидкость для біотуалету
Пуки-куки• 12 октября 2022
Ответ длякультУра
Блін! То до війни було!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
То добре хоч таке житло знайшли
І ми так в евакуації місяць жили. І раділи, що не вибухає поряд нічого. Не думала, що нормально таке переносити у, але... Все пізнається у порівнянні
PORKA• 12 октября 2022
На какое такое брезговать?
Если ситуация вынужденно пожить, то куда деваться. А если постоянно - нет, зачем? Есть варианты, как не жить в таких условиях.
Tammy21• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна

як і агресія
Я не знаю, чи то у вас стабільний стан такий токсичний, чи то ознака стресу, але я цей діалог більше підтримувати не буду. Сил вам та рефлексиї якісної.
Kusalochka• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
А можно ответить на вопрос ’зачем?’ Все, меня больше ничего не интересует. Канализация не зависит от электричества или воды для смывания. Есть в квартире унитаз. Зачем ходить в ведро?
PORKA• 12 октября 2022
И я не поняла, при чем здесь любовь или нелюбовь? Вы имеете в виду секс после такого туалета и отсутствия душа?
Показушница• 12 октября 2022
Пока будущий муж строился, то могла. В редкие приезды. Сразу озвучила, что мне удобства нужны в доме, иначе жить тут не смогу. И горячая вода в доме обязательна, так как голову мою и купаюсь минимум раз в день.
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляTammy21
в мене нормальний здоровий стан
коли на тебе гівно льють, а ти кришкою зверху накрилась
бо ж ви себе зі сторони не бачите..тільки я каралева ідеальна і щас навчу як всіх жити..а не..не навчите..бо життя воно таке, цікаве..сьогодні туалет сам змиває і жопу миє, а завтра піч стара і відро в хаті..бо війна і сьогодні є будинок, а завтра нема..от нема зовсім і рюкзака з доками і грошима нема і карток нема і документів нема, нічого нема..є ви в одіялі і діти і все...
але я вам цього не бажаю..бажаю мати трохи клепки в голові і ..ні не ємпатії ..бо то якраз токсичне таке..все.. а здорового глузду в сучасному житті
У кого такое было• 12 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Пляяяя... Я варю!🤦
В доме есть туалет, ванна, стиралка, бойлер, теплые полы, 3 (три) варианта отопления, кухня 4Х6, а варю и жарю в беседке, на костре, в бабушкиных чугунках
Извините, но даже краснеть не буду - мне очень нравится!)))
Но я немного не то том писала, а о том, что у всех сейчас есть блага цивилизации, и никто не варит на кострах и не стирает руками и т.д., хотя раньше все это делали.
Дую ветер• 12 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Пляяяя... Я варю!🤦
Ааа, слинка потекла
_MadonnA_• 12 октября 2022
Было такое во время Войны , воду надо было откачивать . Ждали неделю говновозку . Ниче , корона не упала
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляKusalochka
шо зачем? дивіться..коли у вас в будинку не буде ні води ні світла то змити ви не зможете..ні, зможете раза 2-3..але для каналізації води багатоповерхівки треба напор тієї води і кількість... і якшо не буде її то каналізація просто не буде зливати і ваші пісі-каки будуть стояти у вас в унітазі, а нижні єтажі ще й наверх все піде...
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляПоказушница
вона має на увазі чи не буде гидко чоловіку бачити як вона пісяє на відро, а не біжить в туалет на вулицю, шо б ніхто не бачив
девочки не пісяють і не какають
Клептоманка• 12 октября 2022
Навіщо?
У кого такое было• 12 октября 2022
Ответ дляМолчавочка
В окупації на кострі як раз і варили, бо не було ні світла, ні газу. Передмістя столиці якщо що.
Я не имею ввиду ситуацию с войной, война всё оправдывает и в ней не приходится выбирать к сожалению. А в ситуации автора видимо кавалер такой просто попался, который не может обеспечить даме комфорт
Kusalochka• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Ого какой бред. Зачем вы пишете то, в чем вообще не разбираетесь. На этом диалог окончен.
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляKusalochka

судя по всьому для вас каналізація це унітаз і дирка під ним
жесть
ото ж
ви хоч би поцікавились шо таке каналізація, яка вона буває і шо з нею буває)) коли нема води)
Алина-1240• 12 октября 2022
Да ходила бы,я не вышла бы в холодину зад на улице морозить
Вишневий цвіт• 12 октября 2022
Ответ дляTammy21
Вы похвастаться? Или всерьез сравниваете костер во дворе многоэтажки и ваш очаг?
Всерьёз. Очагу лет пять, а костры и готовка в казане или сковороде на улице или на выезде - это со мной творится уже больше 20 лет)
Каша из топора - легко, как с горки побежать)))
Файна_зупка• 12 октября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А ви проводили? Робили переливну яму, перекопували фундамент, проводили каналізацію, заводили воду? Ви хоч знаєте скільки це зараз коштує?
Проводила, від колонки. Але можна і з криниці насосом. Бойлер купили, яму викопали невелику. Обійшлося у 2к доларів з матеріалами і роботою, і бойлером.
Kusalochka• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна

жесть
ото ж
Удалено администрацией...
Фима Собак• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
я про любов любовну нічого не прочитала
про брезговать мужик? ..прочитала.. мій мужик вже 7 місяців хер знає де сцить і какає... де прийдеться
думаю, моєму пофіг
Как я поняла, автор про секс спрашивает, не будет ли брезговать мужик, а не как ему в туалет сходить. Так что там не все так плохо, как кто- то себе додумал.
И где автор?.
Файна_зупка• 12 октября 2022
Ответ дляРекламама
Киев, 25 этажка- приготовила ведро с крышкой на балконе на случай отсутствия холодной воды в результате диверсии от наших недобратьев.
Зачем? Не проще в унитаз?
Tammy21• 12 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Вы готовы готовить на открытом огне во дворе многоэтажки условно пару раз в день?
Преклоняюсь перед вашей самоотдачей. Без иронии.
Муркамурковна• 12 октября 2022
да раді бога)
нашо вам вода в домі, ходіть так , у вас унітаз це дирка і під дом сразу ляп..
жесть
ну це ж треба))
без води вам норм жеж)) відать туалет на вулиці, яма
Вишневий цвіт• 12 октября 2022
Ответ дляУ кого такое было
Так как раз о том.
У меня блага есть, но они для меня сомнительны, поскольку очень много денег и условий надо, чтобы ими пользоваться.
А примитивные на первый взгляд навыки и умения - это хорошие шансы на выживание и , главное, без стресса от ’’ведра’’)))