Большой секретик• 12 октября 2022

Дамы ,вы б смогли жить в доме и ходить на ведро?

Ночью и в холода? Потому что туалетная на улице.
И мужчина не будет брезговать на такое.
Результат:
вже голосів: 261
146 (55.94%) Буду ничево страшного
99 (37.93%) Нет
16 (6.13%) Если большая любовь то да
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляTammy21
Дехто тієї весни десятиріччя чекає.
Я, як ’каралева б...ть’ не готова сидіти жопкою над ведром, зовсім. Я навіть до туалету на дворі не готова.
мені навіть нема що вам сказати
в нашому селі, де в мене будинок, в людей залишилось нічого.. зараз хто як добудовує... залишки будинків, дехто з каралев живуть в сараях і туалетом з відром і душом вуличним, бо нема ..просто тупо нема де жити і гроші аби добудувати знищений будинок хоч як, або нічого...
то вас ще не покрутило..і слава БОГУ
а дівчата , що на війні..то там нема для таких як ви місця, там богині і королеви..хоч і не миються кожен день і пісяють на вулиці і прокладки часто шо небудь..бо нема
фу...
звісно, коли все ок..то розмови і життя інше..але коли не ок...
Kusalochka• 12 октября 2022
Ответ дляРекламама
Дай Бог нам всем не понять.
Если не будет електричества, то холодной воды в моем доме не будет (обесточивание насосов), таскать в руках на 23 этаж тоже будет неоткуда (бювет тоже работает с насосом). Куда прикажете ходить в туалет?
Я хожу в туалет (на унитаз) и живу на 22 этаже. Как Вы понимаете, воды тоже нет без света.

А Вы не ищете легких путей
Тролю как могу• 12 октября 2022
Если придется на зиму уезжать из города в село, то потерплю как-то такие условия.

Если же речь о постоянном проживании то нет. Мне хватило в детстве уличного туалета.
Зам. зав. Анонима• 12 октября 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Та не ходите в ведро. Ходите прямо в кровать)
Ну да, мужик же не брезгует
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ага, ті що на кордонах всі кущі пообс**ли коли тікали в Європу)
ото ж...
і ті шо в офісах в ценрі на унітаз ногами залазять і пісяють в позі орла..
Джинцы на Флиси• 12 октября 2022
вдетстве так было. ничего страшного. налейте воды и пахнущего моющего стредства до пены. и ходите. только по большому на улицу лучше.
Прячусь от Всех• 12 октября 2022
Я зможу бігати і на вулицю і в ночі, на відро. У бабусі в селі так було і є. Але одна справа трохи потерпіти такі умови і зовсім інша жити в них постійно, а як діти ще й будуть, жах.
культУра• 12 октября 2022
Ответ дляСарафанное радио
В радянські часи у всіх так було в будинках. Були бідні. А тепер 21 сторіччя, чоловіку з руками не проблема провести каналізацію і поставити унітаз.
Блін! То до війни було!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Родичі тікали з бородянки в хатку на зу не то шо туалет, не то шо гарячоі води, просто води не було в хаті, ні посудомоек, ні стіралок, ні душу🥲
То добре хоч таке житло знайшли
Рекламама• 12 октября 2022
Ответ дляKusalochka

А Вы не ищете легких путей
А чем же вы смываете унитаз, простите?🤔 Вы в не введённой в эксплуатацию новостройке что у вас нет воды?
Tammy21• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
мені навіть нема що вам сказати
то вас ще не покрутило..і слава БОГУ
фу...
Ви текст посту читали? Любов любовна та чоловік, щоб не ’брезговал’. Навіщо ви отой мізогінний пафос з крапками строчите? Ще б ядерку приплели.
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляСарафанное радио
Ну якщо не працювати, то і не буде коштів на каналізацію. Не такі вже й великі кошти. Будинок побудувати - кошти знайшлись, а провести каналізацію ні? Ну не знаю, я себе поважаю і для мене зручності в будинку були обов‘язковою умовою проживання. Зараз можу зрозуміти лише впо, яким будинки розбило.
ви про шо?
зараз не бачила жодного нового будинку без каналізації
такі будинки без.. то старі.. в селах..і багато людей, хто виїхали звідти де просто нема нічого вимушені знімати таке..
ви їм як..приїдете каналізацію проведете?
чи просто сидячи в Польші чи в Києві будете розказувати як класно пісяти на унітаз?
Рекламама• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
ото ж...
Ой, ці да…бісять. А ще ті, які стоячи пісюганять, а потім сідушкі обісцяну підіймають, щоб типа зтекло🙈
Эт вернячОк• 12 октября 2022
жила так 4 года. не умерла. муж выносил то ведро сам, хотя был тем ещё мудаком.
Сарафанное радио• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
ви про шо?
Перечитайте ще раз. Мова йшла не про впо. ВПО - це виключення.
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляTammy21
я про любов любовну нічого не прочитала
про брезговать мужик? ..прочитала.. мій мужик вже 7 місяців хер знає де сцить і какає... де прийдеться
думаю, моєму пофіг
Tammy21• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
я про любов любовну нічого не прочитала
думаю, моєму пофіг
Я не можу вас навчити читати, як і не зеркалити своє особисте.
Kusalochka• 12 октября 2022
Ответ дляРекламама
Мне кажется вы не очень в адеквате. Ведь сами написали, что на высоких этажах без света нет воды, а когда я пишу, что действительно нет, потому, что без электричества не работают насосы, начинаете нести что я живу в доме, который не введен в эксплуатацию... что????? ну да, вам таки ведро больше подходит, чем унитаз
Рекламама• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
ви про шо?
Каналізація то є, а змивати нічим, бо будинки скандальні і незаконні, іх не вводять в експлуатацію та не подають воду. Вони числяться ще як будмайданчики і вода може бути десь в низу для технічних цілей. Знаю таких, які живуть в такому домі вже майже десять років.
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляСарафанное радио
аа нуда...
виключеня)
впо то не багіні ...і не каралевни.....
ооо то їсть.. якшо сьогодні ви сците в унітаз і миєте жопу в біде, то ви багіня я ваще нікада і боже упасі... а завтра ви ВПО і вам і так сойдьот? ви ще гірші ніж ...буряти чи шо
Вишневий цвіт• 12 октября 2022
Ответ дляУ кого такое было
Мало ли кто куда ходил, но извините 21век на дворе, Вы же не бось и кушать уже на костре не варите😁
Пляяяя... Я варю!🤦
В доме есть туалет, ванна, стиралка, бойлер, теплые полы, 3 (три) варианта отопления, кухня 4Х6, а варю и жарю в беседке, на костре, в бабушкиных чугунках
Извините, но даже краснеть не буду - мне очень нравится!)))
Рекламама• 12 октября 2022
Ответ дляKusalochka
Вы тоже перечитайте, что написали.
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляTammy21
а мені пофіг шо ви там читаєте між строк..
Таракашечка• 12 октября 2022
Все детство так походила и считала что норм. Только когда в город переехала поняла насколько это было сложно. Если сейчас выбирать - новый парень или старый туалет - выбрала бы туалет, не смогла бы переехать ради новой любви снова в село. Если выбор - с мужем в село или остаться без мужа в городе - выберу с мужем в село.
Муркамурковна• 12 октября 2022
Ответ дляРекламама
а ще коли нема води і світла і нічого.. і пісяли люди серед інших людей в баночку...
зате тут прінцеси ...каралеви туалети....нікада і нізашо..
Tammy21• 12 октября 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Пляяяя... Я варю!🤦
Вы похвастаться? Или всерьез сравниваете костер во дворе многоэтажки и ваш очаг?
Начальник Анонимов• 12 октября 2022
Ходила бы. Только мне мужик дома не нужен
Kusalochka• 12 октября 2022
Ответ дляРекламама
Вы тоже перечитайте, что написали.
Перечитала ’. Как Вы понимаете, воды тоже нет без света.’ Что для Вас тут не ясно? Зачем Вам ведро? Оно же вонять будет.
Tammy21• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Вам не пофіг, якщо дивитися на ваш емоційний стан, який проскальзує у коментах. Ти, кому пофігу свою агресію та мізогінію в крапках не зливають.
Сарафанное радио• 12 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
аа нуда...
виключеня)
впо то не багіні ...і не каралевни.....
Ідіть за кораблем.
Что-то не спится• 12 октября 2022
Знакомые так живут и не планируют удобства в доме