Пушап Ми• 13 октября 2022
Центр зайнятості і вагітність
Чи маю право стати на облік в ЦЗ , щоб знайти роботу до декрету? Що можуть пропонувати якщо жінка вагітна(12-13т) живіт не видно. Якщо не сказати на початку можуть пропонувати прибиральниць, це точно ні.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 13 октября 2022
В ЦЗ ставлять на облік вагітних. Навіщо це приховувати. Ви не з метою знайти роботу туди йдете. Ідіть собі ставайте.
Пушап Ми
• 13 октября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тобто вони не шукають роботу якщо вагітний? А яка виплата, від зп залежить і стажу?
Пушап Ми
• 13 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Так, я стояла, віхміть у лікаря справку про термін вагітності, відпопвлять будуть, тільки вам усі будуть відмовляти
А на якому тижні ви стали в ЦЗ? Дякую за відповідь
Я стояла на учете в цз будучи беременной. Взяла справку о доходах (в пенсионном фонде), подала заявку через дию. Мне пришло письмо с приглашением на конкретный день. Пошла стала на учёт. Срок был 20+ недель. Сначала не говорила что беременна, не то что бы скрывала…просто как-то так меня по быстрому оформили что вылетело из головы. Работу предлагали исходя из моего опыта, записей в трудовой и образования. Соответственно брать меня не хотели никуда в положении. Три нормальные вакансии было, а потом предлагают любую работу (уборщица и т.д.). Я так и не устроилась, в декрет ушла тоже с цз.
Выплачивали исходя из официальной зп за последние пол года на предидущем месте работы (последние пол года перед войной разумеется).
Пушап Ми
• 13 октября 2022
Ответ дляAlisai
Я зрозуміла, зараз трішки інакше в період війни, змінилось законодавство. Але не маючи роботи то можна в ЦЗ стати яка різниця.
Пушап Ми
• 13 октября 2022
Ответ дляAlisai
Я стала на учёт во время войны. Ушла в декрет три недели назад.
Ааа, то вам відмови писали роботодавці? Читала тут що 30 днів пропонують по диплому потім любу роботу яка є актуальна. А виплати декретні з соц захисту?
Ответ дляПушап Ми
У меня закрылась клиника в начале войны. Я уволилась и стала на учёт в цз. Работу предлагали не по диплому, а по записям в трудовой. Отказывали работодатели да.
Пушап Ми
• 13 октября 2022
Ответ дляtarveldy
На 20, отоимувала мінімум 870 грн
Зрозуміла, а раніше чому не ставали в ЦЗ? Це від зп нараховували? Чи чому так мало. Я в січні стояла то 6 тисяч платили, при тому що за в мене мала була.
Ответ дляПушап Ми
До війни не було потреби, потім не думала що маю право на виплати, а потім тут дівчат почитала і вирішида чому б ні, бо з роботою не шо бкло туго, було страшно, 2 місяці взагалі 0, у чоловіка сльози, а запас грошей просто таяв на очах
Пушап Ми
• 13 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Зрозуміла вас! Тоді вам легких пологів!)

Пушап Ми
• 13 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Ага, надіюсь на сьгоднішню ніч, бо вже капець як задовбалась
Вірю!) я 6 років назад народжувала зараз здається не так все страшно, і не боляче!)
Все буде добре
Пушап Ми
• 13 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Я 8, і на цьому терміні вже любовалася сином, до пдр ще 10 днів
Бачите все індивідуально))