Директриссимо• 13 октября 2022
Викидень???
Приїхала сестра,вона на 6 тижні десь…сиділи нормально,потім почав живіт боліти…зараз каже «почались місячні»…подзвонила до своєї лікарки,сказала завтра приїхати до неї і на узі..
Питання:за ніч нічого не станеться?не буде пізно їхати завтра вранці?
Директриссимо
• 13 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Скорую и в больницу. Чем быстрее тем лучше
Не хоче їхати…
Вона і дитину ну не дуже хотіла…
Спасатель Малибу• 13 октября 2022
Ну у вас железные нервы, у меня была одна капля и я сразу вызвала скорую и поперла в больницу
Томатико• 13 октября 2022
Что за детский сад? Какие месячные, если у нее потвержденная беременность? Вы бухаете там,что ли?
Директриссимо
• 13 октября 2022
Ответ дляТоматико
Яке бухаєте,ви при своєму розумі?
Вона не хоче їхати..
Томатико• 13 октября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не хоче їхати…
Вона і дитину ну не дуже хотіла…
Хочет кони двинуть? Маргиналы какие-то
Томатико• 13 октября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Яке бухаєте,ви при своєму розумі?
Вона не хоче їхати..
А ви? 6 тиждень, а в неї ’місячні’. Навіть якщо не хотіти рятувати вагітність, це все дуже серйозно.
жар-птица Нюра• 13 октября 2022
Якщо не зацікавлена у збереженні дитини, не їдьте. Але завтра може бути вже пізно зберігати
АдеКВАтная• 13 октября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не хоче їхати…
Вона і дитину ну не дуже хотіла…
Тогда к чему вопрос ваш?
Директриссимо
• 13 октября 2022
Ответ дляТоматико
Я це розумію!!!
От в питаю бо переживаю!!
Вже зателефонувала в швидку,дякую!
От в питаю бо переживаю!!
Вже зателефонувала в швидку,дякую!
olena_shch• 13 октября 2022
Може відкритись кровотеча. Купіть в аптеці кровоостанавливаючі. Та й чекайте ранку.
olena_shch• 13 октября 2022
По приїзду вам все одно поставлять децинон укол і ляжете спати на їх нарах.
Калёва Замалёва• 13 октября 2022
Нічого не буде. Головне, щоб не лило. А завтра точно до лікаря. Нехай почистять гарно. А може ще й зберегти можна.
Зілля до весілля• 13 октября 2022
Если она не хотела ребёнка то почему сразу не сделала мед аборт?
А может она его сделала и прикидывается типа месячные пошли чтобы якобы все само случилось и она тут не при чем и поэтому не хочет ехать в больницу
ЧакрыНеРаскрылись• 13 октября 2022
Їхати зараз і капатись мені врятували дитинку. Моживо гіматома! Терміново в стаціонар!
Любвиобильный бот• 13 октября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не хоче їхати…
Вона і дитину ну не дуже хотіла…
Якщо вона нічого не хоче, то що ви хочете від нас?
olena_shch• 13 октября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Ніхто вночі там нічого капати не буде. Укол ношпа , дицинон і на бокову.
ЧакрыНеРаскрылись• 13 октября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Я це розумію!!!
От в питаю бо переживаю!!
Вже зателефонувала в швидку,дякую!
От в питаю бо переживаю!!
Вже зателефонувала в швидку,дякую!
У мене було так само тільки 7 тижнів. Цей термін вважається критичним. Мене відкапали і все добре було врятували. Ви звідки?
ЧакрыНеРаскрылись• 13 октября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не хоче їхати…
Вона і дитину ну не дуже хотіла…
А ну тоді це її вибір. Навіщо тоді питання?
Кукуша• 13 октября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
І у мене теж в 7 тижнів. Залило конкретно. Думали, що все вже( Доньці 12 майже)
Исправлялочка• 13 октября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не хоче їхати…
Вона і дитину ну не дуже хотіла…
Значит будет естественный отбор!
Не осуждайте
Ду да ду да ду• 13 октября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не хоче їхати…
Вона і дитину ну не дуже хотіла…
Так может и выпила что-то
Жена аллигатора• 13 октября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не хоче їхати…
Вона і дитину ну не дуже хотіла…
А жить она хочет, может кровотечение открыться. Запихивайте ее в скорую, вам самой надо дома такое приключение?...
Директриссимо
• 13 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Викликала вже
Ця ідіотка щось випила
Дякую!!!!
Прошу вибачення за цю тему!
Ця ідіотка щось випила
Дякую!!!!
Прошу вибачення за цю тему!