МатьЧасть• 13 октября 2022
Що сьогодні було... як мене біженку ледь в дурку не поклали :D
Вчора писала тему що я з чоловіком, бабою і мамою і дитиною вагітна живу у темній кімнаті а в інший частині кімнати(типу одна але як дві) 24/7 бабця сидить. Знач вирішила я написати власниці подяку що все круто але ми хотіли б переїхати на інше місце, що і темно і тварини треба забрати з Польщі і т.д. Вона на мене напала що мені завжди все не подобається і вона дала мені класну кімнату окремо з чоловіком(без вікна як темниця). Я сказала ну так так...прийшла додому розказала своїм, що будемо зїжджати як я і казала бо морально я не вивожу вже це все) цей табір) Вони на мене теж напали що я наробила нас переселять у якесь село, чоловік ти що взагалі у мене тут робота і його все життя(на мої почуття і бажання він срати хотів), мама і бабця теж за роботу і за все розпереживались. Прийшла власниця обізвала мене егоїсткою, кричала так що весь дім чув, сказала що я все псую, і що я просто незрозуміло хто. І якщо у мене депресія від темної кімнати то щоб я йшла до психіатра і в дурку, що вона старається для нас(вона нас спочатку заселила п´ятьох у малу кімнату, потім розселила нас з мамою а бабцю окремо і ми зробили перегородку і вона дала нам цю темницю хоч і окрему кімнату). Мені стало образливо що я мама 11-місячного малюка і вагітна і вивезла всіх а отримала таку подяку...почала плакати і сваритись на своїх, чоловік сказав що я не в собі, мене це злякало, я кажу яке не в собі, те що я просто хотіла добитись кращого житла бо мені тут важко? В мене немає ні години в день щоб я була сама я або з бабою або в темниці сиджу або на вулиці маю пропадати. Вони списали все на гормони і сказали що мені треба заспокійливе. Я просто в шоці. Як висновок власниця вирішила нас не виганяти бо мої попросили і дати нам шанс, нас переселила у світлу кімнату а в темну сказала щоб ми обрали хто піде, я сказала мама але поселили ми бабу тому що вона якщо буде з нами не буде з неї виходити ніколи. Баба образилась трохи, ну і власниця звичайно сказала щоб мама жила з нами обов´язково щоб нам насолити ;) Я в ауті. Ось це був би прикол якби вона ще дурку мені визвала що я плачу бо не подобаються умови. Ось таке біженство..хочу додому
АдеКВАтная• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Я простіше відношусь до всього, для мене 1-2 дитини це небагато. Можна виростити і підняти)
так в Украине вы бы, наверное, из коры пекли бы хлеб,а тут сориентировались и побежали за дармовщиной.
ну,ничего...
жизнь научит и придёт расплата за катание на чужом горбу.
детей вот ваших жаль.
халява она ж не навсегда.
ну,ничего...
детей вот ваших жаль.
халява она ж не навсегда.
АдеКВАтная• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
А невже вагітніють тільки від ідеальних? Як би там не було, це мій законний чоловік і я не дозволю йому забити на дітей. Буде пахати на них як і я.
он от вас сбежит на Северный полюс.
вот там и будете его искать))
Юпитерная• 14 октября 2022
Ответ дляКукусики
вы все пропустили)
Она специально(!) пыталась забеременеть срочно вторым!
Чтобы у первого был близкий человек!
ну куда в 22 года без 2х детей в войну)
Чтобы у первого был близкий человек!
ну куда в 22 года без 2х детей в войну)
Бедные дети, нет ничего хуже, чем безмозглые родители
Менее Более• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Обожнюю, дитинка неймовірна. Другого теж люблю але поки ми ще не знайомі так близько бо він у животику) Знаєте, тому що у мене низька самооцінка. Мені здавалось що треба брати те що є, бо ніхто не візьме ну і на час одруження все було більш менш добре
в смысле, нужно брать то, что есть? Вы же только что писали, что много было парней, а Вы выбрали и полюбили именно его?
Нагайна• 14 октября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
В Ирландии отдельные счета на взрослых людей. Если они все по прибытию записаны как одна семья, то ее отдельно не поселят.
Люди разводятся, отделят.
Люблю кетчуп• 14 октября 2022
мне жалко бабушку.
автор молодец, вся семья где то работает, она пошла, и договорилась, чтобы их выселили. все немного подофигели, но спасибо хозяйка попалась понимающая, объяснили ей, что автор не в себе слегка.
Гопница-Советчица• 14 октября 2022
Ответ дляНагайна
Люди разводятся, отделят.
Да никуда она не денется. В Украину не вернется, потому что не за что жить. Как она разведется, живя в Ирланди? Тем более, муж не хочет.
Хомяк с пастой• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ні ми не в Слайго я навіть не знаю де це. Ну з дитиною страшно повертатись
А звідки ви самі? Звідки приїхали?
ГендиреХтор• 14 октября 2022
Ответ дляЧебуравлик
Як ви в тій одній кімнаті з 11-місячною дитиною ще й завагітніли?
Ну так, говорит же автор темно там. Вот и не заметили как споткнулись и ещё одного сделали
Ответ дляБюст Березуцкого
А ви думаєте чому европейці вже стонуть від наших біженців?
Бо таких масса. І нагліші за сірійців, турків і тд
Слухайте, я теж дивувалась. Всі ж наче нормальні, кого я знаю.
І тут в міграційній поліції побачила чоловіка (!) який розказував, що то хай словаки думають, як його зрозуміти, де поселити і як годувати. Чмо здорове, вибачте. ((( Так соромно стало. (((( Я не знала навіть, що такі є. (((
Ответ дляДжинцы на Флиси
Извините, не совсем по теме. Но группа должна ж быть для выезда такая, что селовек требует помощи? Или как? С какой можно выезжать? Вы говорите что муж еще и работает даже

В законе не написано, просто инвалидность, любая. Хотя выпускают не все, как я понимаю. Это надо по нескольким пунктам покататься.
НЛОша• 14 октября 2022
Ответ дляХомяк с пастой
А звідки ви самі? Звідки приїхали?
Ой, вы не поверите. Автор типа живет в Киеве, но сама и мама с бабушкой с ЗУ. Но вы особо не заморачивайтесь, это она так шутит
Бюст Березуцкого• 14 октября 2022
Ответ дляlith_oops
Я бачила своїми очима сім‘ї, які з гуманітарок уже машин 5 відвезли в Україну і речей, і іграшок, і продуктів. Навіть те що не треба беруть-мабуть продати можна
Хомяк с пастой• 14 октября 2022
Ответ дляНЛОша
Судячи з говору (а я захистила кандидатську дисертацію на цю тему), авторка явно не з Києва
НЛОша• 14 октября 2022
Ответ дляХомяк с пастой
С ЗУ вона
МатьЧасть
• 14 октября 2022
Ответ дляФФФФристайла
АВТОР, УМОЛЯЮ!!!! Покадите фото комнаты темницы, и куда вас пересолили. Капец какая история интересная, хочется увидеть вживую все
Якщо ще цікаво відпишіть завтра сфоткаю
НЛОша• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Якщо ще цікаво відпишіть завтра сфоткаю
Да всем же интересно
ФФФФристайла• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Якщо ще цікаво відпишіть завтра сфоткаю
Конечно)) жду фото 🙏🥹
Ого сколько ошибок в словах, ночью писала сонная 😅
МатьЧасть
• 15 октября 2022
Ответ дляВорона
А почем вы жильё в Украине сдаете? Неужели этого мало чтоб снять что-то заграницей? Вы ж как истинные украинцы сварили с западной и помогаете землякам?
А чому я маю їм допомагати? Щоб розгромили квартиру у якій недавно зробили ремонт? Плюс вона маленька і батько який у армії деколи ночує там
МатьЧасть
• 15 октября 2022
Ответ дляЕлена 878
Так может вместо того, чтобы плодиться, Вы на работу бы пошли? У Вас там и мама, и бабушка, уж как-то с одним ребенком бы справились. А Вам бы времени и сил не хватало бы ни скандалить ни плодиться. И всем хорошо было бы как раз.
Баба і мама не мають сидіти з моєю дитиною та я термін у мене вже 21 тиждень. Якщо я піду на роботу виплати знімуть і не відновлять а з двома вони мені ой як знадобляться !
Фруты_Буты• 15 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Якщо ще цікаво відпишіть завтра сфоткаю
Я так розумію у вас з чоловіком житла немає власного в Україні. А у мами є житло своє, де вона мешкала до війни?
МатьЧасть
• 15 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Так у вас 2 няньки рядом.
Двоє мають хвороби(артирит і гіпертонію) і мама ще підробляє
МатьЧасть
• 15 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Это вы туда рожать собирались? Помню. А планы чего сменили?
Туди з голою дупою краще не соватись)
МатьЧасть
• 15 октября 2022
Ответ дляЧебуравлик
Дівчина з західної України, але знімала однушку з крисами в Києві. То каже, що з Києва
Не знімала, в ній ми жили безкоштовно
МатьЧасть
• 15 октября 2022
Ответ дляМенее Более
так, есть же мама и бабушка.
Вони можуть посидіти 1-2год в день, не більше
МатьЧасть
• 15 октября 2022
Ответ дляСемена рукколы
Автор, а ви з тих заощаджень щось донатите на перемогу? Тому що ощадливість, це звісно добре. Але наразі ви не сплачуєте податки в Україні, при цьому ви і чоловік отримуєте виплати від України.
Так доначу. Донатила багато, зараз не донатила уже місяць десь
МатьЧасть
• 15 октября 2022
Ответ дляАдеКВАтная
там и ясли есть,ребенку почти год.
да и две няньки у вас под рукой,но вы занимаетесь размножением вместо поиска работы.
хотя сидите до 3х лет,потом ещё один декрет...
какая работа)))
Я отримую гроші хоч і виплати але я їх маю, тому якби їх не було задумалась би над варіантом роботи
МатьЧасть
• 15 октября 2022
Ответ дляАдеКВАтная
само собой.
второго родите и тогда ощутите всю прелесть.
или вы думаете,что муж бросится самоотверженно вам помогать,по ночам вставать младенца колыхать и попу ему мыть?
он уже не знает как от вас и ваших бабушек откараскаться.
Він по ночам встає і допомагає)