В Омске, расстояние от границы более 2500 км
Соседка Маши• сегодня в 14:26
Ответ дляalisarich
В Омске ее родители, она в Орле
Вот это у вас семейка :)
Kot_v_meshke• сегодня в 14:26
Ну чесно кажучі, мене це не радує зовсім, після сьогоднішньої ночі. Хочеться щоб усе це закінчилося
Соседка Маши• сегодня в 14:26
Ответ дляalisarich
Паника, ну и конечно мы падлы , твари и нацики
Так вы же родственники
Kot_v_meshke• сегодня в 14:27
Ответ дляalisarich
Так а що ви, ви політикою хіба цікавитеся? Думаю, ні, ми ж люди маленькі, від нас нічого не залежить….
kot_begemot_kot• сегодня в 14:56
Я уже давно не радуюсь этому, пусть просто наступит мир.
Только дебилы могут на такое улюлюкать. Уже доулюлюкались. Хватит.
виктория7аас• сегодня в 15:36
Ответ дляlus_so
Це добре. Головне не зупинятись і винести той нпз в хлам, щоб тільки вирва залишилась.
Что это даст когда они славянск и Краматорск планируют разхерачить к осени, омский завод работал на Казахстан, казахов среди врагов вам не доставало
виктория7аас• сегодня в 16:01
Ответ дляlus_so
Казахи розберуться без нас, нам своє робити.
С кем,? с нами?
виктория7аас• 1 час назад
Ответ дляlus_so
З собою. Де бензину взяти, казахи знайдуть. Та й казахи не дуже переймались, коли в нас кацапи повністю винесли нафтопереробку і нафтобази. Щось вони кацапам навіть айяйяй не сказали.
А че казахи, нас украинцев уже весь мир ненавидит, ну казахи добавятся и что
виктория7аас• 1 час назад
Ответ дляМанула
Якщо такі обстріли продовжаться - росіяни можуть зруйнувати всю (!) нашу інфраструктуру — радник Міноборони Сергій «Флеш» стверджує, що Україна взагалі не має ракет, щоб збивати балістику.
Радіємо далі всією країною ...
Так по трассе Днепр Харьков нет АЗС все разрушены какого хера радоваться удару по Омск Нпз