Марафетчица• 14 октября 2022

Вкусно!!! Второй завтрак? А что у вас?

Заставляличка• 14 октября 2022
Ответ дляГордая_птичка
В мене ще перший. Подвійне Рістрето з пармезаном. Фоткала вчора. Таке щодня.
Спочатку - просто кава.
Близько 11 -кава з пармезаном.
Потім десь з 13 до 15 - утилізовую все що бачу. Без розбору і підрахунку калорій. Це може бути навіть 3 морозива і 2 круасани.
17-18 год - знову кава з сиром. Якось от так в мене.
С таким питанием долго здоровой не протяните
Прыг-скок• 14 октября 2022
Ответ дляЖена_КотораяСтена
дівчата чому ви не на роботі?
Вы чего? Все работают онлайн из дома по часу в день, зарабатывая за это 100 000
Пульт от линолеума• 14 октября 2022
Ответ дляЖена_КотораяСтена
дівчата чому ви не на роботі?
Я безробітна з 24.02 . Не можу поки знайти, вже стільки резюме розіслала
Барабан для взрослых• 14 октября 2022
Ответ дляСоображалочка
шакаладка...я пустилась во все тяжкие, был день когда я сожрала 4 шакаладки за день...
шакаладка..жесть
Жена_КотораяСтена• 14 октября 2022
Ответ дляПульт от линолеума
в якому місті шукаєте і ким?
Забагаловка• 14 октября 2022
Зелений борщ вже зварила
Забагаловка• 14 октября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Помидора б я съела нормального сейчас . Жаль что уже в продаже нет домашних .
Мені вже геть не хочеться свіжих помідорів. Маю ще.
Але прийшов час квашеної капусти, вареного буряку, вінегрету, шуби.
Сподобався салат капуста, перець, морквв, цибуля, часник вдавить в банку літрову і залить 1 чайна ложка солі, 1 ст ложка цукру, 2 ст лож оцету, 3 ложки столові олії і пів стакану кипяченої води охолодженої.
На 2 год в холодильнтк або на ніч. Така смакота
Я_и_моя_собака• 14 октября 2022
Ответ дляМарафетчица
Я ж не каждый день картошку жарю,а раз в месяц можно,вот и радость мне сегодня
А обед потом какой? И ужин есть? Я картошечку люблю. Но для меня это обед мог бы быть.
Рыжик-пыжик• 14 октября 2022
Вчера запекала в рукаве ребрышки с картошкой, разогреваю, То ли второй завтра, то ли уже обед. На первый была яичница с колбасой. На попозже планирую приготовить зеленый борщ и пиццу.
Тепличная• 14 октября 2022
Ответ дляМарафетчица
Помидоры с брынзой
мнямочка
Плюшевая дыба• 14 октября 2022
У меня овсянка , тунец и сыр )
Из Виа-гры• 14 октября 2022
Мюслі з йогуртом. Кава
Миссис Буркул• 14 октября 2022
Сигарка.
Зубачистка• 14 октября 2022
Завтракаю один раз. Обедать сейчас буду тушеной капустой с черносливом и грибами.
Секретница• 14 октября 2022
А у меня будет с/к колбаса; 4 поджареных тоста с майонезом и крупной солью; чая черного много. Может, еще печенье к чаю. И Джейн Эйр.
РоманаВ• 14 октября 2022
Ответ дляmarata
Мідії в мене )
А що ще поруч? Дякую
marata• 14 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
А що ще поруч? Дякую
Овочі на грилі - цв.капуста, перець, баклажан
Ашотакова)))• 14 октября 2022
Только сделала кабачковые оладки + жменька фарша
Соображалочка• 14 октября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
шакаладка..жесть
а ша? ниправильна чи ша? я из питирбурга родом, а живу в Данецке, учитильнецца рускага язука мля
Голова колгоспу• 14 октября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
То чорний принц, томат)

Сосиска така в мене «побита», я як лінива людина іі грію у тостері, поки мікрохвильовка відсутня🤷🏻‍♀️)))
Я знаю томат чорний принц,але наче схоже на якусь рибку копчену, тунець чи ще щось,сосиска норм,у мене до неї немає питань.
Барабан для взрослых• 14 октября 2022
Ответ дляСоображалочка
ти тріль довбаний
Гордая_птичка• 14 октября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Нє, ну я ж не щодня морозиво з круасанами, я до нудного правильне в принципі їм. Але аід час війни чорті що, солодке на нервах.
Мені 45+ навіть медичної карточки не маю. 2 пробіжки в день - зранку і ввечері, 20+ тисяч кроків щоденно.
Знову ж таки і в це війна корективи внесла, але плюс мінус у цьому тримаюсь. Навіть коли на початку за кордон тікали, то три доби у черзі на кордоні як стояли - то я бігала туди сюди.
Семен Семеныч• 15 октября 2022
Ответ дляЗабагаловка
О, треба спробувати ! Дуже дякую !