Маша хороша• 15 октября 2022
Чи можливо зараз у Львові зняти житло на дві-три неділі?
Максимум місяць.
Батька з інсультом відвезли до Львова на лікування (а ми з Дніпр.області). Хочемо поїхати до нього, але не вийде надовго покинути житло(
Ще в роздумах як краще зробити, можливо по неділі будемо чергувати їздити.
І ось я думаю як вигідніше зараз зняти тимчасове житло у Львові? І де шукати? Олх - як варіант, може ще можна десь глянути?
В за скільки реально знайти? Просто щоб переночувати і інтернет щоб був.
УлыбАчка• 15 октября 2022
Пошукайте в групах типу ’оренда без посередників’, краще дійсно кімнату, щоб не дуже дорого.