Цвіту і пахну• 15 октября 2022

Тонке волосся. Яка у вас стрижка, зачіска?

Редиска Я• 15 октября 2022
Шеггі

автор Цвіту і пахну • 15 октября 2022
Або порадьте засоби для потовщення волосся.
Показушница• 15 октября 2022
Ответ дляРедиска Я
Шеггі
Я думала, це називається каре-каскад :))(
КоКоКоКоКоКо...• 15 октября 2022
В меня каре, было, 8 месяцев назад.
Редиска Я• 15 октября 2022
Ответ дляПоказушница
Ну на мові стилістів шеггі
Показушница• 15 октября 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Ніяк. Якщо зробити хімію, то виглядає, ніби його більше. У мене саме крутиться, але пару знайомих з хімією ходять.
Чупа-чупс• 15 октября 2022
Лисий хвост делала на длинных, сейчас ниже плеч укоротила и лесенка с косой челкой
Дую ветер• 15 октября 2022
Довге волосся, тонке, але не рідке, волосся багато. Якщо вимите, то ніхто й не зрозуміє що з них тонка коса виходить.
Просто доглядаю хорошими засобами, орайзінг і т д.
соева-сысоева• 15 октября 2022
Не люблю стрижки , просто прямий зріз, волосся до лопаток

Мудрецыха мира сего• 15 октября 2022
Коротке каре, купила дайсон і життя змінилось
Мудрецыха мира сего• 15 октября 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Їх не існує. Хороша вода трішки допоможе
Море_море_я_скучаю• 15 октября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Що саме робите с ти Дайсоном? На голові кубло. Треба щось придумувати ....
Аноним с кешбеком• 15 октября 2022
Тонкие или не густые?

Если тонкие, но достаточно густые, то и длинные хорошо. А вот с редкими волосами сложнее, мне кажется(
Не против• 15 октября 2022
Дуже тонке, але дуже кучеряве, по-типу каскаду
Голубая фишка• 15 октября 2022
Лонг боб, когда правильная укладка оч красиво. Никаких филировок. Маска есть для тонких Сепунтозеро, неплохая. Чаще бальзам биолаж
Яжемать Мне можно• 15 октября 2022
Пикси
Мудрецыха мира сего• 15 октября 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ой, я роками мучалась, чесно. В мене ще на макушці відвалювалось прям кусками.
Все перепробувала, шампуня дешевше ніж 40$ в житті в мене не було, відповідно інший догляд.
Перевірила і привела в порядок гормони , купила Дайсон і все.
Я щаслива людина
Санька-4b93• 15 октября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Хна вполне себе помогает
Санька-4b93• 15 октября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Я щаслива людина
Дайсон фен или расческу? И в чем отличие от предыдущего ухода?

parele• 15 октября 2022
Короткая.
Браш, фен и пенка.
автор Цвіту і пахну • 15 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В меня каре, было, 8 месяцев назад.
У мене був прямий зріз по плечі, але волосся почало обламуватись(
автор Цвіту і пахну • 15 октября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Та ну. Я періодично знаходжу, але міняється формула і знову починаються пошуки.
Мудрецыха мира сего• 15 октября 2022
Ответ дляСанька-4b93
Фен.
Після того як я привела в порядок гормони можу користуватись будь чим. Волосся стало не ламке, наповнене по структурі
Мудрецыха мира сего• 15 октября 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Ну от. Я знаю про що ви, повірте.
Хохоніко, Саріна Кей, Марокан оіл
Погугліть ціни, в мене завжди мінімум 3-4 засоби
автор Цвіту і пахну • 15 октября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Фен.
У мене від фарбування так бувало, але фарби що роблять структуру волосся більш товстою, зазвичай одночасно сушать
КоКоКоКоКоКо...• 15 октября 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Прямий не люблю, нема об‘єму
МеняАЖтрусит• 15 октября 2022
у меня и тонкий и мало. пенка, фен, лак для волос, все для объема. кроме моих родных никто и не знает, что у меня три волосины в четыре ряда.
Зоркая Зорро• 15 октября 2022
Ответ дляДую ветер
Які у вас засоби для догляду та шо то таке орайзінг?
Дую ветер• 15 октября 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
Орайзінг це шампунь і маска, назва тм)
З догляду шампунь кондиціонер, іноді маска, і масло для волосся. Сушу дайсоном, він досить м’який для сушки волосся.